Tosno

Word fan van Tosno!
Facebook
RSS Feed van Tosno Download kalender van Tosno

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Trainers Geboortedatum
Oekraïne 11/09/1974
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
1 Rusland 04/02/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Rusland 17/05/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
5 Rusland 09/07/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Rusland 05/09/1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Oekraïne 30/09/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
88 Rusland 08/12/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rusland 13/01/1982 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Rusland 26/02/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Rusland 26/04/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Oezbekistan 10/10/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rusland 07/07/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Montenegro 13/02/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rusland 01/10/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rusland 02/04/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
20 Rusland 07/07/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Rusland 15/02/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Rusland 13/06/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Tosno

Russische Premier League 2017 - 2018

Wedstrijden

15/07 16:30 Tosno Tosno Ufa Ufa
22/07 19:00 Krasnodar Krasnodar Tosno Tosno
30/07 19:00 Tosno Tosno Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
06/08 14:00 Arsenal Tula Arsenal Tula Tosno Tosno
09/08 19:00 Tosno Tosno CSKA Moskou CSKA Moskou
13/08 16:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Tosno Tosno
18/08 18:30 Tosno Tosno SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
26/08 16:30 Rubin Kazan Rubin Kazan Tosno Tosno
10/09 15:00 Tosno Tosno Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala
17/09 15:00 Tosno Tosno Spartak Moskou Spartak Moskou
24/09 15:00 Ural Ural Tosno Tosno
01/10 15:00 Tosno Tosno Terek Grozny Terek Grozny

Stand

  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 16
2. Rostov FK Rostov FK 6 13
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6 13
4. CSKA Moskou CSKA Moskou 6 12
5. Krasnodar Krasnodar 6 11
6. Terek Grozny Terek Grozny 6 9
7. Ufa Ufa 6 9
8. Rubin Kazan Rubin Kazan 6 8
9. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 8
10. Ural Ural 6 8
11. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 6 7
12. Tosno Tosno 7 7
13. SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 7 5
14. Arsenal Tula Arsenal Tula 6 4
15. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 6 3
16. Amkar Perm Amkar Perm 6 2