Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Kalender / Voetbaluitslagen

17/08 20:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Almeria Almeria Cádiz CF - Almeria
17/08 22:00 Albacete Albacete 1-1 Deportivo Deportivo Albacete - Deportivo
18/08 19:00 Elche CF Elche CF 0-0 Granada Granada Elche CF - Granada
18/08 19:30 Lugo Lugo 1-2 Malaga Malaga Lugo - Malaga
18/08 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Sporting Gijon Sporting Gijon AD Alcorcon - Sporting Gijon
18/08 22:00 Córdoba CF Córdoba CF 3-3 Numancia Numancia Córdoba CF - Numancia
19/08 19:00 Real Mallorca Real Mallorca 0-0 Osasuna Osasuna Real Mallorca - Osasuna
19/08 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Real Oviedo - Extremadura UD
19/08 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Zaragoza - Rayo Majadahonda
19/08 22:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 0-0 Reus Deportiu Reus Deportiu UD Las Palmas - Reus Deportiu
20/08 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona - Tenerife Tenerife Gimnàstic Tarragona - Tenerife
Kalender / Voetbaluitslagen
17/08 20:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Almeria Almeria Cádiz CF - Almeria
17/08 22:00 Albacete Albacete 1-1 Deportivo Deportivo Albacete - Deportivo
18/08 19:00 Elche CF Elche CF 0-0 Granada Granada Elche CF - Granada
18/08 19:30 Lugo Lugo 1-2 Malaga Malaga Lugo - Malaga
18/08 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Sporting Gijon Sporting Gijon AD Alcorcon - Sporting Gijon
18/08 22:00 Córdoba CF Córdoba CF 3-3 Numancia Numancia Córdoba CF - Numancia
19/08 19:00 Real Mallorca Real Mallorca 0-0 Osasuna Osasuna Real Mallorca - Osasuna
19/08 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Real Oviedo - Extremadura UD
19/08 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Zaragoza - Rayo Majadahonda
19/08 22:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 0-0 Reus Deportiu Reus Deportiu UD Las Palmas - Reus Deportiu
20/08 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona - Tenerife Tenerife Gimnàstic Tarragona - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 1 3
2. Cádiz CF Cádiz CF 1 3
3. Córdoba CF Córdoba CF 1 1
4. Numancia Numancia 1 1
5. Albacete Albacete 1 1
6. Sporting Gijon Sporting Gijon 1 1
7. AD Alcorcon AD Alcorcon 1 1
8. Deportivo Deportivo 1 1
9. Granada Granada 1 1
10. Elche CF Elche CF 1 1
11. Tenerife Tenerife 0 0
Topschutters