Namen UR

Word fan van Namen UR!
Facebook
RSS Feed van Namen UR Download kalender van Namen UR

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Trainers Geboortedatum
T1 België 04/03/1972
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 17/10/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 16/06/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 04/07/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
12/12/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13/02/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10/07/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 18/07/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Union Royale Namur
Nummer 156
Opgericht 1905
Stadion Stade communal des Bas-prés
Website www.urnamur.be
E-mail secretariat@urnamur.be
Kleuren geel-zwart
Telefoon 081/22.56.25
FAX 081/23.14.29
Sponsors Casino Namen, Big Mat, Fiat,JBC Namur,Nike
Budget 700.000 euro
Bijnamen URN

Beker van België 2018 - 2019

Wedstrijden

3e amateurliga C 2018 - 2019

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. RCS Brainois RCS Brainois 25 54
2. Namen UR Namen UR 25 50
3. Aischoise Aischoise 26 48
4. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 25 44
5. FC Doornik FC Doornik 25 42
6. CS Manageoise CS Manageoise 25 41
7. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 25 40
8. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 25 36
9. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 25 35
10. RSD Jette RSD Jette 25 29
11. Stade Brainois Stade Brainois 26 29
12. Ganshoren Ganshoren 25 27
13. Wavre Sports Wavre Sports 25 26
14. Taminoise Taminoise 25 24
15. Binche Binche 25 20
16. Stockel Stockel 25 13

Namen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/12 14:30 Olympic Namur Olympic Namur - Namen UR Namen UR
09/12 14:30 Namen UR Namen UR - Aischoise B Aischoise B
13/01 14:30 CS Wepionnais B CS Wepionnais B - Namen UR Namen UR
20/01 15:00 Namen UR Namen UR - Naninne Naninne
27/01 15:00 Entité Floreffe Entité Floreffe - Namen UR Namen UR
03/02 15:00 Namen UR Namen UR - Gembloux Gembloux
10/02 15:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC - Namen UR Namen UR
17/02 15:00 Namen UR Namen UR - Jambes Jambes
24/02 15:00 Namen UR Namen UR - Malonne Malonne
17/03 15:00 FC Meux B FC Meux B - Namen UR Namen UR
24/03 15:00 Namen UR Namen UR - Lustin Lustin
07/04 15:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles - Namen UR Namen UR
14/04 15:00 Namen UR Namen UR - RU Sambreville RU Sambreville
21/04 15:00 Fernelmont Fernelmont - Namen UR Namen UR
28/04 15:00 Namen UR Namen UR - Jemeppe Jemeppe

Stand

  Ploeg G P
1. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 23 50
2. Fernelmont Fernelmont 24 45
3. Olympic Namur Olympic Namur 24 44
4. Jemeppe Jemeppe 23 42
5. Malonne Malonne 22 41
6. Gembloux Gembloux 24 39
7. Naninne Naninne 24 37
8. Jambes Jambes 24 31
9. Entité Floreffe Entité Floreffe 24 31
10. RU Sambreville RU Sambreville 23 25
11. FC Meux B FC Meux B 22 24
12. Aischoise B Aischoise B 24 24
13. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 24 23
14. CS Wepionnais B CS Wepionnais B 23 19
15. Lustin Lustin 24 18
16. Namen UR Namen UR 8 8