Freamunde

Word fan van Freamunde!
Facebook
RSS Feed van Freamunde Download kalender van Freamunde

Kalender / Uitslagen

Download kalender van Freamunde Download kalender van Freamunde

20/08 18:00 Freamunde Freamunde Salgueiros Salgueiros
Onbekend
27/08 18:00 Gondomar Gondomar Freamunde Freamunde
Onbekend
03/09 18:00 CSD Camara de Lobos CSD Camara de Lobos Freamunde Freamunde
Onbekend
10/09 18:00 Freamunde Freamunde Sousense Sousense
Onbekend
17/09 18:00 Trofense Trofense Freamunde Freamunde
Estadio CD Trofense
24/09 16:00 Freamunde Freamunde Maria da Fonte Maria da Fonte
Onbekend
30/09 16:00 Aliança de Gandra Aliança de Gandra Freamunde Freamunde
Onbekend
08/10 16:00 Freamunde Freamunde FC Cesarense FC Cesarense
Onbekend
15/10 16:00 Gafanha Gafanha Freamunde Freamunde
Onbekend
22/10 16:30 AD Camacha AD Camacha Freamunde Freamunde
Onbekend
29/10 16:00 Freamunde Freamunde Felgueiras 1932 Felgueiras 1932
Onbekend
05/11 16:00 CD Cinfaes CD Cinfaes Freamunde Freamunde
Onbekend
12/11 16:00 Freamunde Freamunde Canelas 2010 Canelas 2010
Onbekend
19/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira Freamunde Freamunde
Onbekend
26/11 16:00 SC Espinho SC Espinho Freamunde Freamunde
Onbekend
03/12 16:00 Freamunde Freamunde SC Coimbroes SC Coimbroes
Onbekend
10/12 16:00 Pedras Rubras Pedras Rubras Freamunde Freamunde
Onbekend
17/12 16:00 Freamunde Freamunde AD Sanjoanense AD Sanjoanense
Onbekend
07/01 16:00 Amarante FC Amarante FC Freamunde Freamunde
Onbekend
21/01 16:00 Freamunde Freamunde Gondomar Gondomar
Onbekend
28/01 16:00 Sousense Sousense Freamunde Freamunde
Onbekend
04/02 16:00 Freamunde Freamunde Trofense Trofense
Onbekend
07/02 16:30 Salgueiros Salgueiros Freamunde Freamunde
Onbekend
11/02 16:00 Freamunde Freamunde Aliança de Gandra Aliança de Gandra
Onbekend
18/02 16:00 FC Cesarense FC Cesarense Freamunde Freamunde
Onbekend
25/02 16:00 Freamunde Freamunde AD Camacha AD Camacha
Onbekend
04/03 16:00 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Freamunde Freamunde
Onbekend
11/03 16:00 Freamunde Freamunde CD Cinfaes CD Cinfaes
Onbekend
18/03 16:00 Canelas 2010 Canelas 2010 Freamunde Freamunde
Onbekend
25/03 16:00 Freamunde Freamunde SC Espinho SC Espinho
Onbekend
31/03 16:00 SC Coimbroes SC Coimbroes Freamunde Freamunde
Onbekend
08/04 17:00 Freamunde Freamunde Pedras Rubras Pedras Rubras
Onbekend
15/04 17:00 AD Sanjoanense AD Sanjoanense Freamunde Freamunde
Onbekend
22/04 17:00 Freamunde Freamunde Amarante FC Amarante FC
Onbekend