Olne

Word fan van Olne!
Facebook
RSS Feed van Olne Download kalender van Olne

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Trainers Geboortedatum
Onbekend
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
16/01/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
29/08/1980 0 0 0 0 0 0 0 0 0
06/06/1980 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15/09/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28/05/1974 0 0 0 0 0 0 0 0 0
07/08/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
07/04/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19/12/1975 0 0 0 0 0 0 0 0 0
05/02/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
06/06/1980 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10/12/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
03/09/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24/01/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26/07/1980 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15/05/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
03/09/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Onbekend Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Onbekend 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam RJS Olnoise

Luik (3C) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/12 14:30 UCE Liège B UCE Liège B 0-7 Olne Olne
09/12 14:30 RFC Trooz B RFC Trooz B 0-4 Olne Olne
07/02 19:30 Olne Olne 1-1 Etoile Dalhem Etoile Dalhem
10/02 15:00 Olne Olne 7-0 RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine
17/02 15:00 Cornesse Cornesse 0-1 Olne Olne
24/02 15:00 Olne Olne 1-1 Heusy Heusy
10/03 15:00 Charneux Charneux 1-1 Olne Olne
14/03 19:30 Aubel B Aubel B 3-2 Olne Olne
17/03 15:00 Olne Olne 1-1 Jupille Jupille
24/03 15:00 Olne Olne 4-1 FC Bressoux FC Bressoux
31/03 15:00 S.C. Saive B S.C. Saive B - Olne Olne
07/04 15:00 Battice Battice - Olne Olne
14/04 15:00 Olne Olne - Soiron Soiron
28/04 15:00 Mélen-Micheroux B Mélen-Micheroux B - Olne Olne

Stand

  Ploeg G P
1. Battice Battice 25 65
2. Heusy Heusy 26 65
3. Etoile Dalhem Etoile Dalhem 26 57
4. Olne Olne 26 50
5. Jupille Jupille 25 49
6. Aubel B Aubel B 26 41
7. Mélen-Micheroux B Mélen-Micheroux B 26 40
8. Pepinster Pepinster 25 38
9. Cornesse Cornesse 25 33
10. Charneux Charneux 25 32
11. RFC Chaudfontaine RFC Chaudfontaine 26 27
12. UCE Liège B UCE Liège B 24 23
13. Soiron Soiron 26 19
14. FC Bressoux FC Bressoux 25 19
15. S.C. Saive B S.C. Saive B 25 17
16. RFC Trooz B RFC Trooz B 25 12