Namen UR

Word fan van Namen UR!
Facebook
RSS Feed van Namen UR Download kalender van Namen UR

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Trainers Geboortedatum
T1 België 04/03/1972
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 17/10/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 16/06/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 04/07/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
12/12/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13/02/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10/07/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 18/07/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Union Royale Namur
Nummer 156
Opgericht 1905
Stadion Stade communal des Bas-prés
Website www.urnamur.be
E-mail secretariat@urnamur.be
Kleuren geel-zwart
Telefoon 081/22.56.25
FAX 081/23.14.29
Sponsors Casino Namen, Big Mat, Fiat,JBC Namur,Nike
Budget 700.000 euro
Bijnamen URN

Beker van België 2018 - 2019

Wedstrijden

3e amateurliga C 2018 - 2019

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. RCS Brainois RCS Brainois 28 56
2. Namen UR Namen UR 28 54
3. Aischoise Aischoise 28 51
4. FC Doornik FC Doornik 28 49
5. Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe 28 45
6. CS Manageoise CS Manageoise 28 45
7. Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 28 44
8. Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois 28 42
9. Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 28 41
10. Stade Brainois Stade Brainois 28 33
11. RSD Jette RSD Jette 28 33
12. Ganshoren Ganshoren 28 31
13. Wavre Sports Wavre Sports 28 28
14. Taminoise Taminoise 28 26
15. Stockel Stockel 28 20
16. Binche Binche 28 20

Namen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

20/01 15:00 Namen UR Namen UR - Naninne Naninne
27/01 15:00 Entité Floreffe Entité Floreffe - Namen UR Namen UR
03/02 15:00 Namen UR Namen UR - Gembloux Gembloux
10/02 15:00 Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC - Namen UR Namen UR
17/02 15:00 Namen UR Namen UR - Jambes Jambes
24/02 15:00 Namen UR Namen UR - Malonne Malonne
17/03 15:00 FC Meux B FC Meux B - Namen UR Namen UR
24/03 15:00 Namen UR Namen UR - Lustin Lustin
07/04 15:00 Andenne-Seilles Andenne-Seilles - Namen UR Namen UR
14/04 15:00 Namen UR Namen UR - RU Sambreville RU Sambreville
21/04 15:00 Fernelmont Fernelmont - Namen UR Namen UR
28/04 15:00 Namen UR Namen UR - Jemeppe Jemeppe

Stand

  Ploeg G P
1. Jemeppe Jemeppe 27 54
2. Andenne-Seilles Andenne-Seilles 25 53
3. Malonne Malonne 26 51
4. Olympic Namur Olympic Namur 27 51
5. Fernelmont Fernelmont 27 49
6. Gembloux Gembloux 27 42
7. Naninne Naninne 27 41
8. Jambes Jambes 27 35
9. Entité Floreffe Entité Floreffe 27 31
10. RU Sambreville RU Sambreville 26 31
11. Aischoise B Aischoise B 27 30
12. FC Meux B FC Meux B 26 27
13. CS Wepionnais B CS Wepionnais B 26 23
14. Standard Flawinne FC Standard Flawinne FC 27 23
15. Lustin Lustin 26 18
16. Namen UR Namen UR 8 8