Kallo

Word fan van Kallo!
Facebook
RSS Feed van Kallo Download kalender van Kallo

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Trainers Geboortedatum
30/11/-0001
30/11/-0001
30/11/-0001
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 01/09/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 17/06/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam KSK Kallo
Nummer 04218
Opgericht 1944
Aansluitingsjaar 1945
Stadion Stadion Kallo
Website www.kskkallo.be
E-mail stefaan.de.maeyer@telenet.be
Kleuren Wit-Blauw
Telefoon 03/575.09.20

Oost-Vlaanderen (3E) 2017 - 2018

Wedstrijden

17/09 15:00 Kallo Kallo Kieldrecht Kieldrecht
24/09 15:00 Daknam Daknam Kallo Kallo
01/10 15:00 Kallo Kallo Klinge Klinge
08/10 15:00 SVH Waasmunster SVH Waasmunster Kallo Kallo
15/10 15:00 Kallo Kallo White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas
22/10 15:00 Rangers Opdorp Rangers Opdorp Kallo Kallo
29/10 15:00 Kallo Kallo St-Pauwels St-Pauwels
05/11 14:30 Eksaarde Eksaarde Kallo Kallo
12/11 14:30 Kallo Kallo Robur B Robur B
19/11 14:30 Hamme-Zogge Hamme-Zogge Kallo Kallo
25/11 20:00 Belsele Belsele Kallo Kallo
03/12 14:30 Kallo Kallo Gerda Gerda
10/12 15:00 Svelta Melsele B Svelta Melsele B Kallo Kallo
17/12 14:30 Oudegem Oudegem Kallo Kallo
07/01 14:30 Kallo Kallo Bosdam Beveren Bosdam Beveren

Stand

  Ploeg G P
1. Kieldrecht Kieldrecht 12 30
2. St-Pauwels St-Pauwels 12 24
3. White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 12 24
4. Oudegem Oudegem 12 21
5. Svelta Melsele B Svelta Melsele B 12 19
6. Kallo Kallo 12 19
7. Gerda Gerda 12 19
8. Eksaarde Eksaarde 12 16
9. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 12 15
10. Rangers Opdorp Rangers Opdorp 12 14
11. Klinge Klinge 12 14
12. Robur B Robur B 12 13
13. Belsele Belsele 12 13
14. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 12 10
15. Daknam Daknam 12 9
16. SVH Waasmunster SVH Waasmunster 12 7

Oost-Vlaanderen (4F) 2011 - 2012

Wedstrijden

29/01 15:00 SVH Waasmunster SVH Waasmunster Kallo Kallo
18/02 20:00 Kallo Kallo Tielrode Tielrode
26/02 15:00 Belsele Belsele Kallo Kallo
03/03 20:00 Kallo Kallo Hamme-Zogge Hamme-Zogge
10/03 20:00 Kallo Kallo Hoogeinde Hoogeinde
24/03 20:00 Kallo Kallo WS Meerdonk WS Meerdonk
01/04 15:00 Rupelmonde Rupelmonde Kallo Kallo
14/04 20:00 Kallo Kallo Bazel Bazel
21/04 19:30 Bosdam Beveren Bosdam Beveren Kallo Kallo
29/04 15:00 Kallo Kallo RS Haasdonk RS Haasdonk

Stand

  Ploeg G P
1. Svelta Melsele Svelta Melsele 28 61
2. Rupelmonde Rupelmonde 28 59
3. WS Meerdonk WS Meerdonk 28 53
4. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 28 53
5. Eksaarde Eksaarde 28 49
6. Tielrode Tielrode 28 43
7. Belsele Belsele 28 37
8. VK Hamme VK Hamme 28 36
9. Kallo Kallo 28 35
10. Bazel Bazel 28 33
11. YB Beveren YB Beveren 28 32
12. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 28 31
13. RS Haasdonk RS Haasdonk 28 31
14. SVH Waasmunster SVH Waasmunster 28 28
15. Hoogeinde Hoogeinde 28 8