HIER vindt u de volledige kalender voor volgend seizoen
Johan Walckiersdoor Johan Walckiers
Datum
71 reacties

De volledige kalender van de Jupiler Pro League 2018-2019

HIER vindt u de volledige kalender voor volgend seizoen

Vandaag werd reeds de kalender voor het seizoen 2018-2019 bekendgemaakt. De eerste Super Sunday is op de 8ste speeldag met Anderlecht-Standard en AA Gent-Club Brugge. Hier vindt u ook de volledige kalender terug...

De volledige kalender 2018-2019

Supercup
22/07/201820:00Club Brugge - Standard2-1
Speeldag 1
27/07/201820:30Standard - KAA Gent3-2
28/07/201818:00KV Kortrijk - Anderlecht1-4
28/07/201820:00Zulte Waregem - Waasland-Beveren2-2
28/07/201820:00Sint-Truiden - Cercle Brugge0-0
28/07/201820:30KV Oostende - Moeskroen2-1
29/07/201814:30Club Brugge - Eupen5-2
29/07/201818:00Charleroi - Antwerp0-1
29/07/201820:00Sporting Lokeren - KRC Genk0-4
Speeldag 2
03/08/201820:30Waasland-Beveren - Standard0-0
04/08/201818:00Eupen - Charleroi1-4
04/08/201820:00Cercle Brugge - Sporting Lokeren3-2
04/08/201820:00Antwerp - KV Kortrijk0-0
04/08/201820:30KAA Gent - Zulte Waregem1-1
05/08/201814:30Anderlecht - KV Oostende5-2
05/08/201818:00KRC Genk - Sint-Truiden1-1
05/08/201820:00Moeskroen - Club Brugge0-1
Speeldag 3
10/08/201820:30Club Brugge - KV Kortrijk3-0
11/08/201818:00Standard - Cercle Brugge0-0
11/08/201820:00Zulte Waregem - Eupen4-0
11/08/201820:00Sint-Truiden - Sporting Lokeren1-1
11/08/201820:30Moeskroen - Antwerp0-1
12/08/201814:30KV Oostende - KRC Genk0-2
12/08/201818:00Charleroi - Anderlecht1-2
12/08/201820:00KAA Gent - Waasland-Beveren4-1
Speeldag 4
17/08/201820:30Anderlecht - Moeskroen2-0
18/08/201818:00Sporting Lokeren - Standard0-3
18/08/201820:00Cercle Brugge - Zulte Waregem3-1
18/08/201820:00Waasland-Beveren - Sint-Truiden2-2
18/08/201820:30KV Kortrijk - KV Oostende1-2
19/08/201814:30Antwerp - Club Brugge1-1
19/08/201818:00KRC Genk - Charleroi3-1
19/08/201820:00Eupen - KAA Gent2-3
Speeldag 5
24/08/201820:30KV Oostende - Zulte Waregem3-1
25/08/201818:00Standard - Sint-Truiden3-2
25/08/201820:00Moeskroen - Eupen0-1
25/08/201820:00Antwerp - Cercle Brugge1-0
25/08/201820:30Charleroi - KV Kortrijk0-2
26/08/201814:30Club Brugge - Anderlecht2-1
26/08/201818:00KAA Gent - Sporting Lokeren2-1
26/08/201820:00KRC Genk - Waasland-Beveren3-2
Speeldag 6
31/08/201820:30Zulte Waregem - Club Brugge2-5
01/09/201818:00Eupen - Standard2-1
01/09/201820:00Sporting Lokeren - Waasland-Beveren1-0
01/09/201820:00Sint-Truiden - KV Oostende1-0
01/09/201820:30Charleroi - Moeskroen3-1
02/09/201814:30Anderlecht - Antwerp1-1
02/09/201818:00Cercle Brugge - KAA Gent0-3
02/09/201820:00KV Kortrijk - KRC Genk3-3
Speeldag 7
14/09/201820:30Club Brugge - Sporting Lokeren2-1
15/09/201818:00Standard - Charleroi0-0
15/09/201820:00KV Oostende - Cercle Brugge1-1
