Burcht

Word fan van Burcht!
Facebook
RSS Feed van Burcht Download kalender van Burcht

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam Sporting Burcht
Nummer 9465
Opgericht 2004
Stadion Stadion Sporting Burcht
Website www.sportingburcht.be
E-mail marc.reunis@skynet.be
Kleuren Geel-blauw
Telefoon 03/2529403

Antwerpen (2A) 2017 - 2018

Wedstrijden

11/02 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 0-0 Burcht Burcht
18/02 15:00 Burcht Burcht 1-0 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
25/02 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 3-1 Burcht Burcht
04/03 15:00 Burcht Burcht 3-3 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
11/03 15:00 KFC Katelijne KFC Katelijne 1-1 Burcht Burcht
18/03 15:00 Burcht Burcht 1-6 Broechem Broechem
08/04 15:00 Burcht Burcht 2-1 Lint Lint
15/04 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK 2-5 Burcht Burcht
22/04 15:00 Rochus Deurne Rochus Deurne 2-2 Burcht Burcht
29/04 15:00 Burcht Burcht 2-2 VC Wijnegem VC Wijnegem

Stand

  Ploeg G P
1. VV Duffel VV Duffel 30 72
2. RVC Hoboken RVC Hoboken 30 63
3. Tisselt Tisselt 30 63
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 30 58
5. Ranst Ranst 30 54
6. Broechem Broechem 30 54
7. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 30 47
8. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 30 46
9. Burcht Burcht 30 35
10. Walem Walem 30 33
11. Bonheiden Bonheiden 30 33
12. Zwijndrecht Zwijndrecht 30 33
13. KFC Katelijne KFC Katelijne 30 33
14. VC Wijnegem VC Wijnegem 30 32
15. Lint Lint 30 17
16. Mariaburg VK Mariaburg VK 30 6

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

04/08 19:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-1 Burcht Burcht
06/08 18:00 Burcht Burcht 4-2 SK Donk SK Donk
13/08 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-2 Burcht Burcht
20/08 18:00 Burcht Burcht 4-1 Mortsel OG Mortsel OG

Stand

  Ploeg G P
1. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. RVC Hoboken RVC Hoboken 4 8
10. Olympic Deurne Olympic Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. VC Linkeroever VC Linkeroever 4 4
16. SK Donk SK Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0