Betekom

Word fan van Betekom!
Facebook
RSS Feed van Betekom Download kalender van Betekom

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
9 België 27/03/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam KAC BETEKOM
Nummer 3634
Stadion Betekom Stadion
Website www.kacbetekom.be
Kleuren Blauw-Rood
Telefoon 016/56.46.74
Sponsors Gamma Publicity bvba

3e amateurliga B 2018 - 2019

Wedstrijden

01/09 20:00 Betekom Betekom 3-4 Lyra-Lierse Lyra-Lierse
08/09 19:30 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 4-1 Betekom Betekom
15/09 20:00 Betekom Betekom 3-2 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder
23/09 15:00 Ternesse Ternesse 1-1 Betekom Betekom
30/09 15:00 Betekom Betekom 3-1 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt
07/10 15:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 2-2 Betekom Betekom
13/10 20:00 Betekom Betekom 2-3 Termien Termien
20/10 19:30 Nijlen Nijlen 1-1 Betekom Betekom
28/10 15:00 Betekom Betekom - RC Mechelen RC Mechelen
04/11 15:00 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Betekom Betekom
10/11 20:00 Betekom Betekom - Leopoldsburg Leopoldsburg
18/11 14:30 Bornem Bornem - Betekom Betekom
24/11 20:00 Betekom Betekom - Houtvenne Houtvenne

Stand

  Ploeg G P
1. KVK Tienen KVK Tienen 7 17
2. Lyra-Lierse Lyra-Lierse 6 13
3. Helson Helchteren Helson Helchteren 7 12
4. Houtvenne Houtvenne 8 12
5. Termien Termien 7 11
6. Leopoldsburg Leopoldsburg 8 11
7. Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 8 11
8. Wellen Wellen 8 11
9. Bornem Bornem 8 10
10. Ternesse Ternesse 7 10
11. Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 7 10
12. Betekom Betekom 8 9
13. Nijlen Nijlen 8 7
14. Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 7 6
15. RC Mechelen RC Mechelen 8 5
16. Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt 8 4

Vlaams-Brabant (1) 2017 - 2018

Wedstrijden

18/02 15:00 Meise Meise - Betekom Betekom
24/02 20:00 Betekom Betekom - Liedekerke Liedekerke
04/03 15:00 Racing Butsel Racing Butsel - Betekom Betekom
10/03 20:00 Betekom Betekom - SC Aarschot SC Aarschot
17/03 20:00 Betekom Betekom - KVC Strombeek KVC Strombeek
25/03 14:30 Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg - Betekom Betekom
07/04 20:00 Betekom Betekom - Stade Bierbeek Stade Bierbeek
14/04 19:30 Houtem Houtem - Betekom Betekom
22/04 15:00 Betekom Betekom - BOKA United BOKA United
29/04 15:00 Melsbroek Melsbroek - Betekom Betekom

Stand

  Ploeg G P
1. Stade Bierbeek Stade Bierbeek 1 3
2. SC Aarschot SC Aarschot 1 3
3. Houtem Houtem 1 3
4. Liedekerke Liedekerke 1 3
5. Melsbroek Melsbroek 1 1
6. Hoegaarden Hoegaarden 1 1
7. Betekom Betekom 1 1
8. Voorwaarts Duisburg Voorwaarts Duisburg 1 1
9. Meise Meise 1 1
10. Veltem Veltem 1 1
11. Racing Butsel Racing Butsel 1 1
12. Bertem-Leefdaal Bertem-Leefdaal 1 1
13. Borght-Humbeek Borght-Humbeek 1 0
14. Linden Linden 1 0
15. KVC Strombeek KVC Strombeek 1 0
16. BOKA United BOKA United 1 0