Walem

Word fan van Walem!
Facebook
RSS Feed van Walem Download kalender van Walem

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 30/05/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam FC Walem
Nummer 6896
Opgericht 1966
Stadion Stadion FC Walem
Website www.fcwalem.tk
E-mail louisteugels@hotmail.com
Kleuren Geel-blauw
Telefoon 015/20.15.51
Sponsors Wegenbouw Houwelyckx

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

28/10 15:00 Walem Walem 1-0 Willebroekse SV Willebroekse SV
04/11 14:30 Ranst Ranst 2-2 Walem Walem
10/11 14:30 Bonheiden Bonheiden 1-2 Walem Walem
18/11 14:30 Walem Walem 0-2 RVC Hoboken RVC Hoboken
25/11 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht 1-1 Walem Walem
02/12 14:30 Walem Walem 1-1 Brasschaat KFC Brasschaat KFC
09/12 14:30 Rapid Leest Rapid Leest 0-0 Walem Walem
16/12 14:30 Walem Walem 2-3 Tisselt Tisselt
06/01 14:30 Walem Walem 1-0 Broechem Broechem
13/01 14:30 Walem Walem 1-1 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde
20/01 14:30 Walem Walem - Turk Sport Turk Sport
27/01 14:30 Ekeren Ekeren - Walem Walem
03/02 15:00 Walem Walem - Burcht Burcht
10/02 15:00 KGR Katelijne KGR Katelijne - Walem Walem
17/02 15:00 Walem Walem - Kalmthout Kalmthout

Stand

  Ploeg G P
1. RVC Hoboken RVC Hoboken 18 42
2. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 18 37
3. Kalmthout Kalmthout 18 32
4. Rapid Leest Rapid Leest 18 31
5. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 19 29
6. Walem Walem 18 27
7. Zwijndrecht Zwijndrecht 18 27
8. KGR Katelijne KGR Katelijne 18 25
9. Ranst Ranst 18 22
10. Tisselt Tisselt 19 22
11. Burcht Burcht 18 21
12. Bonheiden Bonheiden 18 20
13. Turk Sport Turk Sport 18 19
14. Broechem Broechem 18 18
15. Willebroekse SV Willebroekse SV 18 16
16. Ekeren Ekeren 18 16

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-7 Walem Walem
06/08 18:00 Walem Walem 4-1 Rijmenam Rijmenam
15/08 19:00 Reet SK Reet SK 0-5 Walem Walem
20/08 18:00 Walem Walem 2-3 Schelle Sport Schelle Sport

Stand

  Ploeg G P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. Leest United Leest United 4 3
18. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0