Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Zulte Waregem - Nice ()

Opsteker voor Zulte Waregem? Een sterspeler én nog een basisspeler van Nice zijn er niet bij aan de Gaverbeek
Jordan Horwooddoor Jordan Horwood
Datum
0 reacties

Wesley Sneijder en Vincent Koziello zullen niet spelen aan de Gaverbeek

Opsteker voor Zulte Waregem? Een sterspeler én nog een basisspeler van Nice zijn er niet bij aan de Gaverbeek

Lucien Favre heeft een paar knopen doorgehakt met oog op de eerste wedstrijd in de Europa League van zijn Nice. En daarbij moeten we een ster missen, terwijl een andere basisspeler er ook al zeker niet bij zou zijn.

Mario Balotelli? Die zal er wél bij zijn. Maar Wesley Sneijder moet afzeggen voor het duel, met een probleem aan de kuit.

En zo zit Nice toch wel wat dun op het middenveld, want Vincent Koziello is geschorst voor de confrontatie aan de Gaverbeek.

De volledige selectie: Cardinale, Benitez, Clémentia - Souquet, Marlon, Coly, Dante, Le Marchand, Sarr, Jallet - Tameze, Seri, Lees-Melou, Walter, Mendy, Lusamba - Saint-Maximin, Balotelli, Srarfi, Plea, Ganago.

Reacties 0 reacties



AddToAny
Zie ook
Europa League Europa League
Word fan!  463
Zulte Waregem Zulte Waregem
Nice Nice
Word fan!  2
Kalender / Voetbaluitslagen
14/09 19:00 Villarreal Villarreal 3-1 Astana Astana Villarreal - Astana
14/09 19:00 FC København FC København 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou FC København - Lokomotiv Moskou
14/09 19:00 Zlín Zlín 0-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Zlín - Sheriff Tiraspol
14/09 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Lyon Lyon Apollon Limassol - Lyon
14/09 19:00 Atalanta Atalanta 3-0 Everton Everton Atalanta - Everton
14/09 19:00 Rijeka Rijeka 1-2 AEK Athene AEK Athene Rijeka - AEK Athene
14/09 19:00 Austria Wien Austria Wien 1-5 AC Milan AC Milan Austria Wien - AC Milan
14/09 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Ludogorets Ludogorets Istanbul BB - Ludogorets
14/09 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-2 Braga Braga 1899 Hoffenheim - Braga
14/09 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 1-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Young Boys Bern - Partizan Belgrado
14/09 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 3-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Dinamo Kiev - Skënderbeu Korçë
14/09 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 1-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Slavia Praha - Mac. Tel-Aviv
14/09 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Hertha Berlin - Athletic de Bilbao
14/09 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-5 Nice Nice Zulte Waregem - Nice
14/09 21:05 Vitesse Vitesse 2-3 Lazio Lazio Vitesse - Lazio
14/09 21:05 Vardar Vardar 0-5 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Vardar - Zenit St Petersburg
14/09 21:05 Zorya Zorya 0-2 Östersunds FK Östersunds FK Zorya - Östersunds FK
14/09 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Vitória Guimarães - Red Bull Salzburg
14/09 21:05 Marseille Marseille 1-0 Konyaspor Konyaspor Marseille - Konyaspor
14/09 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-1 Bate Borisov Bate Borisov Rode Ster Belgrado - Bate Borisov
14/09 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 3-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Steaua Boekarest - Viktoria Plzen
14/09 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-1 Lugano Lugano Hapoel Be'er Sheva - Lugano
14/09 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 4-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Real Sociedad - Rosenborg BK
14/09 22:05 Arsenal Arsenal 3-1 1. FC Köln 1. FC Köln Arsenal - 1. FC Köln
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4