Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Kalender / Voetbaluitslagen

12/04 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Granada Granada Sporting Gijon - Granada
13/04 16:00 Malaga Malaga 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Malaga - Extremadura UD
13/04 18:00 Almeria Almeria 3-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Almeria - Gimnàstic Tarragona
13/04 18:00 Osasuna Osasuna 2-1 Deportivo Deportivo Osasuna - Deportivo
13/04 20:30 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-3 Tenerife Tenerife Rayo Majadahonda - Tenerife
14/04 02:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Real Oviedo Real Oviedo Reus Deportiu - Real Oviedo
14/04 12:00 Albacete Albacete 1-1 Elche CF Elche CF Albacete - Elche CF
14/04 16:00 Numancia Numancia 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Numancia - Real Mallorca
14/04 18:00 Córdoba CF Córdoba CF 0-4 Lugo Lugo Córdoba CF - Lugo
14/04 20:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 0-3 Cádiz CF Cádiz CF UD Las Palmas - Cádiz CF
14/04 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-2 AD Alcorcon AD Alcorcon Real Zaragoza - AD Alcorcon
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
21/04 20:00? Real Zaragoza Real Zaragoza Geannuleerd Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
22/04 21:00 Elche CF Elche CF - Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
3.00 3.15 2.45 Betfirst
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 34 67
2. Granada Granada 35 64
3. Albacete Albacete 35 64
4. Cádiz CF Cádiz CF 35 59
5. Real Mallorca Real Mallorca 35 58
6. Malaga Malaga 35 58
7. Deportivo Deportivo 35 54
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 35 53
9. Real Oviedo Real Oviedo 35 53
10. Almeria Almeria 35 52
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 35 47
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 15
2. Almeria Candela 14
3. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
4. UD Las Palmas Castro Martín 12
5. Ruibal García 11
6. Albacete Bela 11
7. Osasuna Villar Vázquez 11
8. Córdoba CF Piovaccari 11
9. Real Mallorca JúniorWakalibille 11
10. Granada Rodríguez Díaz 10