Ufa

Word fan van Ufa!
Facebook
RSS Feed van Ufa Download kalender van Ufa

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Trainers Geboortedatum
Rusland 25/05/1982
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
22 Rusland 13/11/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Rusland 05/12/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Rusland 11/12/1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Oekraïne 25/06/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Rusland 05/04/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rusland 27/01/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rusland 29/10/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Armenië 24/04/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
87 Rusland 08/08/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Brazilië 14/05/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rusland 10/01/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ghana 10/01/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kroatië 01/07/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rusland 13/01/1988 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Rusland 01/12/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Spanje 20/09/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Oekraïne 15/12/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Rusland 05/01/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
9 Bosnië-Herzegovina 20/06/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Nigeria 08/09/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Rusland 14/02/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Ufa

Russische Premier League 2017 - 2018

Wedstrijden

05/08 14:00 Ufa Ufa Terek Grozny Terek Grozny
08/08 16:30 Amkar Perm Amkar Perm Ufa Ufa
12/08 14:00 Ufa Ufa Rostov FK Rostov FK
20/08 16:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Ufa Ufa
25/08 19:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Ufa Ufa
10/09 15:30 Ufa Ufa Krasnodar Krasnodar
18/09 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Ufa Ufa
24/09 15:30 Ufa Ufa Arsenal Tula Arsenal Tula
01/10 13:00 CSKA Moskou CSKA Moskou Ufa Ufa
15/10 13:00 Ufa Ufa Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
21/10 10:30 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk Ufa Ufa
30/10 15:00 Ufa Ufa Rubin Kazan Rubin Kazan
05/11 17:00 Spartak Moskou Spartak Moskou Ufa Ufa
19/11 09:30 Ufa Ufa Ural Ural
25/11 17:00 Terek Grozny Terek Grozny Ufa Ufa

Stand

  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 13 28
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 13 26
3. CSKA Moskou CSKA Moskou 13 24
4. Krasnodar Krasnodar 13 21
5. Spartak Moskou Spartak Moskou 13 20
6. Ural Ural 13 19
7. Rubin Kazan Rubin Kazan 13 17
8. Arsenal Tula Arsenal Tula 13 17
9. Terek Grozny Terek Grozny 13 17
10. Ufa Ufa 13 17
11. Rostov FK Rostov FK 13 16
12. Amkar Perm Amkar Perm 13 15
13. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 13 13
14. Tosno Tosno 13 13
15. SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 13 11
16. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 13 9