Segunda Liga

Word fan van Segunda Liga!
Facebook
RSS Feed van Segunda Liga Download kalender van Segunda Liga

Regels

Hoe kun je punten verdienen?

  • Winnaar/gelijkspel juist: 2 punten
  • Indien winnaar juist: 1 bonuspunt indien ook aantal gescoorde doelpunten van thuisploeg of bezoekers juist gepronostikeerd werd
  • Doelpuntenverschil juist: 1 bonuspunt
  • Correcte score
    • 4 punten in totaal bij 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-1, 1-2, 2-0 en 0-2
    • 5 punten voor 2-2, 3-2, 2-3, 3-0, 0-3, 3-1 en 1-3
    • 6 punten voor 4-0, 0-4, 4-1, 1-4, 4-2, 2-4 en 3-3
    • 7 punten voor andere score.

Opmerking:
De score na 90 minuten (+ eventuele blessuretijd) telt! Verlengingen of penalty's worden niet in rekening genomen. Elk uur wordt de stand geüpdatet.

Geef jouw pronostiek in

Mijn ploegen

Mijn subcompetities

Kalender / Voetbaluitslagen
16/02 12:00 Varzim Varzim 0-1 Benfica Benfica Varzim - Benfica
16/02 16:00 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 1-1 Penafiel Penafiel CD Cova Piedade - Penafiel
16/02 18:00 FC Famalicao FC Famalicao 3-2 Academico Viseu FC Academico Viseu FC FC Famalicao - Academico Viseu FC
17/02 12:15 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 3-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira Sporting Covilhã - Paços de Ferreira
17/02 16:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 1-0 SC Farense SC Farense Aca.Coimbra - SC Farense
17/02 16:00 Porto Porto 1-1 Oliveirense Oliveirense Porto - Oliveirense
17/02 16:00 Braga Braga 0-2 Arouca Arouca Braga - Arouca
17/02 16:00 CD Mafra CD Mafra 1-1 Estoril Estoril CD Mafra - Estoril
17/02 18:00 Leixões Leixões 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães Leixões - Vitória Guimarães
Stand
  Ploeg G P
1. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 22 49
2. FC Famalicao FC Famalicao 22 44
3. Benfica Benfica 22 38
4. Estoril Estoril 22 37
5. Aca.Coimbra Aca.Coimbra 22 37
6. CD Mafra CD Mafra 22 33
7. Porto Porto 22 33
8. Leixões Leixões 22 31
9. Penafiel Penafiel 22 30
Topschutters
  Speler Goals
1. Portimonense Da Costa Pires 10
2. CD Mafra Lopes Correia 9
3. Sporting Lissabon Luciano Silva 9
4. Academico Viseu FC N'Sor 9
5. Oliveirense Fati 9
6. FC Famalicao Santos Simões 8
7. Aca.Coimbra Rubio Toro 7
8. SL Benfica Willock 7
9. Aca.Coimbra Almeida 7