Waals-Brabant (1)

Word fan van Waals-Brabant (1)!
Facebook
RSS Feed van Waals-Brabant (1) Download kalender van Waals-Brabant (1)

Kalender / Voetbaluitslagen

09/03 19:30 RAS Jodoigne RAS Jodoigne 2-1 RC Villers la Ville RC Villers la Ville RAS Jodoigne - RC Villers la Ville
09/03 19:30 Ways-Genappe Ways-Genappe 0-2 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek Ways-Genappe - Crossing Schaerbeek
09/03 20:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain 5-1 Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise Union Lasne Ohain - Ren.Sp. Forestoise
10/03 15:00 Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 1-1 Saint-Josse Saint-Josse Kosova Schaerbeek - Saint-Josse
10/03 15:00 BX Brussels BX Brussels 2-0 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort BX Brussels - RRC De Boitsfort
10/03 15:00 RRC Etterbeek RRC Etterbeek 0-0 Ixelles Ixelles RRC Etterbeek - Ixelles
10/03 15:00 Saint-Michel Saint-Michel 2-3 Waterloo Waterloo Saint-Michel - Waterloo
10/03 15:00 Stade Everois Stade Everois 2-4 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles Stade Everois - Sporting Bruxelles
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
28/04 15:00 Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek - Saint-Michel Saint-Michel Crossing Schaerbeek - Saint-Michel
28/04 15:00 Union Lasne Ohain Union Lasne Ohain - Saint-Josse Saint-Josse Union Lasne Ohain - Saint-Josse
28/04 15:00 Ixelles Ixelles - RC Villers la Ville RC Villers la Ville Ixelles - RC Villers la Ville
28/04 15:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles - RAS Jodoigne RAS Jodoigne Sporting Bruxelles - RAS Jodoigne
28/04 15:00 Stade Everois Stade Everois - RRC Etterbeek RRC Etterbeek Stade Everois - RRC Etterbeek
28/04 15:00 Ren.Sp. Forestoise Ren.Sp. Forestoise - Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek Ren.Sp. Forestoise - Kosova Schaerbeek
28/04 15:00 RRC De Boitsfort RRC De Boitsfort - Waterloo Waterloo RRC De Boitsfort - Waterloo
28/04 15:00 Ways-Genappe Ways-Genappe - BX Brussels BX Brussels Ways-Genappe - BX Brussels
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. RAS Jodoigne RAS Jodoigne 28 51
2. Kosova Schaerbeek Kosova Schaerbeek 28 50
3. BX Brussels BX Brussels 28 50
4. Crossing Schaerbeek Crossing Schaerbeek 28 49
5. RRC Etterbeek RRC Etterbeek 28 49
6. RC Villers la Ville RC Villers la Ville 28 46
7. Ixelles Ixelles 28 45
8. Saint-Josse Saint-Josse 28 42
Topschutters Betfirst