🏠
Meer sporten
Voetbal
Wielrennen
Aanmelden
Nieuws
Kantine
Competities
Ploegen
Personen
Live
Interactief
Prono/Managerspel
E-tornooi
Quiz
Zoeken
Contacteer ons
Transfernieuws & Transfergeruchten
Kantine
Jupiler Pro League
2e klasse
Premier League
Bundesliga
Ligue 1
Serie A
Eredivisie
La Liga
Beker
Champions League
Europa League
Conference League
Europa League
Nieuws
Kalender
Groepen
Statistieken
Geschiedenis
Word fan!
595
Seizoen 2019 - 2020 Europa League
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
2016 - 2017
2015 - 2016
2014 - 2015
2013 - 2014
2012 - 2013
2010 - 2011
2009 - 2010
2008 - 2009
2007 - 2008
2006 - 2007
2005 - 2006
2004 - 2005
Groepen
Wedstrijden
Statistieken
27/06 19:30
Niedercorn Progres
1-0
Cardiff MU
27/06 19:30
Barry Town
0-0
Cliftonville
27/06 20:00
Sant Julia
3-2
College Europa
27/06 20:00
KÍ
5-1
Tre Fiori
27/06 20:45
La Fiorita
0-1
Engordany
27/06 20:45
Ballymena United
2-0
NSI
27/06 20:45
Prishtina
1-1
St Joseph's
02/07 17:45
St Joseph's
2-0
Prishtina
04/07 19:30
Cardiff MU
2-1
Niedercorn Progres
04/07 19:30
Engordany
2-1
La Fiorita
04/07 20:00
NSI
0-0
Ballymena United
04/07 20:30
College Europa
4-0
Sant Julia
04/07 20:45
Tre Fiori
0-4
KÍ
04/07 20:45
Cliftonville
4-0
Barry Town
Eerste voorronde (Heen)
09/07 17:55
St Joseph's
0-4
Rangers FC
09/07 18:00
Gzira United
0-2
Hajduk Split
09/07 19:30
CSKA Sofia
4-0
Mladost
10/07 17:55
Jeunesse Esch
0-0
FC Tobol
11/07 15:30
Pyunik Yerevan
3-3
Shkupi
11/07 16:00
Ordabasy
1-0
Torpedo
11/07 16:45
FK Ventspils
3-0
Teuta Durrës
11/07 17:00
Alashkert
3-1
Makedonija GjP
11/07 17:30
Laçi
1-1
Hapoel Be'er Sheva
11/07 17:30
AEK Larnaca
1-0
Petrocub
Eerste voorronde (Terug)
11/07 17:30
Trans Narva
0-2
Buducnost Podgorica
Eerste voorronde (Heen)
11/07 18:00
S?bail
2-3
CS U Craiova
11/07 18:00
Flora Tallin
2-0
Radnicki Nis
Eerste voorronde (Terug)
11/07 18:00
KuPS
2-0
Vitebsk
Eerste voorronde (Heen)
11/07 18:30
Trakai
1-1
KÍ
Eerste voorronde (Terug)
11/07 18:30
Balzan
3-4
Domžale
11/07 18:30
Ru?omberok
0-2
Levski Sofia
Eerste voorronde (Heen)
11/07 19:00
Dinamo Tbilisi
6-0
Engordany
11/07 19:00
Malmö FF
7-0
Ballymena United
11/07 19:00
Radnik Bijeljina
2-0
Spartak Trnava
11/07 19:00
Spyris Kaunas
0-2
Apollon Limassol
11/07 19:00
Maccabi Haifa
2-0
Mura
11/07 19:00
Crusaders
2-0
B36 Torshavn
11/07 19:00
Debrecen
3-0
Kukësi
11/07 19:00
Akademija Pandev
0-3
Zrinjski
11/07 19:00
Brann
2-2
Shamrock Rovers
11/07 19:00
Shakhtyor Soligorsk
1-0
Hibernians
11/07 19:00
Molde FK
7-1
KR Reykjavik
Eerste voorronde (Terug)
11/07 19:00
Liepāja
1-1
Dinamo Minsk
11/07 19:00
Brøndby IF
4-1
FC Inter Turku
11/07 19:00
Speran?a Nisporeni
0-3
Neftçi
Eerste voorronde (Heen)
11/07 19:30
Fola Esch
1-2
Chikhura
11/07 20:00
Olimpija
2-3
Daugava Riga
11/07 20:00
Connah's Quay
1-2
Kilmarnock
11/07 20:30
College Europa
0-0
Legia Warschau
11/07 20:30
FK Zeta Golubovci
1-5
FC Fehérvár
11/07 20:30
Steaua Boekarest
2-0
Milsami Orhei
11/07 20:30