15/09/201820:00Waasland-Beveren - Eupen0-0
15/09/201820:30KRC Genk - Anderlecht1-0
16/09/201814:30Moeskroen - KV Kortrijk1-0
16/09/201818:00Antwerp - Zulte Waregem5-1
16/09/201820:00KAA Gent - Sint-Truiden1-2
Speeldag 8
21/09/201820:30Zulte Waregem - KV Kortrijk0-2
22/09/201818:00Waasland-Beveren - Charleroi1-1
22/09/201820:00Eupen - KV Oostende1-2
22/09/201820:00Sporting Lokeren - Moeskroen0-0
22/09/201820:30Sint-Truiden - Antwerp2-0
23/09/201814:30KAA Gent - Club Brugge0-4
23/09/201818:00Anderlecht - Standard2-1
23/09/201820:00Cercle Brugge - KRC Genk2-5
Speeldag 9
28/09/201820:30KV Kortrijk - Eupen1-3
29/09/201818:00KRC Genk - Zulte Waregem4-0
29/09/201820:00Charleroi - Sporting Lokeren2-1
29/09/201820:00Moeskroen - Waasland-Beveren0-3
29/09/201820:30Club Brugge - Cercle Brugge4-0
30/09/201814:30Anderlecht - Sint-Truiden0-0
30/09/201818:00KV Oostende - Standard1-3
30/09/201820:00Antwerp - KAA Gent2-2
Speeldag 10
05/10/201820:30Cercle Brugge - Charleroi2-1
06/10/201818:00Eupen - Antwerp1-2
06/10/201820:00Sporting Lokeren - KV Kortrijk1-3
06/10/201820:00Sint-Truiden - Moeskroen3-1
06/10/201820:30Waasland-Beveren - KV Oostende1-1
07/10/201814:30Zulte Waregem - Anderlecht1-2
07/10/201818:00Standard - Club Brugge3-1
07/10/201820:00KAA Gent - KRC Genk1-5
Speeldag 11
19/10/201820:30Club Brugge - Waasland-Beveren1-1
20/10/201818:00Moeskroen - Standard0-0
20/10/201820:00Antwerp - Sporting Lokeren2-1
20/10/201820:00KV Kortrijk - Sint-Truiden3-1
20/10/201820:30KRC Genk - Eupen2-1
21/10/201814:30Anderlecht - Cercle Brugge4-2
21/10/201818:00KV Oostende - KAA Gent0-4
21/10/201820:00Charleroi - Zulte Waregem3-2
Speeldag 12
26/10/201820:30KAA Gent - Charleroi2-1
27/10/201818:00Zulte Waregem - Moeskroen2-2
27/10/201820:00Sporting Lokeren - KV Oostende0-0
27/10/201820:00Cercle Brugge - KV Kortrijk1-1
27/10/201820:30Sint-Truiden - Club Brugge2-2
28/10/201814:30Standard - KRC Genk1-1
28/10/201818:00Eupen - Anderlecht2-1
28/10/201820:00Waasland-Beveren - Antwerp0-1
Speeldag 13
30/10/201820:30Charleroi - Sint-Truiden1-0
30/10/201820:30Moeskroen - KAA Gent3-1
30/10/201820:30Club Brugge - KV Oostende4-0
31/10/201820:30KV Kortrijk - Waasland-Beveren2-2
31/10/201820:30Eupen - Cercle Brugge2-0
31/10/201820:30Antwerp - KRC Genk2-4
01/11/201814:30Anderlecht - Sporting Lokeren1-1
01/11/201818:00Zulte Waregem - Standard3-1
Speeldag 14
02/11/201820:30KV Oostende - Charleroi2-1
03/11/201818:00KRC Genk - Club Brugge1-1
03/11/201820:00Cercle Brugge - Moeskroen2-1
03/11/201820:30KAA Gent - KV Kortrijk3-1
04/11/201814:30Standard - Antwerp0-2
04/11/201818:00Waasland-Beveren - Anderlecht1-2
04/11/201820:00Sporting Lokeren - Eupen2-0
04/11/201820:00Sint-Truiden - Zulte Waregem2-1
Speeldag 15
09/11/201820:30Antwerp - KV Oostende2-0
10/11/201818:00Charleroi - Club Brugge2-1
10/11/201820:00Eupen - Sint-Truiden1-4
