Data speeldag 3 tot en met 8 in play-offs bekend: ontdek hier wanneer Anderlecht-Club Brugge en heruitgave bekerfinale doorgaan
door Redactie
Datum
0 reacties

Data speeldag 3 tot en met 8 in play-offs bekend: ontdek hier wanneer Anderlecht-Club Brugge en heruitgave bekerfinale doorgaan!

Data speeldag 3 tot en met 8 in play-offs bekend: ontdek hier wanneer Anderlecht-Club Brugge en heruitgave bekerfinale doorgaan
Foto: © photonews

Eind deze maand is het zover en beginnen de play-offs. De data van speeldag 1 en 2 waren reeds bekend, nu maakte de kalendermanager van de Jupiler Pro League ook de data van speeldag 3 tot en met 8 bekend.

Vorige week maakte de kalendermanager die speeldata nog niet bekend omdat het nog afwachten was welke Belgische teams zouden doorstoten naar de kwartfinales van de Europa League. Afgelopen donderdag plaatsten RSC Anderlecht en KRC Genk zich, maandagavond werden de speeldata van speeldag 3 tot en met 8 bekendgemaakt.

Er werd bij het opstellen van de speelkalender rekening gehouden met de mogelijkheid dat Genk en/of Anderlecht zich plaatsen voor de halve finales van de Europa League. Maandagvoetbal is er enkel op de feestdagen 17 april (Paasmaandag, nvdr.) en 1mei (Dag van de Arbeid, nvdr.). Bekijk hieronder de volledige kalender van speeldag 3 tot en met 8:

Speeldag 3

14/04/2017 20:30 Royale Union St-Gilloise-Standard de Liège

15/04/2017 18:00 Waasland-Beveren-YR KV Mechelen

15/04/2017 20:00 KAS Eupen-KSC Lokeren O.-Vl.

15/04/2017 20:00 KSV Roeselare-Excel Mouscron

15/04/2017 20:30 STVV-K. Lierse S.K.

16/04/2017 18:00 KV Oostende-RSC Anderlecht

16/04/2017 20:00 KV Kortrijk-KRC Genk

17/04/2017 14:30 Zulte Waregem-Club Brugge KV

17/04/2017 18:00 Sporting Charleroi-KAA Gent

Speeldag 4

21/04/2017 20:30 KAA Gent-KV Oostende

22/04/2017 18:00 Sporting Charleroi-Zulte Waregem

22/04/2017 20:00 K. Lierse S.K.-Waasland-Beveren

22/04/2017 20:00 KSC Lokeren O.-Vl.-KSV Roeselare

22/04/2017 20:00 KV Kortrijk-KAS Eupen

22/04/2017 20:00 STVV-Royale Union St-Gilloise

22/04/2017 20:30 YR KV Mechelen-Standard de Liège

23/04/2017 18:00 RSC Anderlecht-Club Brugge KV

23/04/2017 20:00 KRC Genk-Excel Mouscron

Speeldag 5

25/04/2017 20:30 KSV Roeselare-KV Kortrijk

25/04/2017 20:30 Royale Union St-Gilloise-K. Lierse S.K.

25/04/2017 20:30 Standard de Liège-Waasland-Beveren

25/04/2017 20:30 Zulte Waregem-KAA Gent

26/04/2017 20:30 Club Brugge KV-KV Oostende

26/04/2017 20:30 Excel Mouscron-KSC Lokeren O.-Vl.

26/04/2017 20:30 KAS Eupen-KRC Genk

26/04/2017 20:30 YR KV Mechelen-STVV

27/04/2017 20:30 RSC Anderlecht-Sporting Charleroi

Speeldag 6

28/04/2017 20:30 Standard de Liège-Royale Union St-Gilloise

29/04/2017 18:00 KRC Genk-KV Kortrijk

29/04/2017 20:00 KSC Lokeren O.-Vl.-KAS Eupen

29/04/2017 20:00 Waasland-Beveren-STVV

29/04/2017 20:30 K. Lierse S.K.-YR KV Mechelen

30/04/2017 14:30 KAA Gent-RSC Anderlecht

30/04/2017 18:00 KV Oostende-Sporting Charleroi

30/04/2017 20:00 Excel Mouscron-KSV Roeselare

1/05/2017 18:00 Club Brugge KV-Zulte Waregem

Speeldag 7

5/05/2017 20:30 Sporting Charleroi-Club Brugge KV

6/05/2017 18:00 YR KV Mechelen-Waasland-Beveren

6/05/2017 20:00 K. Lierse S.K.-Royale Union St-Gilloise

6/05/2017 20:00 KSC Lokeren O.-Vl.Excel Mouscron

6/05/2017 20:00 KV Kortrijk-KSV Roeselare

6/05/2017 20:30 STVV-Standard de Liège

7/05/2017 14:30 KV Oostende-KAA Gent

7/05/2017 18:00 RSC Anderlecht-Zulte Waregem

7/05/2017 20:00 KRC Genk-KAS Eupen

Speeldag 8

13/05/2017 18:00 Zulte Waregem-KV Oostende

14/05/2017 14:30 KAA Gent-Sporting Charleroi

14/05/2017 18:00 Club Brugge KV-RSC Anderlecht

12/05/2017 20:30 Standard de Liège-YR KV Mechelen

13/05/2017 20:30 Waasland-Beveren-K. Lierse S.K.

13/05/2017 20:00 Royale Union St-Gilloise-STVV

14/05/2017 20:00 Excel Mouscron-KRC Genk

13/05/2017 20:00 KAS Eupen-KV Kortrijk

13/05/2017 20:00 KSV Roeselare-KSC Lokeren O.-Vl.

Reacties 0 reacties



AddToAny
Zie ook
Play-off 1 Play-off 1
Word fan!  339
Europa League Europa League
Word fan!  449
Beker van België Beker van België
Word fan!  324
Club Brugge Club Brugge
AA Gent AA Gent
Anderlecht Anderlecht
Zulte Waregem Zulte Waregem
Charleroi Charleroi
KV Oostende KV Oostende