Cukaricki
3-0
FC Banants
Eerste voorronde (Terug)
11/07 20:30
DAC
1-1
Cracovia Kraków
Eerste voorronde (Heen)
11/07 20:45
Cliftonville
0-1
Haugesund
11/07 20:45
Cork City
0-2
Niedercorn Progres
11/07 20:45
Aberdeen
2-1
RoPS
Eerste voorronde (Terug)
11/07 20:45
Saint Patrick
0-2
Norrköping
Eerste voorronde (Heen)
11/07 21:00
Honved Boedapest
3-1
Žalgiris
11/07 21:00
Siroki Brijeg
1-2
Kairat
11/07 22:00
Breidablik
0-0
FC Vaduz
11/07 22:00
Stjarnan
2-1
Levadia Tallinn
Eerste voorronde (Terug)
16/07 17:00
FC Banants
0-5
Cukaricki
16/07 19:00
KÍ
0-0
Trakai
16/07 20:30
Mladost
0-0
CSKA Sofia
17/07 18:00
Chikhura
2-1
Fola Esch
18/07 14:00
FC Tobol
1-1
Jeunesse Esch
18/07 16:30
Kairat
2-1
Siroki Brijeg
18/07 16:30
Makedonija GjP
0-3
Alashkert
18/07 17:00
Teuta Durrës
1-0
FK Ventspils
Eerste voorronde (Heen)
18/07 17:30
FC Inter Turku
2-0
Brøndby IF
Eerste voorronde (Terug)
18/07 18:00
Levadia Tallinn
3-2*
Stjarnan
18/07 18:00
CS U Craiova
3-2
S?bail
18/07 18:00
RoPS
1-2
Aberdeen
18/07 18:00
Daugava Riga
0-2
Olimpija
Eerste voorronde (Heen)
18/07 18:30
Dinamo Minsk
1-2
Liepāja
18/07 18:30
Levski Sofia
2-0
Ru?omberok
18/07 19:00
Neftçi
6-0
Speran?a Nisporeni
18/07 19:00
Cracovia Kraków
2-2*
DAC
Eerste voorronde (Terug)
18/07 19:00
Haugesund
5-1
Cliftonville
18/07 19:00
FC Vaduz
2-1
Breidablik
18/07 19:00
Apollon Limassol
4-0
Spyris Kaunas
18/07 19:00
Petrocub
0-1
AEK Larnaca
18/07 19:00
Torpedo
0-2
Ordabasy
18/07 19:00
Zrinjski
3-0
Akademija Pandev
18/07 19:00
Žalgiris
1-1
Honved Boedapest
18/07 19:00
Milsami Orhei
1-2
Steaua Boekarest
18/07 19:30
Engordany
0-1
Dinamo Tbilisi
18/07 19:30
Niedercorn Progres
1-2
Cork City
18/07 19:30
Hapoel Be'er Sheva
1-0
Laçi
Eerste voorronde (Heen)
18/07 20:00
Norrköping
2-1
Saint Patrick
Eerste voorronde (Terug)
18/07 20:00
Hajduk Split
1-3
Gzira United
18/07 20:00
FC Fehérvár
0-0
FK Zeta Golubovci
18/07 20:00
Mura
2-3
Maccabi Haifa
18/07 20:00
B36 Torshavn
2-3
Crusaders
18/07 20:00
Kukësi
1-1
Debrecen
18/07 20:00
Hibernians
0-1
Shakhtyor Soligorsk
Eerste voorronde (Heen)
18/07 20:30
Vitebsk
1-1
KuPS
Eerste voorronde (Terug)
18/07 20:30
Shkupi
1-2
Pyunik Yerevan
Eerste voorronde (Heen)
18/07 20:45
Domžale
1-0
Balzan
18/07 20:45
Buducnost Podgorica
4-1
Trans Narva
Eerste voorronde (Terug)
18/07 20:45
Ballymena United
0-4
Malmö FF
18/07 20:45
Spartak Trnava
P2-0
Radnik Bijeljina
18/07 20:45
Kilmarnock
0-2
Connah's Quay
18/07 20:45
Radnicki Nis
2-2
Flora Tallin
18/07 20:45
Rangers FC
6-0
St Joseph's
18/07 21:00
Legia Warschau
3-0
College Europa
18/07 21:00
Shamrock Rovers
2-1
Brann
18/07 21:00
KR Reykjavik
0-0
Molde FK
Tweede voorronde (Heen)
23/07 17:00
Ararat-Armenia
2-0
Lincoln Red Imps
23/07 17:45
HB Tórshavn
2-2
Linfield
23/07 17:55
Shkendija 79
1-2
F91 Dudelange
23/07 20:00
Santa Coloma
0-0
Astana
23/07 20:30
Tre Penne
0-5
Suduva
24/07 18:00
Slovan Bratislava
2-1
Feronikeli
25/07 15:30
Pyunik Yerevan
2-1
Jablonec 97
25/07 16:45
FK Ventspils
