Jupiler Pro League Jupiler Pro League

Word fan van Jupiler Pro League!
Facebook
RSS Feed van Jupiler Pro League Download kalender van Jupiler Pro League

Brasschaat KFC - Antwerp ()

Kies jouw voorkeur
Brasschaat KFC
Neutraal
Antwerp
12%88%
Hemeldreef (park, links van Hemelhoeve), 2930 Brasschaat ,
Zorgt D'Onofrio voor belangenconflict met job bij Antwerp? 'Volgens FIFA is dat verboden'
door Redactie
Datum
26 reacties

Luciano D'Onofrio de nieuwe sportieve baas bij Antwerp, maar ...

Zorgt D'Onofrio voor belangenconflict met job bij Antwerp? 'Volgens FIFA is dat verboden'
Foto: © photonews

Luciano D'Onofrio is de nieuwe sterke man bij Antwerp, die met enkele gerichte transfers de ploeg 1A-waardig moet maken. Hij heeft een uitgebreid netwerk van contacten en is op die manier uitermate geschikt. Maar mag hij wel een functie hebben bij Antwerp?

Volgens La Meuse alvast niet. Zij claimen dat D'Onofrio nog geld eist in onder meer de transfer van Kayembé naar Nantes. "En dus is hij nooit echt gestopt met zijn job als makelaar tot op heden", klinkt het.

"En dat is verboden volgens de wereldvoetbalbond FIFA. Makelaars mogen geen enkele functie hebben bij zus of gene club. Het ziet er naar uit dat dit detail aan iedereen is ontsnapt."



Reacties 26 reacties



AddToAny
Kalender / Voetbaluitslagen
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge 0-0 KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
21/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 0-2 AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
21/07 18:00 KRC Genk KRC Genk 4-0 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
24/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-5 KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende 2-3 Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
23/06 19:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-5 Standard Standard FCB Sprimont - Standard
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
22/07 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
27/06 19:30 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-2 Eupen Eupen FCB Sprimont - Eupen
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
21/07 19:30 Eupen Eupen 2-0 Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Köln II Köln II Eupen - Köln II
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
26/07 19:00? FCB Sprimont FCB Sprimont Geannuleerd Charleroi Charleroi FCB Sprimont - Charleroi
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht 3-2 Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-0 Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende Geannuleerd OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
20/07 19:30 Westerlo Westerlo 2-2 Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-2 Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
21/07 17:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 Reims Reims Cercle Brugge - Reims
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
18/07 19:00? Union SG Union SG Geannuleerd Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
23/07 20:30 AA Gent AA Gent 1-0 Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
18/07 19:00 Tubeke Tubeke 0-1 Standard Standard Tubeke - Standard
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
21/07 18:00 Charleroi Charleroi 2-2 Nice Nice Charleroi - Nice
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 Osnabrück U19 Osnabrück U19 0-1 Antwerp Antwerp Osnabrück U19 - Antwerp
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos 1-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mönchengladbach - Cercle Brugge
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven 0-1 Standard Standard OH Leuven - Standard
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
18/07 19:00 Charleroi Charleroi 2-2 Dijon Dijon Charleroi - Dijon
18/07 19:00 AA Gent AA Gent 1-0 PEC Zwolle PEC Zwolle AA Gent - PEC Zwolle
22/07 16:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb Sporting Lokeren - Lokomotiva Zagreb
20/07 18:00 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb KV Oostende - Lokomotiva Zagreb
21/07 18:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 Metz Metz KV Kortrijk - Metz
20/07 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-0 Sint-Truiden Sint-Truiden Moeskroen - Sint-Truiden
13/07 18:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 2-0 Charleroi Charleroi 1. FSV Mainz 05 - Charleroi
22/07 16:00 KSK Heist KSK Heist 1-3 KRC Genk KRC Genk KSK Heist - KRC Genk
05/07 16:00 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-5 KRC Genk KRC Genk Verenigde Arabische Emiraten - KRC Genk
Stand
  Ploeg G P
1. KRC Genk KRC Genk 10 26
2. Club Brugge Club Brugge 10 25
3. Anderlecht Anderlecht 10 20
4. Antwerp Antwerp 10 19
5. Standard Standard 10 18
6. Sint-Truiden Sint-Truiden 10 17
7. AA Gent AA Gent 10 14
8. KV Oostende KV Oostende 10 14
Topschutters
  Speler Goals
1. Anderlecht Santini 8
2. KRC Genk Trossard 6
3. Club Brugge Ferreira Da Silva 6
4. KRC Genk Samatta 6
5. KRC Genk Malinovskiy 5
6. Anderlecht Dimata 5
7. Antwerp Owusu 5
8. Standard Emond 5