Ural

Word fan van Ural!
Facebook
RSS Feed van Ural Download kalender van Ural

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
71 Rusland 22/03/1999 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Rusland 27/12/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Rusland 25/06/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Wit-Rusland 17/04/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
74 Rusland 24/04/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Servië 07/04/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Argentinië 26/09/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rusland 05/11/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wit-Rusland 26/08/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Rusland 26/01/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Servië 05/08/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
62 Rusland 11/07/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Rusland 10/06/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Oekraïne 01/05/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rusland 20/01/1985 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Rusland 29/07/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Rusland 05/09/1986 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Rusland 01/01/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Rusland 05/04/1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Rusland 26/02/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 19/11/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
14 Ivoorkust 12/06/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Rusland 06/07/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Georgië 11/04/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Ivoorkust 12/12/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zambia 31/01/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rusland 15/12/1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Rusland 26/06/1998 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Rusland 29/04/1997 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam Ural

Russische Premier League 2016 - 2017

Wedstrijden

31/03 18:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Ural Ural
10/04 16:30 Ural Ural Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
16/04 14:00 Ural Ural Tom Tomsk Tom Tomsk
22/04 13:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Ural Ural
25/04 18:30 Spartak Moskou Spartak Moskou Ural Ural
29/04 18:00 Terek Grozny Terek Grozny Ural Ural
08/05 13:30 Ural Ural Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov
13/05 11:00 Ural Ural Krasnodar Krasnodar
17/05 16:30 Ural Ural Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou
21/05 14:00 Ufa Ufa Ural Ural

Stand

  Ploeg G P
1. Spartak Moskou Spartak Moskou 30 69
2. CSKA Moskou CSKA Moskou 30 62
3. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 30 61
4. Krasnodar Krasnodar 30 49
5. Terek Grozny Terek Grozny 30 48
6. Rostov FK Rostov FK 30 48
7. Ufa Ufa 30 43
8. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 30 42
9. Rubin Kazan Rubin Kazan 30 38
10. Amkar Perm Amkar Perm 30 35
11. Ural Ural 30 30
12. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 30 30
13. Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 30 30
14. Arsenal Tula Arsenal Tula 30 28
15. Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 30 28
16. Tom Tomsk Tom Tomsk 30 14