4-0
Gzira United
25/07 17:00
Qäbälä
0-2
Dinamo Tbilisi
25/07 17:30
AEK Larnaca
3-0
Levski Sofia
25/07 17:30
Partizani Tirana
0-1
Sheriff Tiraspol
25/07 18:30
Utrecht
1-1
Zrinjski
25/07 18:45
Chikhura
1-1
Aberdeen
25/07 18:55
Honved Boedapest
0-0
CS U Craiova
25/07 19:00
Molde FK
0-0
Cukaricki
25/07 19:00
Mladá Boleslav
1-1
Ordabasy
25/07 19:00
Arsenal Tula
0-1
Neftçi
25/07 19:00
Lechia Gdansk
2-1
Brøndby IF
25/07 19:00
Shakhtyor Soligorsk
2-0
Esbjerg
25/07 19:00
Yeni Malatyaspor
2-2
Olimpija
25/07 19:00
Haugesund
2-0
Sturm Graz
25/07 19:00
Flora Tallin
1-2
Eintracht Frankfurt
25/07 19:00
Alashkert
0-3
Steaua Boekarest
25/07 19:30
CSKA Sofia
1-0
Osijek
25/07 19:30
Lokomotiv Plovdiv
2-0
Spartak Trnava
25/07 19:30
Connah's Quay
0-1
Partizan Belgrado
25/07 19:30
Hapoel Be'er Sheva
2-0
Kairat
25/07 20:00
Piast Gliwice
3-2
Riga
25/07 20:00
Norrköping
2-0
Liepāja
25/07 20:00
FC Fehérvár
1-0
FC Vaduz
25/07 20:15
Luzern
1-0
KÍ
25/07 20:30
KAA Gent
6-3
Viitorul Constanta
25/07 20:30
Aris Saloniki
0-0
AEL
25/07 20:30
AZ Alkmaar
0-0
BK Häcken
25/07 20:30
Jeunesse Esch
0-1
Vitória Guimarães
25/07 20:30
DAC
1-2
Atromitos
25/07 20:45
Wolverhampton
2-0
Crusaders
25/07 20:45
Buducnost Podgorica
1-3
Zorja Loehansk
25/07 20:45
Domžale
2-2
Malmö FF
25/07 20:45
Strasbourg
3-1
Maccabi Haifa
25/07 20:45
Rangers FC
2-0
Niedercorn Progres
25/07 21:00
Espanyol Barcelona
4-0
Stjarnan
25/07 21:00
Torino
3-0
Debrecen
25/07 21:00
Legia Warschau
1-0
KuPS
25/07 21:00
Shamrock Rovers
2-1
Apollon Limassol
25/07 21:00
Valur
1-1
Ludogorets
Tweede voorronde (Terug)
30/07 17:45
Lincoln Red Imps
1-2
Ararat-Armenia
30/07 17:45
Suduva
5-0
Tre Penne
30/07 17:55
F91 Dudelange
1-1
Shkendija 79
30/07 18:00
Feronikeli
0-2
Slovan Bratislava
31/07 20:45
Cukaricki
1-3
Molde FK
01/08 16:00
Astana
4-1
Santa Coloma
01/08 16:00
Ordabasy
2-3
Mladá Boleslav
01/08 16:30
Kairat
1-1
Hapoel Be'er Sheva
01/08 17:00
Viitorul Constanta
2-1
KAA Gent
01/08 18:00
Zorja Loehansk
1-0
Buducnost Podgorica
01/08 18:00
KuPS
0-0
Legia Warschau
01/08 18:15
CS U Craiova
P0-0
Honved Boedapest
01/08 18:30
BK Häcken
0-3
AZ Alkmaar
01/08 18:30
Riga
2-1
Piast Gliwice
01/08 18:30
Levski Sofia
0-4
AEK Larnaca
01/08 18:30
Debrecen
1-4
Torino
01/08 19:00
AEL
0-1
Aris Saloniki
01/08 19:00
Sheriff Tiraspol
1-1
Partizani Tirana
01/08 19:00
Liepāja
0-1
Norrköping
01/08 19:00
Malmö FF
3-2
Domžale
01/08 19:00
FC Vaduz
1-0
FC Fehérvár
01/08 19:00
Neftçi
3-0
Arsenal Tula
01/08 19:00
Dinamo Tbilisi
3-0
Qäbälä
01/08 19:00
KÍ
0-1
Luzern
01/08 19:00
Zrinjski
2-1*
Utrecht
01/08 19:00
Atromitos
3-2
DAC
01/08 19:00
Jablonec 97
0-0
Pyunik Yerevan
01/08 19:00
Maccabi Haifa
2-1
Strasbourg
01/08 19:00
Apollon Limassol
3-1*
Shamrock Rovers
01/08 19:30
Ludogorets
4-0
Valur
01/08 19:30
Brøndby IF
4-1*
Lechia Gdansk
01/08 19:30
Niedercorn Progres
0-0
Rangers FC
01/08 19:45
Esbjerg
0-0
Shakhtyor Soligorsk
01/08 20:00
Olimpija
0-1
Yeni Malatyaspor
01/08 20:00
Gzira United
