Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

Union SG - KV Mechelen ()

Kies jouw voorkeur
Union SG
Neutraal
KV Mechelen
3%97%
KV Mechelen blijft foutloos in de voorbereiding en legt ook reeksgenoot Union over de knie
Bart Ver Elstdoor Bart Ver Elst vanuit Kampenhout
Datum
4 reacties

KV Mechelen blijft foutloos in de voorbereiding en klopt ook Union in Kampenhout

KV Mechelen blijft foutloos in de voorbereiding en legt ook reeksgenoot Union over de knie
Foto: © photonews

KV Mechelen heeft ook de zesde wedstrijd van de voorbereiding winnend afgesloten. Op het veld van amateurclub Sporting Kampenhout was 'Malinwa' met 0-2 te sterk voor reeksgenoot Union SG.

KV Mechelen zat al snel op rozen tegen de Brusselse club. Zomertransfer Togui werd neergelegd in de zestien, Sylla twijfelde niet vanop de stip en trapte de bal feilloos tegen de touwen. Union kon enkele keren gevaarlijk prikken, al hoefde Castro voor de pauze slechts één keer echt in actie te komen. 

Snelle counter

Maar net voor de pauze lagen de 0-2 eindcijfers al vast. Na een snelle counter bediende de Zweed Engvall Schoofs op rechts. De middenvelder omspeelde Saussez knap en hoefde de bal maar binnen te duwen. Na de pauze waren kansen aan beide kanten schaars, waardoor het 0-2 bleef.

KV Mechelen begon met volgende 11 namen aan de aftrap: Castro, Lemoine, Cocalic, Swinkels, Bijker, Sylla, Corryn, Schoofs, Berrier, Engvall en Togui.

Tijdens de rust werd Engvall vervangen door Pedersen. Op het uur wijzigde van Wijk de rest van zijn team en kwamen ook onder meer Mera, Bagayoko, De Witte, Storm, Matthys en Tainmont in de ploeg. Bij KV Mechelen was er ook op de bank nog geen plek voor aanwinst Igor De Camargo. 



