Eendracht Zele

Word fan van Eendracht Zele!
Facebook
RSS Feed van Eendracht Zele Download kalender van Eendracht Zele

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 25/02/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 07/04/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 05/07/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 08/04/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 10/04/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 06/09/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 België 24/12/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 26/02/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 22/05/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 13/08/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 17/03/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 24/11/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 31/10/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 18/09/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 10/09/1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 14/01/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Spanje 17/10/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 31/03/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 07/08/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam KFC Eendracht Zele
Nummer 01046
Stadion Gemeentelijk sportstadion Ter Elst
Website www.eendrachtzele.be
E-mail info@eendrachtzele.be
Kleuren Wit-zwart-rood
Telefoon 052/45.35.00
FAX 052/44.65.57
Sponsors De Beleyr, Nopek en Dero

Beker van België 2018 - 2019

Wedstrijden

Oost-Vlaanderen (1) 2018 - 2019

Stand

  Ploeg G P
1. Bambrugge RC Bambrugge RC 3 9
2. Aalter Eendracht Aalter Eendracht 4 9
3. Eendracht Zele Eendracht Zele 3 9
4. Ninove Ninove 3 7
5. Mariakerke Mariakerke 3 7
6. Appelterre-Eichem Appelterre-Eichem 3 7
7. Lochristi Lochristi 3 6
8. Sparta Waasmunster Sparta Waasmunster 3 6
9. Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 3 3
10. KVE Drongen KVE Drongen 3 3
11. Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 3 3
12. Dendermonde Dendermonde 3 3
13. Adegem Adegem 4 3
14. KSV Sottegem KSV Sottegem 4 1
15. Jong Zulte Jong Zulte 4 0
16. Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen 3 0