2-2
FK Ventspils
01/08 20:30
Steaua Boekarest
2-3
Alashkert
01/08 20:30
Sturm Graz
2-1
Haugesund
01/08 20:30
Eintracht Frankfurt
2-1
Flora Tallin
01/08 20:45
Linfield
1-0
HB Tórshavn
01/08 20:45
Osijek
1-0P
CSKA Sofia
01/08 20:45
Aberdeen
5-0
Chikhura
01/08 20:45
Spartak Trnava
3-1
Lokomotiv Plovdiv
01/08 21:00
Crusaders
1-4
Wolverhampton
01/08 21:00
Vitória Guimarães
4-0
Jeunesse Esch
01/08 21:00
Partizan Belgrado
3-0
Connah's Quay
01/08 21:15
Stjarnan
1-3
Espanyol Barcelona
Derde voorronde (Heen)
06/08 17:00
Ararat-Armenia
1-2
Saburtalo
06/08 18:00
Riga
1-1
HJK
06/08 20:15
Sutjeska
1-2
Linfield
07/08 20:15
Slovan Bratislava
1-0
Dundalk
08/08 16:00
Astana
5-1
Valetta
08/08 17:30
AEK Larnaca
1-1
KAA Gent
08/08 18:00
Sparta Praag
2-2
Trabzonspor
08/08 18:00
Pyunik Yerevan
0-4
Wolverhampton
08/08 18:15
CS U Craiova
0-2
AEK Athene
08/08 18:30
Brøndby IF
2-4
Braga
08/08 18:45
FK Ventspils
0-3
Vitória Guimarães
08/08 19:00
Molde FK
3-0
Aris Saloniki
08/08 19:00
Illychivets
0-0
AZ Alkmaar
08/08 19:00
Malmö FF
3-0
Zrinjski
08/08 19:00
Neftçi
2-2
Bnei Yehuda
08/08 19:00
Thun
2-3
Spartak Moskou
08/08 19:00
Sheriff Tiraspol
1-2
AIK
08/08 19:00
Haugesund
0-1
PSV
08/08 19:30
Lokomotiv Plovdiv
0-1
Strasbourg
08/08 19:30
Feyenoord
4-0
Dinamo Tbilisi
08/08 19:30
CSKA Sofia
1-1
Zorja Loehansk
08/08 19:30
Mac. Tel-Aviv
1-2
Suduva
08/08 19:30
Antwerp
1-0
Viktoria Plzen
08/08 19:30
Ludogorets
5-0
The New Saints
08/08 19:45
FK Sarajevo
1-2
Bate Borisov
08/08 20:00
FC Midtjylland
2-4
Rangers FC
08/08 20:00
Rijeka
2-0
Aberdeen
08/08 20:00
F91 Dudelange
3-1
Nomme Kalju
08/08 20:00
Norrköping
1-1
Hapoel Be'er Sheva
08/08 20:30
Austria Wien
1-2
Apollon Limassol
08/08 20:30
Steaua Boekarest
0-0
Mladá Boleslav
08/08 20:30
FC Vaduz
0-5
Eintracht Frankfurt
08/08 21:00
Legia Warschau
0-0
Atromitos
08/08 21:00
Partizan Belgrado
3-1
Yeni Malatyaspor
08/08 21:00
Luzern
0-3
Espanyol Barcelona
08/08 21:00
Torino
5-0
Shakhtyor Soligorsk
Derde voorronde (Terug)
13/08 18:00
Nomme Kalju
0-1
F91 Dudelange
13/08 20:45
Linfield
3-2
Sutjeska
13/08 21:00
Dundalk
1-3
Slovan Bratislava
14/08 18:00
Vitória Guimarães
6-0
FK Ventspils
14/08 18:00
Atromitos
0-2
Legia Warschau
14/08 18:00
Saburtalo
0-2
Ararat-Armenia
15/08 18:00
HJK
2-2
Riga
15/08 18:30
Dinamo Tbilisi
1-1
Feyenoord
15/08 18:45
Spartak Moskou
2-1
Thun
15/08 19:00
Apollon Limassol
3-1
Austria Wien
15/08 19:00
Mladá Boleslav
0-1
Steaua Boekarest
15/08 19:00
Yeni Malatyaspor
1-0
Partizan Belgrado
15/08 19:00
Zrinjski
1-0
Malmö FF
15/08 19:00
Zorja Loehansk
1-0
CSKA Sofia
15/08 19:00
Bnei Yehuda
2-1
Neftçi
15/08 19:00
Suduva
2-1
Mac. Tel-Aviv
15/08 19:00
Bate Borisov
0-0
FK Sarajevo
15/08 19:00
AIK
1-1
Sheriff Tiraspol
15/08 19:00
Shakhtyor Soligorsk
1-1
Torino
15/08 19:30
Trabzonspor
2-1
Sparta Praag
15/08 19:30
The New Saints
0-4
Ludogorets
15/08 19:30
Hapoel Be'er Sheva
3-1
Norrköping
15/08 20:00
AEK Athene
1-1
CS U Craiova
15/08 20:00
Viktoria Plzen
