Burcht

Word fan van Burcht!
Facebook
RSS Feed van Burcht Download kalender van Burcht

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam Sporting Burcht
Nummer 9465
Opgericht 2004
Stadion Stadion Sporting Burcht
Website www.sportingburcht.be
E-mail marc.reunis@skynet.be
Kleuren Geel-blauw
Telefoon 03/2529403

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/09 15:00 Bonheiden Bonheiden 2-4 Burcht Burcht
09/09 15:00 Burcht Burcht 2-2 KGR Katelijne KGR Katelijne
16/09 15:00 Kalmthout Kalmthout 5-3 Burcht Burcht
23/09 15:00 Burcht Burcht - Willebroekse SV Willebroekse SV
30/09 15:00 Ranst Ranst - Burcht Burcht
07/10 15:00 Burcht Burcht - Walem Walem
14/10 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken - Burcht Burcht
21/10 15:00 Burcht Burcht - Zwijndrecht Zwijndrecht
27/10 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC - Burcht Burcht
04/11 14:30 Burcht Burcht - Rapid Leest Rapid Leest

Stand

  Ploeg G P
1. Zwijndrecht Zwijndrecht 3 9
2. RVC Hoboken RVC Hoboken 3 7
3. Ranst Ranst 3 7
4. Walem Walem 3 6
5. Kalmthout Kalmthout 3 6
6. Ekeren Ekeren 3 6
7. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3 4
8. Burcht Burcht 3 4
9. Turk Sport Turk Sport 3 4
10. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 3 4
11. Willebroekse SV Willebroekse SV 3 4
12. Bonheiden Bonheiden 3 4
13. KGR Katelijne KGR Katelijne 3 1
14. Rapid Leest Rapid Leest 3 1
15. Broechem Broechem 3 0
16. Tisselt Tisselt 3 0

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

04/08 19:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-1 Burcht Burcht
06/08 18:00 Burcht Burcht 4-2 SK Donk SK Donk
13/08 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-2 Burcht Burcht
20/08 18:00 Burcht Burcht 4-1 Mortsel OG Mortsel OG

Stand

  Ploeg G P
1. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. RVC Hoboken RVC Hoboken 4 8
10. Olympic Deurne Olympic Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. VC Linkeroever VC Linkeroever 4 4
16. SK Donk SK Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0