10/11/201820:00Zulte Waregem - Sporting Lokeren2-0
10/11/201820:30Cercle Brugge - Waasland-Beveren2-0
11/11/201814:30Anderlecht - KAA Gent2-0
11/11/201818:00KV Kortrijk - Standard0-2
11/11/201820:00Moeskroen - KRC Genk0-0
Speeldag 16
23/11/201820:30Club Brugge - Zulte Waregem1-3
24/11/201818:00Standard - Eupen3-0
24/11/201820:00Waasland-Beveren - Moeskroen1-2
24/11/201820:00KV Oostende - KV Kortrijk1-2
24/11/201820:30KRC Genk - Cercle Brugge1-2
25/11/201814:30KAA Gent - Antwerp0-0
25/11/201818:00Sint-Truiden - Anderlecht4-2
25/11/201820:00Sporting Lokeren - Charleroi2-4
Speeldag 17
30/11/201820:30Sporting Lokeren - KAA Gent2-2
01/12/201818:00Charleroi - Cercle Brugge3-1
01/12/201820:00Zulte Waregem - KV Oostende1-1
01/12/201820:00KV Kortrijk - Moeskroen1-0
01/12/201820:30Antwerp - Sint-Truiden1-3
02/12/201814:30Club Brugge - Standard3-0
02/12/201818:00Anderlecht - KRC Genk0-1
02/12/201820:00Eupen - Waasland-Beveren1-0
Speeldag 18
07/12/201820:30Waasland-Beveren - Club Brugge2-1
08/12/201818:00KRC Genk - KV Kortrijk1-1
08/12/201820:00KV Oostende - Sporting Lokeren1-0
08/12/201820:00Moeskroen - Zulte Waregem0-0
08/12/201820:30Sint-Truiden - Standard1-1
09/12/201814:30Cercle Brugge - Antwerp0-3
09/12/201818:00Anderlecht - Charleroi1-1
09/12/201820:00KAA Gent - Eupen2-0
Speeldag 19
14/12/201820:30Charleroi - KAA Gent2-0
15/12/201818:00KV Kortrijk - Club Brugge0-0
15/12/201820:00Sporting Lokeren - Sint-Truiden2-0
15/12/201820:00Eupen - Moeskroen1-0
15/12/201820:30Antwerp - Waasland-Beveren0-2
16/12/201814:30Cercle Brugge - Anderlecht2-1
16/12/201818:00KRC Genk - KV Oostende2-0
16/12/201820:00Standard - Zulte Waregem4-1
Speeldag 20
21/12/201820:30KAA Gent - Cercle Brugge4-1
22/12/201818:00Moeskroen - Anderlecht3-1
22/12/201820:00Sint-Truiden - KV Kortrijk0-0
22/12/201820:00Waasland-Beveren - Sporting Lokeren2-1
22/12/201820:30Standard - KV Oostende3-1
23/12/201814:30Club Brugge - Antwerp5-1
23/12/201818:00Eupen - KRC Genk0-2
23/12/201820:00Zulte Waregem - Charleroi3-1
Speeldag 21
26/12/201814:30Antwerp - Moeskroen2-1
26/12/201814:30KV Kortrijk - Zulte Waregem4-2
26/12/201814:30KV Oostende - Sint-Truiden1-1
26/12/201814:30Cercle Brugge - Eupen0-1
26/12/201818:00Charleroi - Standard0-1
26/12/201820:30KRC Genk - KAA Gent3-1
27/12/201818:00Sporting Lokeren - Club Brugge0-1
27/12/201820:30Anderlecht - Waasland-Beveren3-0
Speeldag 22
18/01/201920:30Sint-Truiden - KRC Genk-
19/01/201918:00Standard - KV Kortrijk-
19/01/201920:00Waasland-Beveren - Cercle Brugge-
19/01/201920:00Eupen - Sporting Lokeren-
19/01/201920:30Zulte Waregem - Antwerp-
20/01/201914:30Club Brugge - Charleroi-
20/01/201918:00KAA Gent - Anderlecht-
20/01/201920:00Moeskroen - KV Oostende-
Speeldag 23
25/01/201920:30Antwerp - Standard-
26/01/201918:00Charleroi - Waasland-Beveren-
26/01/201920:00Cercle Brugge - Sint-Truiden-