2-1*
Antwerp
15/08 20:00
Valetta
0-4
Astana
15/08 20:30
Aris Saloniki
3-1*
Molde FK
15/08 20:30
Strasbourg
1-0
Lokomotiv Plovdiv
15/08 20:30
AZ Alkmaar
4-0
Illychivets
15/08 20:30
KAA Gent
3-0
AEK Larnaca
15/08 20:30
Eintracht Frankfurt
1-0
FC Vaduz
15/08 20:30
PSV
0-0
Haugesund
15/08 20:45
Rangers FC
3-1
FC Midtjylland
15/08 20:45
Aberdeen
0-2
Rijeka
15/08 20:45
Braga
3-1
Brøndby IF
15/08 20:45
Wolverhampton
4-0
Pyunik Yerevan
15/08 21:00
Espanyol Barcelona
3-0
Luzern
Vierde voorronde (Heen)
22/08 16:00
Astana
3-0
Bate Borisov
22/08 17:00
Ararat-Armenia
2-1
F91 Dudelange
22/08 19:00
Suduva
0-0
Ferencváros
22/08 19:00
Malmö FF
3-0
Bnei Yehuda
22/08 19:30
Ludogorets
0-0
Maribor NK
22/08 19:30
Feyenoord
3-0
Hapoel Be'er Sheva
22/08 19:45
FC København
3-1
Riga
22/08 20:00
AEK Athene
1-3
Trabzonspor
22/08 20:00
Legia Warschau
0-0
Rangers FC
22/08 20:30
Steaua Boekarest
0-0
Vitória Guimarães
22/08 20:30
KAA Gent
2-1
Rijeka
22/08 20:30
PSV
3-0
Apollon Limassol
22/08 20:30
Strasbourg
1-0
Eintracht Frankfurt
22/08 20:30
AZ Alkmaar
1-1
Antwerp
22/08 20:45
Celtic Glasgow
2-0
AIK
22/08 20:45
Braga
1-0
Spartak Moskou
22/08 20:45
Linfield
3-2
FK Qarabag
22/08 21:00
Torino
2-3
Wolverhampton
22/08 21:00
Espanyol Barcelona
3-1
Zorja Loehansk
22/08 21:00
Partizan Belgrado
2-1
Molde FK
22/08 21:00
Slovan Bratislava
1-0
PAOK
Vierde voorronde (Terug)
29/08 18:00
FK Qarabag
2-1
Linfield
29/08 18:45
Riga
1-0
FC København
29/08 19:00
AIK
1-4
Celtic Glasgow
29/08 19:00
PAOK
3-2
Slovan Bratislava
29/08 19:00
Bate Borisov
2-0
Astana
29/08 19:00
Apollon Limassol
0-4
PSV
29/08 19:00
Zorja Loehansk
2-2
Espanyol Barcelona
29/08 19:00
Molde FK
1-1
Partizan Belgrado
29/08 19:00
Bnei Yehuda
0-1
Malmö FF
29/08 19:15
Spartak Moskou
1-2
Braga
29/08 19:30
Trabzonspor
0-2
AEK Athene
29/08 19:30
Hapoel Be'er Sheva
0-3
Feyenoord
29/08 19:30
Antwerp
1-4*
AZ Alkmaar
29/08 20:00
F91 Dudelange
P2-1
Ararat-Armenia
29/08 20:00
Ferencváros
4-2
Suduva
29/08 20:00
Rijeka
1-1
KAA Gent
29/08 20:15
Maribor NK
2-2
Ludogorets
29/08 20:30
Eintracht Frankfurt
3-0
Strasbourg
29/08 20:45
Wolverhampton
2-1
Torino
29/08 20:45
Rangers FC
1-0
Legia Warschau
29/08 21:00
Vitória Guimarães
1-0
Steaua Boekarest
Speeldag 1
19/09 18:55
FC Basel
5-0
Krasnodar
19/09 18:55
Getafe
1-0
Trabzonspor
19/09 18:55
PSV
3-2
Sporting Lissabon
19/09 18:55
LASK Linz
1-0
Rosenborg BK
19/09 18:55
Rennes
1-1
Celtic Glasgow
19/09 18:55
CFR Cluj
2-1
Lazio
19/09 18:55
Eintracht Frankfurt
0-3
Arsenal
19/09 18:55
Standard
2-0
Vitória Guimarães
19/09 18:55
Apoel Nicosia
3-4
F91 Dudelange
19/09 18:55
FK Qarabag
0-3
Sevilla
19/09 18:55
Dinamo Kiev
1-0
Malmö FF
19/09 18:55
FC København
1-0
Lugano
19/09 21:00
FC Porto
2-1
Young Boys Bern
19/09 21:00
Rangers FC
1-0
Feyenoord
19/09 21:00
Ludogorets
5-1
CSKA Moskou
19/09 21:00
Espanyol Barcelona
1-1
Ferencváros
19/09 21:00
VfL Wolfsburg
3-1
Oleksandria
19/09 21:00
KAA Gent
3-2
Saint-Etienne
19/09 21:00
AS Roma
