Retie SK

Word fan van Retie SK!
Facebook
RSS Feed van Retie SK Download kalender van Retie SK

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam K.Retie S.K
Nummer 2673
Stadion Stadion Retie
E-mail arie.arys@skynet.be
Kleuren Rood-geel
Telefoon 014/37.03.13
Sponsors Ravago Plastics

Antwerpen (2B) 2017 - 2018

Wedstrijden

08/10 15:00 Minderhout VV Minderhout VV Retie SK Retie SK
15/10 15:00 Retie SK Retie SK White Star White Star
22/10 15:00 Linda Olen Linda Olen Retie SK Retie SK
29/10 15:00 Retie SK Retie SK Herenthout Herenthout
05/11 14:30 Verbroedering Arendonk Verbroedering Arendonk Retie SK Retie SK
12/11 14:30 Retie SK Retie SK Weelde Weelde
18/11 19:30 Olmen Olmen Retie SK Retie SK
26/11 14:30 Retie SK Retie SK Beekhoek Sport Beekhoek Sport
03/12 14:30 Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel Retie SK Retie SK
10/12 14:30 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Retie SK Retie SK
17/12 14:30 Retie SK Retie SK Herselt Herselt
06/01 19:30 KFC De Kempen KFC De Kempen Retie SK Retie SK
14/01 14:30 Retie SK Retie SK Bevel Bevel
21/01 14:30 Retie SK Retie SK Oud-Turnhout Oud-Turnhout
28/01 14:30 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport Retie SK Retie SK

Stand

  Ploeg G P
1. KFC De Kempen KFC De Kempen 16 38
2. Olmen Olmen 15 34
3. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 15 34
4. Weelde Weelde 15 25
5. Eendracht Zoersel Eendracht Zoersel 15 24
6. Retie SK Retie SK 15 21
7. Verbroedering Arendonk Verbroedering Arendonk 15 20
8. Linda Olen Linda Olen 15 19
9. White Star White Star 15 18
10. Herselt Herselt 16 18
11. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 15 17
12. Minderhout VV Minderhout VV 15 17
13. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 16 17
14. Herenthout Herenthout 15 16
15. Bevel Bevel 16 13
16. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 15 13

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. KFC Turnhout KFC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt-Larum Punt-Larum 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0