Waals-Brabant (1)

Word fan van Waals-Brabant (1)!
Facebook
RSS Feed van Waals-Brabant (1) Download kalender van Waals-Brabant (1)

Kalender / Voetbaluitslagen

16/02 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 3-2 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek RAS Jodoigne - Kosova Schaerbeek
17/02 14:30 Ways-Genappe Ways-Genappe 1-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort Ways-Genappe - RRC De Boitsfort
17/02 15:00 BX Brussels BX Brussels 2-0 RC Villers la Ville RC Villers la Ville BX Brussels - RC Villers la Ville
17/02 15:00 Saint-Michel Saint-Michel 0-2 Saint-Josse Saint-Josse Saint-Michel - Saint-Josse
17/02 15:00 Stade Everois Stade Everois 2-1 Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise Stade Everois - Ren.Sp. Forestoise
17/02 15:00 RRC Etterbeek RRC Etterbeek 1-2 Waterloo Waterloo RRC Etterbeek - Waterloo
17/02 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 2-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek
17/02 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 0-2 Ixelles Ixelles Union Lasne Ohain - Ixelles
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
22/09 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 1-1 BX Brussels BX Brussels RAS Jodoigne - BX Brussels
22/09 20:30 Ixelles Ixelles 0-0 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek Ixelles - Crossing Schaerbeek
23/09 15:00 Saint-Michel Saint-Michel 0-1 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain Saint-Michel - Union Lasne Ohain
23/09 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort 1-1 Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise RRC De Boitsfort - Ren.Sp. Forestoise
23/09 15:00 Saint-Josse Saint-Josse 3-3 RRC Etterbeek RRC Etterbeek Saint-Josse - RRC Etterbeek
23/09 15:00 Waterloo Waterloo 1-3 Stade Everois Stade Everois Waterloo - Stade Everois
23/09 15:00 RC Villers la Ville RC Villers la Ville 3-2 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles RC Villers la Ville - Sporting Bruxelles
14/04 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-1 Ways-Genappe Ways-Genappe Kosova Schaerbeek - Ways-Genappe
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 28 51
2. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 28 50
3. BX Brussels BX Brussels 28 50
4. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 28 49
5. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 28 49
6. RC Villers la Ville RC Villers la Ville 28 46
7. Ixelles Ixelles 28 45
8. Saint-Josse Saint-Josse 28 42
Topschutters Betfirst