Putte SK

Word fan van Putte SK!
Facebook
RSS Feed van Putte SK Download kalender van Putte SK

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam Putte SK
Nummer 3874
Stadion Stadion Putte SK
E-mail theo.van.zele@be.opel.com
Kleuren Geel-zwart
Telefoon 03/664.29.89
Sponsors KBC, Hekkenbouw Ossendrecht

Antwerpen (3A) 2018 - 2019

Wedstrijden

05/01 19:30 Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4-1 Putte SK Putte SK
13/01 14:30 Putte SK Putte SK 2-3 Flandria Ravels Flandria Ravels
19/01 19:30 Dosko Dosko 1-1 Putte SK Putte SK
27/01 14:30 Putte SK Putte SK 2-2 Achterbroek Achterbroek
03/02 15:00 Lentezon Beerse Lentezon Beerse 1-1 Putte SK Putte SK
10/02 15:00 Putte SK Putte SK 0-1 Poppel Poppel
17/02 15:00 Meerle Meerle 8-1 Putte SK Putte SK
24/02 15:00 Putte SK Putte SK 0-7 Loenhout SK Loenhout SK
03/03 15:00 SK Donk SK Donk 3-1 Putte SK Putte SK
17/03 15:00 Exc. Kaart Exc. Kaart 2-3 Putte SK Putte SK
24/03 15:00 Mariaburg VK Mariaburg VK - Putte SK Putte SK
31/03 15:00 Putte SK Putte SK - KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen
07/04 15:00 Putte SK Putte SK - Zandvliet Zandvliet
14/04 15:00 KFC Turnhout B KFC Turnhout B - Putte SK Putte SK

Stand

  Ploeg G P
1. Loenhout SK Loenhout SK 26 53
2. Achterbroek Achterbroek 27 53
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 27 52
4. Poppel Poppel 27 52
5. Flandria Ravels Flandria Ravels 27 50
6. Meer Meer 27 48
7. Zandvliet Zandvliet 26 46
8. Dosko Dosko 27 38
9. Exc. Kaart Exc. Kaart 27 33
10. Mariaburg VK Mariaburg VK 27 32
11. KFC Turnhout B KFC Turnhout B 26 28
12. Meerle Meerle 26 27
13. SK Donk SK Donk 27 25
14. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 27 21
15. KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen 26 19
16. Putte SK Putte SK 26 19

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. RVC Hoboken RVC Hoboken 4 8
10. Olympic Deurne Olympic Deurne 4 7
11. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. VC Linkeroever VC Linkeroever 4 4
16. SK Donk SK Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0