Segunda Liga

Word fan van Segunda Liga!
Facebook
RSS Feed van Segunda Liga Download kalender van Segunda Liga

Download kalender

Download alle wedstrijden van Segunda Liga naar jouw kalender. De data worden automatisch aangepast, zodat je altijd de laatste data bij de hand hebt.

Google Calendar

Hotmail / Outlook / Windows Live

Apple iCal

Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook XP/2003 (Bestand eerst opslaan, daarna importeren*)

Windows Vista Calendar

Netvibes

.ics-file

* Outlook XP/2003 is een oudere kalendertoepassing en biedt geen mogelijkheid om kalenders te synchroniseren. Deze moet dus manueel geüpdatet worden.

Download de kalender van jouw favoriete ploeg

Kalender / Voetbaluitslagen
23/02 12:00 FC Famalicao FC Famalicao 2-1 CD Mafra CD Mafra FC Famalicao - CD Mafra
23/02 16:00 Oliveirense Oliveirense 3-2 Leixões Leixões Oliveirense - Leixões
23/02 18:00 Penafiel Penafiel 0-0 Sporting Covilhã Sporting Covilhã Penafiel - Sporting Covilhã
24/02 12:15 Benfica Benfica 0-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Benfica - CD Cova Piedade
Betfirst 1.45 4.15 7.00
24/02 12:15 SC Farense SC Farense 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira SC Farense - Paços de Ferreira
Betfirst 4.95 3.35 1.77
24/02 16:00 Arouca Arouca 0-0 Porto Porto Arouca - Porto
Betfirst 1.95 3.35 4.00
24/02 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-0 Braga Braga Academico Viseu FC - Braga
Betfirst 2.10 3.15 3.65
24/02 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 Varzim Varzim Vitória Guimarães - Varzim
Betfirst 2.20 3.10 3.45
24/02 21:00 Estoril Estoril 0-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra Estoril - Aca.Coimbra
Betfirst 2.05 3.15 3.80
Stand
  Ploeg G P
1. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 22 49
2. FC Famalicao FC Famalicao 23 47
3. Benfica Benfica 22 38
4. Estoril Estoril 22 37
5. Aca.Coimbra Aca.Coimbra 22 37
6. CD Mafra CD Mafra 23 33
7. Porto Porto 22 33
8. Penafiel Penafiel 23 31
9. Leixões Leixões 23 31
Topschutters
  Speler Goals
1. Portimonense Da Costa Pires 10
2. Oliveirense Fati 10
3. CD Mafra Lopes Correia 9
4. FC Famalicao Santos Simões 9
5. Sporting Lissabon Luciano Silva 9
6. Academico Viseu FC N'Sor 9
7. Aca.Coimbra Rubio Toro 7
8. SL Benfica Willock 7
9. Aca.Coimbra Almeida 7