Reacties 4 reacties



AddToAny
Kalender / Voetbaluitslagen
06/06 20:45 België België 3-0 Egypte Egypte België - Egypte
11/06 20:45 België België 4-1 Costa Rica Costa Rica België - Costa Rica
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW 0-3 KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
11/07 19:00? Union SG Union SG 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge 0-0 KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
31/07 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-0 KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
21/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 0-2 AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
21/07 18:00 KRC Genk KRC Genk 4-0 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
24/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-5 KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende 2-3 Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
23/06 19:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-5 Standard Standard FCB Sprimont - Standard
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
22/07 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
30/06 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport 0-1 Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
21/07 19:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen Geannuleerd Westerlo Westerlo Lierse Kempenzonen - Westerlo
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
27/06 19:30 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-2 Eupen Eupen FCB Sprimont - Eupen
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
21/07 19:30 Eupen Eupen 2-0 Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Köln II Köln II Eupen - Köln II
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
30/06 15:00 Hechtel Hechtel 0-12 Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-2 OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
26/07 19:00? FCB Sprimont FCB Sprimont Geannuleerd Charleroi Charleroi FCB Sprimont - Charleroi
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht 3-2 Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-0 Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende Geannuleerd OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
20/07 19:30 Westerlo Westerlo 2-2 Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-2 Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
21/07 17:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 Reims Reims Cercle Brugge - Reims
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-5 Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-1 Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-2 Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
28/07 18:00 NAC NAC Geannuleerd Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
21/07 15:00 Knokke Knokke 3-2 Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
28/06 19:00 Havelse Havelse 0-1 Union SG Union SG Havelse - Union SG
18/07 19:00? Union SG Union SG Geannuleerd Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
21/07 19:00 FCV Dender EH FCV Dender EH Geannuleerd Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi Geannuleerd Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
23/07 20:30 AA Gent AA Gent 1-0 Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
18/07 19:00 Tubeke Tubeke 0-1 Standard Standard Tubeke - Standard
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
21/07 18:00 Charleroi Charleroi 2-2 Nice Nice Charleroi - Nice
30/06 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 7-0 Nielse SV Nielse SV KFCO Beerschot-Wilrijk - Nielse SV
03/07 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland KFCO Beerschot-Wilrijk - FC Nordsjælland
28/07 16:00 Crawley Town Crawley Town 1-1 Roeselare Roeselare Crawley Town - Roeselare
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
18/07 19:30 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
30/07 19:30 Onbekend 0-2 Onbekend Onbekend - Onbekend
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 Osnabrück U19 Osnabrück U19 0-1 Antwerp Antwerp Osnabrück U19 - Antwerp
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos 1-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
13/07 16:00 FC Saarbrücken FC Saarbrücken 1-0 Tubeke Tubeke FC Saarbrücken - Tubeke
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
25/07 18:30 Al Nasr Al Nasr 1-3 KV Mechelen KV Mechelen Al Nasr - KV Mechelen
28/07 12:00 KV Mechelen KV Mechelen 1-0 Willem II Willem II KV Mechelen - Willem II
10/07 18:00 Al Kharitiyath Al Kharitiyath 0-1 Westerlo Westerlo Al Kharitiyath - Westerlo
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mönchengladbach - Cercle Brugge
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven 0-1 Standard Standard OH Leuven - Standard
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
18/07 19:00 Charleroi Charleroi 2-2 Dijon Dijon Charleroi - Dijon
18/07 19:00 AA Gent AA Gent 1-0 PEC Zwolle PEC Zwolle AA Gent - PEC Zwolle
22/07 16:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb Sporting Lokeren - Lokomotiva Zagreb
20/07 18:00 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb KV Oostende - Lokomotiva Zagreb
21/07 18:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 Metz Metz KV Kortrijk - Metz
20/07 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-0 Sint-Truiden Sint-Truiden Moeskroen - Sint-Truiden
13/07 18:00 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 2-0 Charleroi Charleroi 1. FSV Mainz 05 - Charleroi
22/07 16:00 KSK Heist KSK Heist 1-3 KRC Genk KRC Genk KSK Heist - KRC Genk
05/07 16:00 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-5 KRC Genk KRC Genk Verenigde Arabische Emiraten - KRC Genk
14/07 18:00 Kontich FC Kontich FC 0-14 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Kontich FC - KFCO Beerschot-Wilrijk
12/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu OH Leuven - Astra Giurgiu
24/07 18:00 Amiens Amiens 3-2 Tubeke Tubeke Amiens - Tubeke
28/07 18:00 Waremme Waremme Geannuleerd Tubeke Tubeke Waremme - Tubeke
21/07 14:00 VFL Osnabrück VFL Osnabrück 0-0 Union SG Union SG VFL Osnabrück - Union SG
28/07 16:00 Göztepe Göztepe 1-1 Union SG Union SG Göztepe - Union SG
25/07 19:00 Lierse SK Lierse SK 0-1 Westerlo Westerlo Lierse SK - Westerlo
13/07 18:00 Boluspor Boluspor 2-2 Westerlo Westerlo Boluspor - Westerlo
27/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-0 Aris Saloniki Aris Saloniki KFCO Beerschot-Wilrijk - Aris Saloniki
29/07 16:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 8-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem KRC Genk Ladies - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
05/08 14:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 6-1 Fémina White Star Fémina White Star KRC Genk Ladies - Fémina White Star
08/08 19:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 3-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Bor. Mönchengladbach - KRC Genk Ladies
11/08 15:00 Lille OSC Lille OSC 2-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Lille OSC - KRC Genk Ladies
15/08 20:00 SG Essen Schönebeck (D) SG Essen Schönebeck (D) 5-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies SG Essen Schönebeck (D) - KRC Genk Ladies
18/08 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-0 PEC Zwolle PEC Zwolle KRC Genk Ladies - PEC Zwolle
24/08 20:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 2-1 Barendrecht Barendrecht KRC Genk Ladies - Barendrecht
31/08 19:00 PSV / Eindhoven PSV / Eindhoven 3-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies PSV / Eindhoven - KRC Genk Ladies
27/07 19:30 Gent Ladies Gent Ladies 6-1 Club Brugge B Club Brugge B Gent Ladies - Club Brugge B
01/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 8-0 Fémina White Star Fémina White Star Gent Ladies - Fémina White Star
12/08 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0-6 Gent Ladies Gent Ladies Bor. Mönchengladbach - Gent Ladies
15/08 13:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Arras Arras Gent Ladies - Arras
17/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-3 Lille OSC Lille OSC Gent Ladies - Lille OSC
22/08 15:00 Heerenveen Heerenveen 1-4 Gent Ladies Gent Ladies Heerenveen - Gent Ladies
25/08 15:00 België België 4-0 Gent Ladies Gent Ladies België - Gent Ladies
04/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 2-2 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Standard de Liège - Bor. Mönchengladbach
11/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 1-2 Dijon Dijon Standard de Liège - Dijon
15/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Metz (W) Metz (W) Standard de Liège - Metz (W)
18/08 19:00? Heerenveen Heerenveen 0-0 Standard de Liège Standard de Liège Heerenveen - Standard de Liège
31/08 19:00? PEC Zwolle PEC Zwolle 4-0 Standard de Liège Standard de Liège PEC Zwolle - Standard de Liège
28/07 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Lille OSC Lille OSC Anderlecht - Lille OSC
02/08 18:00 Anderlecht Anderlecht 19-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Anderlecht - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C
11/08 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-3 Dames OHL Dames OHL Eendracht Aalst - Dames OHL
13/08 20:00 Massenhoven Massenhoven 2-1 KSK Heist KSK Heist Massenhoven - KSK Heist
25/08 15:00? Standard de Liège Standard de Liège 2-2 Nancy Nancy Standard de Liège - Nancy
26/08 15:00? Standard de Liège Standard de Liège 1-1 Reims Reims Standard de Liège - Reims
29/08 19:00 FC Alken FC Alken 0-5 KSK Heist KSK Heist FC Alken - KSK Heist
Topschutters
  Speler Goals
1. Harbour View Vassell 4
2. PSG Neymar 4
3. Istanbul BB Višća 3
4. Valencia CF Batshuayi 3
5. Barcelona Suarez 3
6. Shanghai SIPG Wu 3
7. PSG Mbappe Lottin 3
8. Everton Tosun 3
9. Barcelona Messi 3
10. Bayern München Lewandowski 3