Walem

Word fan van Walem!
Facebook
RSS Feed van Walem Download kalender van Walem

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 30/05/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam FC Walem
Nummer 6896
Opgericht 1966
Stadion Stadion FC Walem
Website www.fcwalem.tk
E-mail louisteugels@hotmail.com
Kleuren Geel-blauw
Telefoon 015/20.15.51
Sponsors Wegenbouw Houwelyckx

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

03/02 15:00 Walem Walem 2-4 Burcht Burcht
10/02 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 1-3 Walem Walem
17/02 15:00 Walem Walem 1-1 Kalmthout Kalmthout
24/02 15:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 2-2 Walem Walem
03/03 15:00 Walem Walem 1-0 Ranst Ranst
10/03 15:00 Walem Walem 0-0 Bonheiden Bonheiden
17/03 15:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-1 Walem Walem
24/03 15:00 Walem Walem 0-2 Zwijndrecht Zwijndrecht
07/04 15:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 2-2 Walem Walem
14/04 15:00 Walem Walem 1-1 Rapid Leest Rapid Leest

Stand

  Ploeg G P
1. RVC Hoboken RVC Hoboken 30 72
2. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 30 58
3. Rapid Leest Rapid Leest 30 53
4. Kalmthout Kalmthout 30 48
5. Zwijndrecht Zwijndrecht 30 48
6. Burcht Burcht 30 43
7. Ranst Ranst 30 43
8. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 30 43
9. Walem Walem 30 43
10. KGR Katelijne KGR Katelijne 30 35
11. Broechem Broechem 30 31
12. Turk Sport Turk Sport 30 31
13. Bonheiden Bonheiden 30 30
14. Ekeren Ekeren 30 30
15. Tisselt Tisselt 30 29
16. Willebroekse SV Willebroekse SV 30 27

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-7 Walem Walem
06/08 18:00 Walem Walem 4-1 Rijmenam Rijmenam
15/08 19:00 Reet SK Reet SK 0-5 Walem Walem
20/08 18:00 Walem Walem 2-3 Schelle Sport Schelle Sport

Stand

  Ploeg G P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. Leest United Leest United 4 3
18. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0