Ural

Word fan van Ural!
Facebook
RSS Feed van Ural Download kalender van Ural

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
71 Rusland 22/03/1999 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Rusland 27/12/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Rusland 25/06/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Wit-Rusland 17/04/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
74 Rusland 24/04/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Servië 07/04/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Argentinië 26/09/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rusland 05/11/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 26/08/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Rusland 26/01/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Servië 05/08/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
62 Rusland 11/07/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Rusland 10/06/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oekraïne 01/05/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rusland 20/01/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Rusland 29/07/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Rusland 05/09/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Rusland 01/01/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Rusland 05/04/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Rusland 26/02/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 19/11/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
14 Ivoorkust 12/06/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Rusland 06/07/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Georgië 11/04/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Ivoorkust 12/12/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zambia 31/01/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rusland 15/12/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Rusland 26/06/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Rusland 29/04/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Ural

Russische Premier League 2017 - 2018

Wedstrijden

15/07 14:00 Ural Ural Rostov FK Rostov FK
23/07 16:30 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Ural Ural
29/07 14:00 Ural Ural Ufa Ufa
06/08 19:00 Krasnodar Krasnodar Ural Ural
09/08 16:30 Ural Ural Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg
14/08 18:30 Arsenal Tula Arsenal Tula Ural Ural
19/08 14:00 Ural Ural CSKA Moskou CSKA Moskou
26/08 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Ural Ural
10/09 15:00 Ural Ural SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
17/09 15:00 Rubin Kazan Rubin Kazan Ural Ural
24/09 15:00 Ural Ural Tosno Tosno
01/10 15:00 Spartak Moskou Spartak Moskou Ural Ural

Stand

  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 7 19
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 7 16
3. Rostov FK Rostov FK 7 14
4. CSKA Moskou CSKA Moskou 7 13
5. Krasnodar Krasnodar 7 12
6. Rubin Kazan Rubin Kazan 7 11
7. Ufa Ufa 7 10
8. Terek Grozny Terek Grozny 7 9
9. Ural Ural 7 9
10. Dinamo Moskou Dinamo Moskou 7 8
11. Spartak Moskou Spartak Moskou 7 8
12. Tosno Tosno 7 7
13. Arsenal Tula Arsenal Tula 7 7
14. SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 7 5
15. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 7 3
16. Amkar Perm Amkar Perm 7 2