4-0
Istanbul BB
19/09 21:00
Bor. Mönchengladbach
0-4
Wolfsberger AC
19/09 21:00
Wolverhampton
0-1
Braga
19/09 21:00
Slovan Bratislava
4-2
Besiktas
19/09 21:00
Manchester United
1-0
Astana
19/09 21:00
Partizan Belgrado
2-2
AZ Alkmaar
Speeldag 2
03/10 16:50
Astana
1-2
Partizan Belgrado
03/10 18:55
Young Boys Bern
2-1
Rangers FC
03/10 18:55
Feyenoord
2-0
FC Porto
03/10 18:55
CSKA Moskou
0-2
Espanyol Barcelona
03/10 18:55
Ferencváros
0-3
Ludogorets
03/10 18:55
Saint-Etienne
1-1
VfL Wolfsburg
03/10 18:55
Oleksandria
1-1
KAA Gent
03/10 18:55
Istanbul BB
1-1
Bor. Mönchengladbach
03/10 18:55
Wolfsberger AC
1-1
AS Roma
03/10 18:55
Besiktas
0-1
Wolverhampton
03/10 18:55
Braga
2-2
Slovan Bratislava
03/10 18:55
AZ Alkmaar
0-0
Manchester United
03/10 21:00
Krasnodar
1-2
Getafe
03/10 21:00
Trabzonspor
2-2
FC Basel
03/10 21:00
Sporting Lissabon
2-1
LASK Linz
03/10 21:00
Rosenborg BK
1-4
PSV
03/10 21:00
Lazio
2-1
Rennes
03/10 21:00
Celtic Glasgow
2-0
CFR Cluj
03/10 21:00
Vitória Guimarães
0-1
Eintracht Frankfurt
03/10 21:00
Arsenal
4-0
Standard
03/10 21:00
Sevilla
1-0
Apoel Nicosia
03/10 21:00
F91 Dudelange
1-4
FK Qarabag
03/10 21:00
Malmö FF
1-1
FC København
03/10 21:00
Lugano
0-0
Dinamo Kiev
Speeldag 3
24/10 18:55
FC Porto
1-1
Rangers FC
24/10 18:55
Young Boys Bern
2-0
Feyenoord
24/10 18:55
CSKA Moskou
0-1
Ferencváros
24/10 18:55
Ludogorets
0-1
Espanyol Barcelona
24/10 18:55
KAA Gent
2-2
VfL Wolfsburg
24/10 18:55
Saint-Etienne
1-1
Oleksandria
24/10 18:55
AS Roma
1-1
Bor. Mönchengladbach
24/10 18:55
Istanbul BB
1-0
Wolfsberger AC
24/10 18:55
Besiktas
1-2
Braga
24/10 18:55
Slovan Bratislava
1-2
Wolverhampton
24/10 18:55
FK Qarabag
2-2
Apoel Nicosia
24/10 18:55
Partizan Belgrado
0-1
Manchester United
24/10 18:55
AZ Alkmaar
6-0
Astana
24/10 21:00
Getafe
0-1
FC Basel
24/10 21:00
Trabzonspor
0-2
Krasnodar
24/10 21:00
Sporting Lissabon
1-0
Rosenborg BK
24/10 21:00
PSV
0-0
LASK Linz
24/10 21:00
Celtic Glasgow
2-1
Lazio
24/10 21:00
Rennes
0-1
CFR Cluj
24/10 21:00
Arsenal
3-2
Vitória Guimarães
24/10 21:00
Eintracht Frankfurt
2-1
Standard
24/10 21:00
Sevilla
3-0
F91 Dudelange
24/10 21:00
Dinamo Kiev
1-1
FC København
24/10 21:00
Malmö FF
2-1
Lugano
Speeldag 4
06/11 16:50
Vitória Guimarães
1-1
Arsenal
07/11 16:50
Astana
0-5
AZ Alkmaar
07/11 18:55
FC Basel
2-1
Getafe
07/11 18:55
Krasnodar
3-1
Trabzonspor
07/11 18:55
Rosenborg BK
0-2
Sporting Lissabon
07/11 18:55
LASK Linz
4-1
PSV
07/11 18:55
Lazio
1-2
Celtic Glasgow
07/11 18:55
CFR Cluj
1-0
Rennes
07/11 18:55
Standard
2-1
Eintracht Frankfurt
07/11 18:55
Apoel Nicosia
2-1
FK Qarabag
07/11 18:55
F91 Dudelange
2-5
Sevilla
07/11 18:55
FC København
1-1
Dinamo Kiev
07/11 18:55
Lugano
0-0
Malmö FF
07/11 21:00
Feyenoord
1-1
Young Boys Bern
07/11 21:00
Rangers FC
2-0
FC Porto
07/11 21:00
Espanyol Barcelona
6-0
Ludogorets
07/11 21:00
Ferencváros
0-0
CSKA Moskou
07/11 21:00
VfL Wolfsburg
1-3
KAA Gent
07/11 21:00
Oleksandria
2-2
Saint-Etienne
07/11 21:00
