Reportage: Herbeleef de bekerfinale in beelden

 
4 reacties

Lokeren won zaterdagavond de beker. De ploeg van Peter Maes won met 1-0 van Kortrijk. Aan sfeer was er voor, tijdens en na de wedstrijd geen gebrek.

Foto's inladen kan een tijdje duren...

Kortrijk-fans:

Lokeren-supporters:

Viering Lokeren:

Match:

4 reacties

Speel op Unibet.be en ontvang tot €60 bonus

AddToAny

Reacties

Controleer op nieuwe reacties

Kalender / Voetbaluitslagen

26/07 16:00 Francs  Borains Francs Borains 2-1 Arquet FC Arquet FC
26/07 16:00 Apollo Gellik Apollo Gellik 0-5 Kattenbos Sport Kattenbos Sport
26/07 16:00 Neeroeteren-Maaseik Neeroeteren-Maaseik 0-7 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
26/07 16:00 Leopoldsburg Leopoldsburg 3-0 SK Bree SK Bree
26/07 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV 1-0 Koersel Koersel
26/07 16:00 Herk-de-stad FC Herk-de-stad FC 1-0 Waltwilder VV Waltwilder VV
26/07 16:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk  2-2P Brustem Centrum Brustem Centrum
26/07 16:00 Hades Hades 5-0 KMR Biesen KMR Biesen
26/07 16:00 Flandria Dorne Flandria Dorne 0-7 Lutlommel VV Lutlommel VV
26/07 16:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo P1-1  Zonhoven VV Zonhoven VV
26/07 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 0-2 Wellen Wellen
26/07 16:00 Termien Termien 4-1 Hoepertingen Hoepertingen
26/07 16:00 Sclayn Sclayn 2-4 Wépion Wépion
26/07 16:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 8-0 KVK Beringen KVK Beringen
26/07 16:00 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 4-0 JS Isières JS Isières
26/07 16:00 ASC Havinnes ASC Havinnes 0-3 Ostiches Ostiches
26/07 16:00 Spy Spy P1-1  A.S. Fontainoise A.S. Fontainoise
26/07 16:00 Charleroi Fleurus Charleroi Fleurus 9-2 Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet P1-1  Nismes Nismes
26/07 16:00 RAS Monceau RAS Monceau 5-1 AC Le Roeulx AC Le Roeulx
26/07 16:00 Aedec Hyon Aedec Hyon 1-2 RUSG Quevy RUSG Quevy
26/07 16:00 Fosses Fosses 1-3 Chatelet SC Chatelet SC
26/07 16:00 AS Montkainoise AS Montkainoise 8-0 Entité Floreffe Entité Floreffe
26/07 16:00 Paturageois Paturageois 0-1 Peruwelz FC Peruwelz FC
26/07 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 9-0 RUS Flobecq RUS Flobecq
26/07 16:00 Grand-Leez Grand-Leez 4-1 Lessines-Ollignies Lessines-Ollignies
26/07 16:00 Pesche Pesche 0-1 RUS Courcelloise RUS Courcelloise
26/07 16:00 RC Sartois RC Sartois  1-1P Gesves Gesves
26/07 16:00 Chevetogne Chevetogne P1-1  Rochefort Rochefort
26/07 16:00 Verviers Verviers 0-5 Alg FF Champlon Champlon
26/07 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont 2-1 Jeunesse Arlon Jeunesse Arlon
26/07 16:00 Villance Villance 1-9 US Givry US Givry
26/07 16:00 Longlier Longlier 3-0 Bomal Bomal
26/07 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 8-0 Harre Harre
26/07 16:00 Martelange Martelange 0-5 Solières Sport Solières Sport
26/07 16:00 ES Vaux ES Vaux 2-0 Poupehan Poupehan
26/07 16:00 Bertrigeoise Bertrigeoise 4-2 Salmchateau Salmchateau
26/07 16:00 Marbehan Marbehan 1-2 Mormont Mormont
26/07 16:00 Stade Waremme Stade Waremme 3-0 Meix DT Virton Meix DT Virton
26/07 16:00 Jamoigne Jamoigne 0-6 RDC Cointe RDC Cointe
26/07 16:00 Verlaine Verlaine 4-0 Rossignol Rossignol
26/07 16:00 Marloie Marloie 2-3 Aywaille Aywaille
26/07 16:00 Kemexhe Kemexhe 0-4 RFC Trooz RFC Trooz
26/07 16:00 Beaufays SC Beaufays SC 3-2 nv Warnant Warnant
26/07 16:00 RFC Raeren RFC Raeren 0-0 Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Bievre Bievre 0-6 Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Dinant Dinant 2-5 Fizoise Fizoise
26/07 16:00 Limont Limont 6-0 Verlaine Verlaine
26/07 16:00 Hombourg Hombourg 3-0 Pontisse Pontisse
26/07 16:00 Ougrée Ougrée 5-1 Stavelotain Stavelotain
26/07 16:00 Loyers Loyers 6-2 Aischoise Aischoise
26/07 16:00 Lixhe-Lanaye Lixhe-Lanaye 3-2 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg
26/07 16:00 Namen UR Namen UR 3-1 US Liège US Liège
26/07 16:00 Walhorn Walhorn 1-4 FC Meux FC Meux
26/07 16:00 Taminoise Taminoise 7-0 Eghezee Eghezee
