Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

Laatste nieuws uit Vriendschappelijk

 
Betfirst 200% tot €80 welkomstbonus:

Denemarken Denemarken wint Gelijk Frankrijk wint Denemarken
Je wint €273 Je wint €150 Je wint €141

Australië Australië wint Gelijk Peru wint Australië
Je wint €165 Je wint €201 Je wint €156

Supporters

1. België België
2. Engeland Engeland
3. Duitsland Duitsland
4. Italië Italië
5. Spanje Spanje
6. Nederland Nederland
7. Brazilië Brazilië
8. Portugal Portugal
9. Frankrijk Frankrijk
10. Argentinië Argentinië
11. Zweden Zweden
12. Uruguay Uruguay
13. Ierland Ierland
14. Mexico Mexico
15. IJsland IJsland
16. Japan Japan
17. Chili Chili
18. Polen Polen
19. Wales Wales
20. Kroatië Kroatië
21. Turkije Turkije
22. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina
23. Australië Australië
24. Costa Rica Costa Rica
25. Ivoorkust Ivoorkust
26. Panama Panama
27. Tsjechië Tsjechië
28. Denemarken Denemarken
29. Israël Israël
30. Noorwegen Noorwegen
31. Noord-Ierland Noord-Ierland
32. Hongarije Hongarije
33. Griekenland Griekenland
34. Tunesië Tunesië
35. Marokko Marokko
36. Zuid-Afrika Zuid-Afrika
37. Ghana Ghana
38. Iran Iran
39. China China
40. Zuid-Korea Zuid-Korea
41. Oekraïne Oekraïne
42. Albanië Albanië
43. Rusland Rusland
44. Estland Estland
45. Zwitserland Zwitserland
46. Schotland Schotland
47. Servië Servië
48. Gibraltar Gibraltar
49. Burkina Faso Burkina Faso
50. Egypte Egypte
Kalender / Voetbaluitslagen
30/11 00:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
06/06 20:45 België België 3-0 Egypte Egypte België - Egypte
11/06 20:45 België België 4-1 Costa Rica Costa Rica België - Costa Rica
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
23/06 19:00 Sprimont CS Sprimont CS 2-5 Standard Standard Sprimont CS - Standard
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
26/06 00:00 Mandel United Mandel United - KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
26/06 19:00 Zwevezele Zwevezele - KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
26/06 19:30 Lochristi Lochristi - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC - Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
27/06 19:00 Waremme Waremme - Standard Standard Waremme - Standard
27/06 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde - Cercle Brugge Cercle Brugge SV Oudenaarde - Cercle Brugge
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport - KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
27/06 19:00? Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
27/06 19:30 Sprimont CS Sprimont CS - Eupen Eupen Sprimont CS - Eupen
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele - Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht - PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne - AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
30/06 00:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
30/06 00:00 Geluwe Geluwe - KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
30/06 00:00 KM Torhout KM Torhout - Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
30/06 15:00 Hechtel Hechtel - Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. - Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
30/06 19:00 Standard Standard - Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
30/06 19:00? Houtvenne Houtvenne - Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
30/06 19:00? SK Ronse SK Ronse - Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
30/06 19:00? KFC Merelbeke KFC Merelbeke - AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
30/06 19:30 Mandel United Mandel United - KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate - Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
04/07 00:00 Steaua Boekarest Steaua Boekarest - Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist - Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde - AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
06/07 18:00? Roeselare Roeselare - Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven - Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren - Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
06/07 19:00? Tubeke Tubeke - Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren - AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW - KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
07/07 19:30 Eupen Eupen - Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
08/07 00:00 KRC Genk KRC Genk - Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
10/07 15:00 Eupen Eupen - Köln II Köln II Eupen - Köln II
10/07 19:00 RKC RKC - Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW - Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa - KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
11/07 19:00 Westerlo Westerlo - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
11/07 19:00? Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
11/07 19:00? Union SG Union SG - KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
12/07 18:00 AA Gent AA Gent - PAOK PAOK AA Gent - PAOK
12/07 19:00? Roeselare Roeselare - KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
14/07 00:00 KRC Genk KRC Genk - Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
14/07 14:30 AA Gent AA Gent - Willem II Willem II AA Gent - Willem II
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar - Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze - KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade - Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK - Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
15/07 12:00 Eupen Eupen - Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende - Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK - Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
18/07 19:00? Union SG Union SG - Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge - KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport - Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde - Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
20/07 19:30 Westerlo Westerlo - Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
21/07 16:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - Reims Reims Cercle Brugge - Reims
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende - OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht - Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
21/07 19:00? OH Leuven OH Leuven - AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
21/07 19:00? Oosterzonen Oosterzonen - Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
21/07 19:00? FCV Dender EH FCV Dender EH - Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
21/07 19:00? Knokke Knokke - Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
21/07 19:30 Eupen Eupen - Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
22/07 19:00 AZ Alkmaar AZ Alkmaar - Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
24/07 00:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke - KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH - OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
26/07 19:00? Sprimont CS Sprimont CS - Charleroi Charleroi Sprimont CS - Charleroi
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi - Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst - OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
28/07 18:00 NAC NAC - Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
28/07 19:00? Havelse Havelse - Union SG Union SG Havelse - Union SG
31/07 19:00 SK Londerzeel SK Londerzeel - KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
Topschutters
  Speler Goals
1. Istanbul BB Višća 3
2. Shanghai SIPG Wu 3
3. PSG Mbappe Lottin 3
4. Everton Tosun 3
5. Barcelona Messi 3
6. Bayern München Lewandowski 3
7. Fulham Mitrovic 3
8. Heerenveen Zeneli 2
9. Borussia Dortmund Yarmolenko 2
10. Flamengo Guerrero 2