26/01/201920:00Sporting Lokeren - Zulte Waregem-
26/01/201920:30KRC Genk - Moeskroen-
27/01/201914:30KV Oostende - Club Brugge-
27/01/201918:00Anderlecht - Eupen-
27/01/201920:00KV Kortrijk - KAA Gent-
Speeldag 24
01/02/201920:30Moeskroen - Charleroi-
02/02/201918:00KV Oostende - Antwerp-
02/02/201920:00Zulte Waregem - Cercle Brugge-
02/02/201920:00KV Kortrijk - Sporting Lokeren-
02/02/201920:30Waasland-Beveren - KRC Genk-
03/02/201914:30Club Brugge - KAA Gent-
03/02/201918:00Standard - Anderlecht-
03/02/201920:00Sint-Truiden - Eupen-
Speeldag 25
08/02/201920:30KRC Genk - Standard-
09/02/201918:00Charleroi - KV Oostende-
09/02/201920:00Eupen - KV Kortrijk-
09/02/201920:00Sint-Truiden - Waasland-Beveren-
09/02/201920:30Sporting Lokeren - Antwerp-
10/02/201914:30Cercle Brugge - Club Brugge-
10/02/201918:00Anderlecht - Zulte Waregem-
10/02/201920:00KAA Gent - Moeskroen-
Speeldag 26
15/02/201920:30Standard - Sporting Lokeren-
16/02/201918:00KV Kortrijk - Charleroi-
16/02/201920:00Zulte Waregem - Sint-Truiden-
16/02/201920:00KV Oostende - Eupen-
16/02/201920:30Waasland-Beveren - KAA Gent-
17/02/201914:30Club Brugge - KRC Genk-
17/02/201918:00Antwerp - Anderlecht-
17/02/201920:00Moeskroen - Cercle Brugge-
Speeldag 27
22/02/201920:30KAA Gent - Standard-
23/02/201918:00Eupen - Zulte Waregem-
23/02/201920:00Waasland-Beveren - KV Kortrijk-
23/02/201920:00Cercle Brugge - KV Oostende-
23/02/201920:30Moeskroen - Sporting Lokeren-
24/02/201914:30Anderlecht - Club Brugge-
24/02/201918:00KRC Genk - Antwerp-
24/02/201920:00Sint-Truiden - Charleroi-
Speeldag 28
01/03/201920:30Standard - Moeskroen-
02/03/201918:00Charleroi - KRC Genk-
02/03/201920:00KV Kortrijk - Cercle Brugge-
02/03/201920:00KV Oostende - Waasland-Beveren-
02/03/201920:30Club Brugge - Sint-Truiden-
03/03/201914:30Zulte Waregem - KAA Gent-
03/03/201918:00Sporting Lokeren - Anderlecht-
03/03/201920:00Antwerp - Eupen-
Speeldag 29
10/03/201918:00Waasland-Beveren - Zulte Waregem-
10/03/201918:00Antwerp - Charleroi-
10/03/201918:00Cercle Brugge - Standard-
10/03/201918:00Eupen - Club Brugge-
10/03/201918:00Moeskroen - Sint-Truiden-
10/03/201918:00KRC Genk - Sporting Lokeren-
10/03/201918:00KAA Gent - KV Oostende-
10/03/201918:00Anderlecht - KV Kortrijk-
Speeldag 30
17/03/201918:00Charleroi - Eupen-
17/03/201918:00Sporting Lokeren - Cercle Brugge-
17/03/201918:00Zulte Waregem - KRC Genk-
17/03/201918:00KV Oostende - Anderlecht-
17/03/201918:00KV Kortrijk - Antwerp-
17/03/201918:00Standard - Waasland-Beveren-
17/03/201918:00Club Brugge - Moeskroen-
17/03/201918:00Sint-Truiden - KAA Gent-

Ook de eerste Super Sunday is geweten. Die gaat door op speeldag 8. In Het Constant Vanden Stock-stadion ontvangt Anderlecht dan Standard, AA Gent krijgt landskampioen Club Brugge over de vloer.



Reacties 71 reacties



AddToAny