Segunda Liga

Word fan van Segunda Liga!
Facebook
RSS Feed van Segunda Liga Download kalender van Segunda Liga

Kalender / Voetbaluitslagen

25/08 12:15 Penafiel Penafiel 2-0 Porto Porto Penafiel - Porto
25/08 18:00 Varzim Varzim 3-1 Sporting Covilhã Sporting Covilhã Varzim - Sporting Covilhã
26/08 12:15 Estoril Estoril 1-2 Leixões Leixões Estoril - Leixões
26/08 18:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 3-2 Arouca Arouca Academico Viseu FC - Arouca
26/08 18:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 1-2 FC Famalicao FC Famalicao Paços de Ferreira - FC Famalicao
26/08 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra Vitória Guimarães - Aca.Coimbra
26/08 18:00 Oliveirense Oliveirense 1-1 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Oliveirense - CD Cova Piedade
26/08 19:00 SC Farense SC Farense 0-0 Braga Braga SC Farense - Braga
26/08 19:00 Benfica Benfica 1-0 CD Mafra CD Mafra Benfica - CD Mafra
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
23/04 17:00 Porto Porto - Varzim Varzim Porto - Varzim
26/04 20:00 Oliveirense Oliveirense - SC Farense SC Farense Oliveirense - SC Farense
27/04 12:00 Leixões Leixões - Aca.Coimbra Aca.Coimbra Leixões - Aca.Coimbra
27/04 17:00 CD Mafra CD Mafra - CD Cova Piedade CD Cova Piedade CD Mafra - CD Cova Piedade
27/04 17:00 Braga Braga - Sporting Covilhã Sporting Covilhã Braga - Sporting Covilhã
28/04 12:15 FC Famalicao FC Famalicao - Vitória Guimarães Vitória Guimarães FC Famalicao - Vitória Guimarães
28/04 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC - Benfica Benfica Academico Viseu FC - Benfica
28/04 17:00 Arouca Arouca - Paços de Ferreira Paços de Ferreira Arouca - Paços de Ferreira
28/04 17:00 Penafiel Penafiel - Estoril Estoril Penafiel - Estoril
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Paços de Ferreira Paços de Ferreira 30 64
2. FC Famalicao FC Famalicao 30 60
3. Estoril Estoril 30 51
4. Benfica Benfica 30 50
5. Aca.Coimbra Aca.Coimbra 30 50
6. Penafiel Penafiel 30 42
7. Porto Porto 30 42
8. Sporting Covilhã Sporting Covilhã 30 41
9. Leixões Leixões 30 39
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Portimonense Da Costa Pires 14
2. FC Famalicao Santos Simões 13
3. Academico Viseu FC N'Sor 11
4. Oliveirense Fati 11
5. Salernitana Maximiano Rodrigo 10
6. Vitória Guimarães Yakubu 10
7. SL Benfica Willock 10
8. Aca.Coimbra Ferreira Soares 10
9. Aca.Coimbra Almeida 10