Kallo

Word fan van Kallo!
Facebook
RSS Feed van Kallo Download kalender van Kallo

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Trainers Geboortedatum
30/11/-0001
30/11/-0001
30/11/-0001
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 01/09/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 17/06/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam KSK Kallo
Nummer 04218
Opgericht 1944
Aansluitingsjaar 1945
Stadion Stadion Kallo
Website www.kskkallo.be
E-mail stefaan.de.maeyer@telenet.be
Kleuren Wit-Blauw
Telefoon 03/575.09.20

Oost-Vlaanderen (3E) 2017 - 2018

Wedstrijden

04/02 15:00 Kallo Kallo 1-3 SVH Waasmunster SVH Waasmunster
10/02 20:00 Svelta Melsele B Svelta Melsele B 1-2 Kallo Kallo
18/02 15:00 White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 2-3 Kallo Kallo
25/02 15:00 Kallo Kallo 3-0 Rangers Opdorp Rangers Opdorp
03/03 19:30 St-Pauwels St-Pauwels 2-2 Kallo Kallo
11/03 15:00 Kallo Kallo 0-0 Eksaarde Eksaarde
18/03 15:00 Robur B Robur B 2-3 Kallo Kallo
25/03 15:00 Kallo Kallo 1-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
15/04 15:00 Kallo Kallo 1-2 Belsele Belsele
22/04 15:00 Gerda Gerda 4-2 Kallo Kallo
29/04 15:00 Kallo Kallo - Svelta Melsele B Svelta Melsele B

Stand

  Ploeg G P
1. Kieldrecht Kieldrecht 29 71
2. St-Pauwels St-Pauwels 29 60
3. White Boys Sint-Niklaas White Boys Sint-Niklaas 29 60
4. Oudegem Oudegem 29 53
5. Kallo Kallo 29 50
6. Svelta Melsele B Svelta Melsele B 29 47
7. Gerda Gerda 29 47
8. Klinge Klinge 29 40
9. Belsele Belsele 29 35
10. Rangers Opdorp Rangers Opdorp 29 32
11. Eksaarde Eksaarde 29 31
12. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 29 29
13. Robur B Robur B 29 28
14. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 29 25
15. Daknam Daknam 29 22
16. SVH Waasmunster SVH Waasmunster 29 18

Oost-Vlaanderen (4F) 2011 - 2012

Wedstrijden

29/01 15:00 SVH Waasmunster SVH Waasmunster 1-2 Kallo Kallo
18/02 20:00 Kallo Kallo 3-3 Tielrode Tielrode
26/02 15:00 Belsele Belsele 4-1 Kallo Kallo
03/03 20:00 Kallo Kallo 1-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge
10/03 20:00 Kallo Kallo 5-3 Hoogeinde Hoogeinde
24/03 20:00 Kallo Kallo 0-4 WS Meerdonk WS Meerdonk
01/04 15:00 Rupelmonde Rupelmonde 3-0 Kallo Kallo
14/04 20:00 Kallo Kallo 2-3 Bazel Bazel
21/04 19:30 Bosdam Beveren Bosdam Beveren 3-0 Kallo Kallo
29/04 15:00 Kallo Kallo 2-1 RS Haasdonk RS Haasdonk

Stand

  Ploeg G P
1. Svelta Melsele Svelta Melsele 28 61
2. Rupelmonde Rupelmonde 28 59
3. WS Meerdonk WS Meerdonk 28 53
4. Hamme-Zogge Hamme-Zogge 28 53
5. Eksaarde Eksaarde 28 49
6. Tielrode Tielrode 28 43
7. Belsele Belsele 28 37
8. VK Hamme VK Hamme 28 36
9. Kallo Kallo 28 35
10. Bazel Bazel 28 33
11. YB Beveren YB Beveren 28 32
12. Bosdam Beveren Bosdam Beveren 28 31
13. RS Haasdonk RS Haasdonk 28 31
14. SVH Waasmunster SVH Waasmunster 28 28
15. Hoogeinde Hoogeinde 28 8