Bor. Mönchengladbach
2-1
AS Roma
07/11 21:00
Wolfsberger AC
0-3
Istanbul BB
07/11 21:00
Braga
3-1
Besiktas
07/11 21:00
Wolverhampton
1-0
Slovan Bratislava
07/11 21:00
Manchester United
3-0
Partizan Belgrado
Speeldag 5
28/11 16:50
Krasnodar
1-0
FC Basel
28/11 16:50
Trabzonspor
0-1
Getafe
28/11 16:50
Astana
2-1
Manchester United
28/11 18:55
Young Boys Bern
1-2
FC Porto
28/11 18:55
Feyenoord
2-2
Rangers FC
28/11 18:55
CSKA Moskou
1-1
Ludogorets
28/11 18:55
Ferencváros
2-2
Espanyol Barcelona
28/11 18:55
Saint-Etienne
0-0
KAA Gent
28/11 18:55
Oleksandria
0-1
VfL Wolfsburg
28/11 18:55
Istanbul BB
0-3
AS Roma
28/11 18:55
Wolfsberger AC
0-1
Bor. Mönchengladbach
28/11 18:55
Besiktas
2-1
Slovan Bratislava
28/11 18:55
Braga
3-3
Wolverhampton
28/11 18:55
AZ Alkmaar
2-2
Partizan Belgrado
28/11 21:00
Malmö FF
4-3
Dinamo Kiev
28/11 21:00
Lugano
0-1
FC København
28/11 21:00
Sporting Lissabon
4-0
PSV
28/11 21:00
Rosenborg BK
1-2
LASK Linz
28/11 21:00
Lazio
1-0
CFR Cluj
28/11 21:00
Celtic Glasgow
3-1
Rennes
28/11 21:00
Vitória Guimarães
1-1
Standard
28/11 21:00
Arsenal
1-2
Eintracht Frankfurt
28/11 21:00
Sevilla
2-0
FK Qarabag
28/11 21:00
F91 Dudelange
0-2
Apoel Nicosia
Speeldag 6
12/12 18:55
Dinamo Kiev
1-1
Lugano
12/12 18:55
FC København
0-1
Malmö FF
12/12 18:55
FC Basel
2-0
Trabzonspor
12/12 18:55
Getafe
3-0
Krasnodar
12/12 18:55
PSV
1-1
Rosenborg BK
12/12 18:55
LASK Linz
3-0
Sporting Lissabon
12/12 18:55
Rennes
2-0
Lazio
12/12 18:55
CFR Cluj
2-0
Celtic Glasgow
12/12 18:55
Eintracht Frankfurt
2-3
Vitória Guimarães
12/12 18:55
Standard
2-2
Arsenal
12/12 18:55
Apoel Nicosia
1-0
Sevilla
12/12 18:55
FK Qarabag
1-1
F91 Dudelange
12/12 21:00
FC Porto
3-2
Feyenoord
12/12 21:00
Rangers FC
1-1
Young Boys Bern
12/12 21:00
Ludogorets
1-1
Ferencváros
12/12 21:00
Espanyol Barcelona
0-1
CSKA Moskou
12/12 21:00
VfL Wolfsburg
1-0
Saint-Etienne
12/12 21:00
KAA Gent
2-1
Oleksandria
12/12 21:00
AS Roma
2-2
Wolfsberger AC
12/12 21:00
Bor. Mönchengladbach
1-2
Istanbul BB
12/12 21:00
Wolverhampton
4-0
Besiktas
12/12 21:00
Slovan Bratislava
2-4
Braga
12/12 21:00
Manchester United
4-0
AZ Alkmaar
12/12 21:00
Partizan Belgrado
4-1
Astana
1/16 Finales (H)
20/02 18:55
Sporting Lissabon
3-1
Istanbul BB
20/02 18:55
Getafe
2-0
Ajax
20/02 18:55
FC København
1-1
Celtic Glasgow
20/02 18:55
CFR Cluj
1-1
Sevilla
20/02 18:55
Club Brugge
1-1
Manchester United
20/02 18:55
Ludogorets
0-2
Inter Milaan
20/02 18:55
Eintracht Frankfurt
4-1
Red Bull Salzburg
20/02 18:55
Shakhtar Donetsk
2-1
SL Benfica
20/02 21:00
Rangers FC
3-2
Braga
20/02 21:00
Wolverhampton
4-0
Espanyol Barcelona
20/02 21:00
Bayer Leverkusen
2-1
FC Porto
20/02 21:00
Apoel Nicosia
0-3
FC Basel
20/02 21:00
AZ Alkmaar
1-1
LASK Linz
20/02 21:00
VfL Wolfsburg
2-1
Malmö FF
20/02 21:00
AS Roma
1-0
KAA Gent
20/02 21:00
Olympiakos Piraeus
0-1
Arsenal
1/16 Finales (T)
26/02 18:00
Braga
0-1
Rangers FC
27/02 18:55
Espanyol Barcelona
3-2
Wolverhampton
27/02 18:55
FC Porto
