Waals-Brabant (1)

Word fan van Waals-Brabant (1)!
Facebook
RSS Feed van Waals-Brabant (1) Download kalender van Waals-Brabant (1)

Algemeen

Betfirst
  Aantal ploegen: 16
  Aantal matchen: 240
  Aantal gespeelde matchen: 207
  Aantal doelpunten: 692 (363 - 329)
  Aantal owngoals: 0
  Aantal gele kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal rode kaarten: 0 (0 - 0)
  Aantal toeschouwers: 0

Meest gewonnen wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 14
2. BX Brussels BX Brussels 12
3. Waterloo Waterloo 12
4. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 12
5. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 12

Meest gewonnen thuismatchen

  Ploeg Totaal
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 10
2. Ixelles Ixelles 8
3. BX Brussels BX Brussels 7
4. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 6
5. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 6

Meest gelijk gespeeld

  Ploeg Totaal
1. Saint-Josse Saint-Josse 11
2. Ixelles Ixelles 9
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 9
4. BX Brussels BX Brussels 8
5. Stade Everois Stade Everois 8

Meest verloren wedstrijden

  Ploeg Totaal
1. Saint-Michel Saint-Michel 20
2. Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise 18
3. Ways-Genappe Ways-Genappe 15
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 13
5. RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 11

Meest gescoord

  Ploeg Totaal
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 66
2. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 58
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 55
4. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 51
5. Waterloo Waterloo 48

Meeste doelpunten tegen

  Ploeg Totaal
1. Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise 75
2. Saint-Michel Saint-Michel 67
3. Stade Everois Stade Everois 56
4. Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 49
5. Ways-Genappe Ways-Genappe 49

Beste doelsaldo

  Ploeg Totaal
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 29
2. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 24
3. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 18
4. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 15
5. BX Brussels BX Brussels 13
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
23/03 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 5-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort RAS Jodoigne - RRC De Boitsfort
24/03 14:30 Ways-Genappe Ways-Genappe 1-2 Stade Everois Stade Everois Ways-Genappe - Stade Everois
24/03 15:00 RRC Etterbeek RRC Etterbeek 5-1 Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise RRC Etterbeek - Ren.Sp. Forestoise
24/03 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 3-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles Union Lasne Ohain - Sporting Bruxelles
24/03 15:00 Waterloo Waterloo 2-0 Saint-Josse Saint-Josse Waterloo - Saint-Josse
24/03 15:00 BX Brussels BX Brussels 2-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek BX Brussels - Crossing Schaerbeek
24/03 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 0-0 RC Villers la Ville RC Villers la Ville Kosova Schaerbeek - RC Villers la Ville
24/03 15:00 Saint-Michel Saint-Michel 1-0 Ixelles Ixelles Saint-Michel - Ixelles
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 26 49
2. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 26 45
3. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 25 44
4. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 26 44
5. BX Brussels BX Brussels 26 44
6. RC Villers la Ville RC Villers la Ville 26 42
7. Ixelles Ixelles 26 42
8. Waterloo Waterloo 26 41
Topschutters Betfirst