Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Laatste nieuws uit Segunda Division

 
Unibet 200% tot €80 welkomstbonus:

AD Alcorcon AD Alcorcon wint Gelijk Sporting Gijon wint AD Alcorcon
Je wint €150 Je wint €192 Je wint €171

Numancia Numancia wint Gelijk Huesca wint Numancia
Je wint €129 Je wint €189 Je wint €213

Supporters

1. Barcelona Barcelona
2. Sporting Gijon Sporting Gijon
3. Tenerife Tenerife
4. Rayo Vallecano Rayo Vallecano
5. Granada Granada
6. Osasuna Osasuna
7. Real Zaragoza Real Zaragoza
8. AD Alcorcon AD Alcorcon
9. Valladolid Valladolid
10. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
11. Albacete Albacete
12. Numancia Numancia
13. Cádiz CF Cádiz CF
14. Almeria Almeria
15. Córdoba CF Córdoba CF
16. Huesca Huesca
17. Leonesa Leonesa
18. Real Oviedo Real Oviedo
19. Sevilla Sevilla
20. Lugo Lugo
21. La Hoya Lorca La Hoya Lorca
22. Reus Deportiu Reus Deportiu
Kalender / Voetbaluitslagen
18/08 20:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 2-0 Leonesa Leonesa La Hoya Lorca - Leonesa
18/08 22:00 Tenerife Tenerife 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Tenerife - Real Zaragoza
19/08 19:00 AD Alcorcon AD Alcorcon - Sporting Gijon Sporting Gijon AD Alcorcon - Sporting Gijon
Unibet 2.50 3.20 2.85
19/08 19:00 Osasuna Osasuna - Sevilla Sevilla Osasuna - Sevilla
19/08 20:30 Numancia Numancia - Huesca Huesca Numancia - Huesca
Unibet 2.15 3.15 3.55
19/08 20:30 Córdoba CF Córdoba CF - Cádiz CF Cádiz CF Córdoba CF - Cádiz CF
19/08 22:00 Valladolid Valladolid - Barcelona Barcelona Valladolid - Barcelona
20/08 19:00 Real Oviedo Real Oviedo - Rayo Vallecano Rayo Vallecano Real Oviedo - Rayo Vallecano
20/08 20:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona - Almeria Almeria Gimnàstic Tarragona - Almeria
20/08 22:00 Granada Granada - Albacete Albacete Granada - Albacete
Unibet 1.75 3.45 4.75
21/08 20:00 Lugo Lugo - Reus Deportiu Reus Deportiu Lugo - Reus Deportiu
Stand
  Ploeg G P
1. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1 3
2. Tenerife Tenerife 1 3
3. Reus Deportiu Reus Deportiu 0 0
4. Albacete Albacete 0 0
5. Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0 0
6. Valladolid Valladolid 0 0
7. Sevilla Sevilla 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 0 0
10. Córdoba CF Córdoba CF 0 0
11. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0 0
Topschutters