West-Vlaanderen (4C)

Word fan van West-Vlaanderen (4C)!
Facebook
RSS Feed van West-Vlaanderen (4C) Download kalender van West-Vlaanderen (4C)

Kalender / Voetbaluitslagen

19/11 14:30 Mandel United B Mandel United B 4-2 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne Mandel United B - Fc Eendracht Kuurne
19/11 14:30 Menen United Menen United 1-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk Menen United - Wikings Kortrijk
19/11 14:30 Dentergem Dentergem 0-3 Heule Heule Dentergem - Heule
19/11 14:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-3 Dottignies Sport B Dottignies Sport B Aalbeke Sport - Dottignies Sport B
19/11 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 1-2 Rekkem Sport Rekkem Sport Jong Vijve - Rekkem Sport
19/11 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Olympic Ledegem B Olympic Ledegem B Stasegem - Olympic Ledegem B
19/11 15:00 Wevelgem City B Wevelgem City B 4-0 Eendracht Wervik B Eendracht Wervik B Wevelgem City B - Eendracht Wervik B
19/11 15:00 Marke Marke 0-1 Bellegem Bellegem Marke - Bellegem
19/11 15:00 Dadizele B Dadizele B 3-2 Sint-Eloois-Winkel B Sint-Eloois-Winkel B Dadizele B - Sint-Eloois-Winkel B
Kalender / Voetbaluitslagen
19/11 14:30 Mandel United B Mandel United B 4-2 Fc Eendracht Kuurne Fc Eendracht Kuurne Mandel United B - Fc Eendracht Kuurne
19/11 14:30 Menen United Menen United 1-1 Wikings Kortrijk Wikings Kortrijk Menen United - Wikings Kortrijk
19/11 14:30 Dentergem Dentergem 0-3 Heule Heule Dentergem - Heule
19/11 14:30 Aalbeke Sport Aalbeke Sport 1-3 Dottignies Sport B Dottignies Sport B Aalbeke Sport - Dottignies Sport B
19/11 14:30 Jong Vijve Jong Vijve 1-2 Rekkem Sport Rekkem Sport Jong Vijve - Rekkem Sport
19/11 15:00 Stasegem Stasegem 1-1 Olympic Ledegem B Olympic Ledegem B Stasegem - Olympic Ledegem B
19/11 15:00 Wevelgem City B Wevelgem City B 4-0 Eendracht Wervik B Eendracht Wervik B Wevelgem City B - Eendracht Wervik B
19/11 15:00 Marke Marke 0-1 Bellegem Bellegem Marke - Bellegem
19/11 15:00 Dadizele B Dadizele B 3-2 Sint-Eloois-Winkel B Sint-Eloois-Winkel B Dadizele B - Sint-Eloois-Winkel B
Stand
  Ploeg G P
1. Bellegem Bellegem 15 35
2. Heule Heule 15 35
3. Wevelgem City B Wevelgem City B 15 34
4. Jong Vijve Jong Vijve 15 32
5. Dottignies Sport B Dottignies Sport B 15 29
6. Mandel United B Mandel United B 15 26
7. Dentergem Dentergem 15 25
8. Stasegem Stasegem 15 25
9. Olympic Ledegem B Olympic Ledegem B 15 23
Topschutters