Turk Sport

Word fan van Turk Sport!
Facebook
RSS Feed van Turk Sport Download kalender van Turk Sport

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam FC Turk Sport Antwerpen
Nummer 9212
Stadion Stadion Turk Sport
E-mail mahmut.altunbay@skynet.be
Kleuren Rood-wit
Telefoon 0475/39.62.65
Sponsors Meubelen De Prijzenkoning

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

09/09 15:00 Turk Sport Turk Sport 2-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
16/09 15:00 Ranst Ranst 2-2 Turk Sport Turk Sport
23/09 15:00 Turk Sport Turk Sport 1-1 Walem Walem
30/09 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 5-0 Turk Sport Turk Sport
07/10 15:00 Turk Sport Turk Sport 2-1 Zwijndrecht Zwijndrecht
13/10 20:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 0-1 Turk Sport Turk Sport
21/10 15:00 Turk Sport Turk Sport 0-2 Rapid Leest Rapid Leest
28/10 15:00 Tisselt Tisselt 3-2 Turk Sport Turk Sport
04/11 14:30 Turk Sport Turk Sport 1-3 Broechem Broechem
11/11 14:30 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 6-0 Turk Sport Turk Sport
18/11 14:30 Turk Sport Turk Sport - Bonheiden Bonheiden
25/11 14:30 Turk Sport Turk Sport - Ekeren Ekeren
02/12 14:30 Burcht Burcht - Turk Sport Turk Sport
09/12 14:30 Turk Sport Turk Sport - KGR Katelijne KGR Katelijne
16/12 14:30 Turk Sport Turk Sport - Kalmthout Kalmthout

Stand

  Ploeg G P
1. RVC Hoboken RVC Hoboken 11 26
2. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 11 23
3. Kalmthout Kalmthout 11 21
4. Zwijndrecht Zwijndrecht 11 21
5. Walem Walem 11 20
6. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 11 15
7. Ekeren Ekeren 11 15
8. Rapid Leest Rapid Leest 11 15
9. Tisselt Tisselt 11 14
10. Burcht Burcht 11 13
11. KGR Katelijne KGR Katelijne 11 13
12. Ranst Ranst 11 12
13. Willebroekse SV Willebroekse SV 11 12
14. Turk Sport Turk Sport 11 11
15. Broechem Broechem 11 9
16. Bonheiden Bonheiden 11 5

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

Stand

  Ploeg G P
1. City Pirates City Pirates 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
7. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Ranst Ranst 4 5
14. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0