26/07 16:00 La Roche La Roche 0-1 Richelle United Richelle United
26/07 16:00 Wielsbeke Wielsbeke 0-1 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge
26/07 16:00 Zeveren Sportief Zeveren Sportief 3-5 Evergem-Center Evergem-Center
26/07 16:00 Rapide Lebbeke Rapide Lebbeke  1-1P KVV Zelzate KVV Zelzate
26/07 16:00 Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 1-2 RFC Wetteren RFC Wetteren
26/07 16:00 De Jeugd Lovendegem De Jeugd Lovendegem 0-3 SK Ronse SK Ronse
26/07 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 3-0 Rangers Opdorp Rangers Opdorp
26/07 16:00 WIK Eine WIK Eine 6-1 Laarne-Kalken Laarne-Kalken
26/07 16:00 Boekel Boekel 0-4 Eendracht Zele Eendracht Zele
26/07 16:00 RWDM Brussels RWDM Brussels 1-0 Avanti Stekene Avanti Stekene
26/07 16:00 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. 2-1 KVE Drongen KVE Drongen
26/07 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 3-2 Lochristi Lochristi
26/07 16:00 Maldegem Maldegem 0-2 SK Berlaar SK Berlaar
26/07 16:00 Pepingen Pepingen 3-2 Jong Lede Jong Lede
26/07 16:00 Dikkelvenne Dikkelvenne 3-2 Svelta Melsele Svelta Melsele
26/07 16:00 Royal Géants Athois Royal Géants Athois 0-5 Zwevegem Sport Zwevegem Sport
26/07 16:00 Knokke Knokke 7-0 KSK Vlamertinge KSK Vlamertinge
26/07 16:00 SV Rumbeke SV Rumbeke 2-0 De Ruiter Roeselare De Ruiter Roeselare
26/07 16:00 White Star Adinkerke White Star Adinkerke 2-1 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke
26/07 16:00 Ingooigem Ingooigem 0-3 SW Harelbeke SW Harelbeke
26/07 16:00 KRC Waregem KRC Waregem 6-5 nv Eernegem Eernegem
26/07 16:00 Zwevezele Zwevezele 5-1 Westkapelle Westkapelle
26/07 16:00 FC Doornik FC Doornik 5-0 Bl. Otegem Bl. Otegem
26/07 16:00 Wevelgem City Wevelgem City 3-1 Toekomst Menen Toekomst Menen
26/07 16:00 OMS Ingelmunster OMS Ingelmunster 7-0 Nieuwkerke Nieuwkerke
26/07 16:00 SVV Damme SVV Damme 3-0 Meulebeke Meulebeke
26/07 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 4-0 Eendracht Wervik Eendracht Wervik
26/07 16:00 Wingene Wingene 4-0 WS Lauwe WS Lauwe
26/07 16:00 Ninove Ninove 4-1 Voorde SV Voorde SV
26/07 16:00 Bevel Bevel  1-1P Olmen Olmen
26/07 16:00 Tervuren Tervuren  2-2P Stade Everois Stade Everois
26/07 16:00 Betekom Betekom 3-1 Haacht-Wespelaar Haacht-Wespelaar
26/07 16:00 Kampelaar Kampelaar 1-3 KSK Halle KSK Halle
26/07 16:00 Eppegem FC Eppegem FC 14-0 La Hulpe La Hulpe
26/07 16:00 Sterrebeek Sterrebeek 4-1 RC Schaerbeek RC Schaerbeek
26/07 16:00 ASC Berchem ASC Berchem 3-2 Wambeek Wambeek
26/07 16:00 Rebecquoise Rebecquoise 3-1 Lennik Lennik
26/07 16:00 Korbeek Sport Korbeek Sport 0-2 Sportief Rotselaar Sportief Rotselaar
26/07 16:00 Zoutleeuw Zoutleeuw 1-5 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal
26/07 16:00 Wolvertem SC Wolvertem SC 6-0 Rillaar Sport Rillaar Sport
26/07 16:00 Peutie Peutie 0-6 Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe
26/07 16:00 Ganshoren Ganshoren 5-0 US Ophain US Ophain
26/07 16:00 RCS Ohain RCS Ohain 2-1 RU Rixensartoise RU Rixensartoise
26/07 16:00 Aartselaar Aartselaar 0-4 WS Schorvoort WS Schorvoort
26/07 16:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 5-0 Walem Walem
26/07 16:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 3-0 Ranst Ranst
26/07 16:00 KFC Heultje KFC Heultje 0-5 Mariekerke Mariekerke
26/07 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 2-0 Herentals Herentals
26/07 16:00 Turnhout KV Turnhout KV 5-0 VV Duffel VV Duffel
26/07 16:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 4-2 Lyra TSV Lyra TSV
26/07 16:00 Wuustwezel FC Wuustwezel FC  3-3P KFC Lille KFC Lille
26/07 16:00 Antonia Antonia 0-1 Witgoor Dessel Witgoor Dessel
26/07 16:00 FC Duffel FC Duffel 5-1 Beekhoek Sport Beekhoek Sport
26/07 16:00 Nijlen Nijlen 1-0 Berg en Dal VV Berg en Dal VV
26/07 16:00 Merksplas Merksplas 1-6 Vosselaar Vosselaar
26/07 16:00 City Pirates City Pirates 1-2 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
26/07 16:00 RRC Waterloo RRC Waterloo 3-0 Beersel-Drogenbos Beersel-Drogenbos

Topschutters


Geen doelpunten