1-3
Bayer Leverkusen
27/02 18:55
FC Basel
1-0
Apoel Nicosia
27/02 18:55
LASK Linz
2-0
AZ Alkmaar
27/02 18:55
Malmö FF
0-3
VfL Wolfsburg
27/02 18:55
KAA Gent
1-1
AS Roma
27/02 18:55
Istanbul BB
4-1*
Sporting Lissabon
27/02 21:00
Ajax
2-1
Getafe
27/02 21:00
Celtic Glasgow
1-3
FC København
27/02 21:00
Sevilla
0-0
CFR Cluj
27/02 21:00
Arsenal
1-2*
Olympiakos Piraeus
27/02 21:00
Manchester United
5-0
Club Brugge
27/02 21:00
Inter Milaan
2-1
Ludogorets
27/02 21:00
SL Benfica
3-3
Shakhtar Donetsk
28/02 18:00
Red Bull Salzburg
2-2
Eintracht Frankfurt
1/8 Finales (H)
12/03 18:55
LASK Linz
0-5
Manchester United
12/03 18:55
Istanbul BB
1-0
FC København
12/03 18:55
Eintracht Frankfurt
0-3
FC Basel
12/03 21:00
Olympiakos Piraeus
1-1
Wolverhampton
12/03 21:00
Rangers FC
1-3
Bayer Leverkusen
12/03 21:00
VfL Wolfsburg
1-2
Shakhtar Donetsk
1/8 Finales (T)
19/03 18:55
Getafe
Geannuleerd
Inter Milaan
19/03 21:00
AS Roma
Geannuleerd
Sevilla
05/08 18:55
FC København
3-0
Istanbul BB
05/08 18:55
Shakhtar Donetsk
3-0
VfL Wolfsburg
1/8 Finales (H)
05/08 21:00
Inter Milaan
0-0
Getafe
1/8 Finales (T)
05/08 21:00
Manchester United
2-1
LASK Linz
1/8 Finales (H)
06/08 18:55
Sevilla
0-0
AS Roma
1/8 Finales (T)
06/08 18:55
Bayer Leverkusen
1-0
Rangers FC
06/08 21:00
Wolverhampton
1-0
Olympiakos Piraeus
06/08 21:00
FC Basel
1-0
Eintracht Frankfurt
Kwart Finales
10/08 21:00
Inter Milaan
2-1
Bayer Leverkusen
10/08 21:00
Manchester United
0-0
FC København
11/08 21:00
Wolverhampton
0-1
Sevilla
11/08 21:00
Shakhtar Donetsk
4-1
FC Basel
Halve Finales
16/08 21:00
Sevilla
2-1
Manchester United
17/08 21:00
Inter Milaan
5-0
Shakhtar Donetsk
Finale
21/08 21:00
Sevilla
3-2
Inter Milaan
Groep A
G
P
1.
Sevilla
6
15
2.
Apoel Nicosia
6
10
3.
FK Qarabag
6
5
4.
F91 Dudelange
6
4
Groep B
G
P
1.
Malmö FF
6
11
2.
FC København
6
9
3.
Dinamo Kiev
6
7
4.
Lugano
6
3
Groep C
G
P
1.
FC Basel
6
13
2.
Getafe
6
12
3.
Krasnodar
6
9
4.
Trabzonspor
6
1
Groep D
G
P
1.
LASK Linz
6
13
2.
Sporting Lissabon
6
12
3.
PSV
6
8
4.
Rosenborg BK
6
1
Groep E
G
P
1.
Celtic Glasgow
6
13
2.
CFR Cluj
6
12
3.
Lazio
6
6
4.
Rennes
6
4
Groep F
G
P
1.
Arsenal
6
11
2.
Eintracht Frankfurt
6
9
3.
Standard
6
8
4.
Vitória Guimarães
6
5
Groep G
G
P
1.
FC Porto
6
10
2.
Rangers FC
6
9
3.
Young Boys Bern
6
8
4.
Feyenoord
6
5
Groep H
G
P
1.
Espanyol Barcelona
6
11
2.
Ludogorets
6
8
3.
Ferencváros
6
7
4.
CSKA Moskou
6
5
Groep I
G
P
1.
KAA Gent
6
12
2.
VfL Wolfsburg
6
11
3.
Saint-Etienne
6
4
4.
Oleksandria
6
3
Groep J
G
P
1.
Istanbul BB
6
10
2.
AS Roma
6
9
3.
Bor. Mönchengladbach
6
8
4.
Wolfsberger AC
6
5
Groep K
G
P
1.
Braga
6
14
2.
Wolverhampton
6
13
3.
Slovan Bratislava
6
4
4.
Besiktas
6
3
Groep L
G
P
1.
Manchester United
6
13
2.
AZ Alkmaar
6
9
3.
Partizan Belgrado
6
8
4.
Astana
6
3
Contacteer ons
/
Privacybeleid
/
Vacature
/
Partners
Gebruikersovereenkomst
/
Cookies Instellingen
/
Pushmeldingen uitschakelen
© 2002-2024 www.voetbalkrant.com
All Rights Reserved