EK 2020

Word fan van EK 2020!
Facebook
RSS Feed van EK 2020 Download kalender van EK 2020

België - Rusland ()

Betfirst
Koning Boudewijn Stadion
België Brussel 1000
Toeschouwers: 34245
Jullie hebben beslist: Castagne en Vermaelen verdienen basisplaats tegen Rusland
Simon Wautersdoor Simon Wauters
Datum
20 reacties

De lezers van Voetbalkrant.com kozen dit elftal

Jullie hebben beslist: Castagne en Vermaelen verdienen basisplaats tegen Rusland
Foto: © photonews

Via onze site konden jullie zelf je favoriet elftal voor vanavond kiezen. De meerderheid van onze bezoekers opteerde voor een 3-4-3 met Vermaelen centraal achterin en Castagne als rechtsmidden.

Nacer Chadli, Jason Denayer en Yannick Carrasco vielen net naast de ploeg. Ook Hans Vanaken en Dennis Praet haalden aardig wat stemmen. Adnan Januzaj, Brandon Mechele en dedryck Boyata scoorden dan weer opvallend minder. 

Eden Hazard, Toby Alderweireld en Jan Vertonghen stonden als enige in al jullie teams. België-Rusland wordt straks om 20u45 op gang gefloten. 

Jullie favoriete elftal (vlnr): Courtois; Vertonghen, Vermaelen Alderweireld, T. Hazard, Tielemans, Dendoncker, Castagne; E. Hazard, Batshuayi, Mertens



Reacties 20 reacties



AddToAny

Zie ook

Zie ook
EK 2020 EK 2020
Word fan!  1
België België
Word fan!  935
Rusland Rusland
Word fan!  3
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
21/03 16:00 Kazachstan Kazachstan 3-0 Schotland Schotland Kazachstan - Schotland
21/03 18:00 Cyprus Cyprus 5-0 San Marino San Marino Cyprus - San Marino
21/03 20:45 Noord-Ierland Noord-Ierland 2-0 Estland Estland Noord-Ierland - Estland
21/03 20:45 Nederland Nederland 4-0 Wit-Rusland Wit-Rusland Nederland - Wit-Rusland
21/03 20:45 Slovakije Slovakije 2-0 Hongarije Hongarije Slovakije - Hongarije
21/03 20:45 Kroatië Kroatië 2-1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan Kroatië - Azerbeidzjan
21/03 20:45 Israël Israël 1-1 Slovenië Slovenië Israël - Slovenië
21/03 20:45 Macedonië Macedonië 3-1 Letland Letland Macedonië - Letland
21/03 20:45 Oostenrijk Oostenrijk 0-1 Polen Polen Oostenrijk - Polen
21/03 20:45 België België 3-1 Rusland Rusland België - Rusland
22/03 18:00 Bulgarije Bulgarije 1-1 Montenegro Montenegro Bulgarije - Montenegro
22/03 20:45 Engeland Engeland 5-0 Tsjechië Tsjechië Engeland - Tsjechië
22/03 20:45 Portugal Portugal 0-0 Oekraïne Oekraïne Portugal - Oekraïne
22/03 20:45 Luxemburg Luxemburg 2-1 Litouwen Litouwen Luxemburg - Litouwen
22/03 20:45 Moldavië Moldavië 1-4 Frankrijk Frankrijk Moldavië - Frankrijk
22/03 20:45 Andorra Andorra 0-2 IJsland IJsland Andorra - IJsland
22/03 20:45 Albanië Albanië 0-2 Turkije Turkije Albanië - Turkije
23/03 15:00 Georgië Georgië 0-2 Zwitserland Zwitserland Georgië - Zwitserland
23/03 18:00 Gibraltar Gibraltar 0-1 Ierland Ierland Gibraltar - Ierland
23/03 18:00 Zweden Zweden 2-1 Roemenië Roemenië Zweden - Roemenië
23/03 18:00 Malta Malta 2-1 Faroër Eilanden Faroër Eilanden Malta - Faroër Eilanden
23/03 20:45 Spanje Spanje 2-1 Noorwegen Noorwegen Spanje - Noorwegen
23/03 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0-2 Griekenland Griekenland Liechtenstein - Griekenland
23/03 20:45 Italië Italië 2-0 Finland Finland Italië - Finland
23/03 20:45 Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 2-1 Armenië Armenië Bosnië-Herzegovina - Armenië
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Engeland Engeland 2 6
2. Bulgarije Bulgarije 2 2
3. Kosovo Kosovo 1 1
4. Montenegro Montenegro 2 1
5. Tsjechië Tsjechië 1 0
  Groep B G P
1. Oekraïne Oekraïne 2 4
2. Luxemburg Luxemburg 2 3
3. Portugal Portugal 2 2
4. Servië Servië 1 1
5. Litouwen Litouwen 1 0
  Groep C G P
1. Noord-Ierland Noord-Ierland 2 6
2. Nederland Nederland 2 3
3. Duitsland Duitsland 1 3
4. Estland Estland 1 0
5. Wit-Rusland Wit-Rusland 2 0
  Groep D G P
1. Ierland Ierland 2 6
2. Zwitserland Zwitserland 2 4
3. Denemarken Denemarken 1 1
4. Gibraltar Gibraltar 1 0
5. Georgië Georgië 2 0
  Groep E G P
1. Slovakije Slovakije 2 3
2. Wales Wales 1 3
3. Kroatië Kroatië 2 3
4. Hongarije Hongarije 2 3
5. Azerbeidzjan Azerbeidzjan 1 0
  Groep F G P
1. Spanje Spanje 2 6
2. Zweden Zweden 2 4
3. Roemenië Roemenië 2 3
4. Malta Malta 2 3
5. Noorwegen Noorwegen 2 1
6. Faroër Eilanden Faroër Eilanden 2 0
  Groep G G P
1. Polen Polen 2 6
2. Israël Israël 2 4
3. Macedonië Macedonië 2 4
4. Slovenië Slovenië 2 2
5. Oostenrijk Oostenrijk 2 0
6. Letland Letland 2 0
  Groep H G P
1. Frankrijk Frankrijk 2 6
2. Turkije Turkije 2 6
3. Albanië Albanië 2 3
4. IJsland IJsland 2 3
5. Andorra Andorra 2 0
6. Moldavië Moldavië 2 0
  Groep I G P
1. België België 2 6
2. Cyprus Cyprus 2 3
3. Rusland Rusland 2 3
4. Kazachstan Kazachstan 2 3
5. Schotland Schotland 2 3
6. San Marino San Marino 2 0
  Groep J G P
1. Italië Italië 2 6
2. Griekenland Griekenland 2 4
3. Bosnië-Herzegovina Bosnië-Herzegovina 2 4
4. Finland Finland 2 3
5. Armenië Armenië 2 0
6. Liechtenstein Liechtenstein 2 0
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten