Ranst

Word fan van Ranst!
Facebook
RSS Feed van Ranst Download kalender van Ranst

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam KFC Ranst
Nummer 4704
Stadion Gemeentelijk Sportcentrum Ranst
E-mail tlauwersr@hotmail.com
Kleuren Rood-wit
Telefoon 03/485.63.64
Sponsors Carrosserie Jozef Engelen, Transport Lauwers, Schilderwerken Dirk Schoonvliet

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

03/02 15:00 Ranst Ranst 2-0 KGR Katelijne KGR Katelijne
10/02 15:00 Kalmthout Kalmthout 1-1 Ranst Ranst
17/02 15:00 Ranst Ranst 3-1 Willebroekse SV Willebroekse SV
24/02 14:30 Ranst Ranst 3-1 Bonheiden Bonheiden
03/03 15:00 Walem Walem 1-0 Ranst Ranst
17/03 15:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-3 Ranst Ranst
24/03 15:00 Ranst Ranst 0-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
31/03 15:00 Ranst Ranst 2-3 RVC Hoboken RVC Hoboken
07/04 15:00 Rapid Leest Rapid Leest 2-2 Ranst Ranst
14/04 15:00 Ranst Ranst 2-1 Tisselt Tisselt

Stand

  Ploeg G P
1. RVC Hoboken RVC Hoboken 30 72
2. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 30 58
3. Rapid Leest Rapid Leest 30 53
4. Kalmthout Kalmthout 30 48
5. Zwijndrecht Zwijndrecht 30 48
6. Burcht Burcht 30 43
7. Ranst Ranst 30 43
8. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 30 43
9. Walem Walem 30 43
10. KGR Katelijne KGR Katelijne 30 35
11. Broechem Broechem 30 31
12. Turk Sport Turk Sport 30 31
13. Bonheiden Bonheiden 30 30
14. Ekeren Ekeren 30 30
15. Tisselt Tisselt 30 29
16. Willebroekse SV Willebroekse SV 30 27

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Ranst Ranst 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC
06/08 18:00 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-1 Ranst Ranst
13/08 18:00 Ranst Ranst 2-2 Schoten SK Schoten SK
20/08 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 1-3 Ranst Ranst

Stand

  Ploeg G P
1. City Pirates City Pirates 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
7. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0