Walem

Word fan van Walem!
Facebook
RSS Feed van Walem Download kalender van Walem

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
België 30/05/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam FC Walem
Nummer 6896
Opgericht 1966
Stadion Stadion FC Walem
Website www.fcwalem.tk
E-mail louisteugels@hotmail.com
Kleuren Geel-blauw
Telefoon 015/20.15.51
Sponsors Wegenbouw Houwelyckx

Antwerpen (2A) 2018 - 2019

Wedstrijden

02/09 15:00 Tisselt Tisselt 0-7 Walem Walem
09/09 15:00 Broechem Broechem 3-7 Walem Walem
16/09 15:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-0 Walem Walem
23/09 15:00 Turk Sport Turk Sport 1-1 Walem Walem
30/09 15:00 Walem Walem 3-1 Ekeren Ekeren
07/10 15:00 Burcht Burcht 1-3 Walem Walem
14/10 15:00 Walem Walem 1-3 KGR Katelijne KGR Katelijne
21/10 15:00 Kalmthout Kalmthout 2-1 Walem Walem
28/10 15:00 Walem Walem - Willebroekse SV Willebroekse SV
04/11 14:30 Ranst Ranst - Walem Walem
10/11 14:30 Bonheiden Bonheiden - Walem Walem
18/11 14:30 Walem Walem - RVC Hoboken RVC Hoboken
25/11 14:30 Zwijndrecht Zwijndrecht - Walem Walem

Stand

  Ploeg G P
1. Kalmthout Kalmthout 8 21
2. RVC Hoboken RVC Hoboken 8 17
3. Zwijndrecht Zwijndrecht 8 17
4. s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 8 14
5. Walem Walem 8 13
6. Ekeren Ekeren 8 11
7. Willebroekse SV Willebroekse SV 8 11
8. Rapid Leest Rapid Leest 8 11
9. Turk Sport Turk Sport 8 11
10. Burcht Burcht 8 10
11. KGR Katelijne KGR Katelijne 8 9
12. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 8 8
13. Ranst Ranst 8 8
14. Broechem Broechem 8 6
15. Bonheiden Bonheiden 8 5
16. Tisselt Tisselt 8 5

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-7 Walem Walem
06/08 18:00 Walem Walem 4-1 Rijmenam Rijmenam
15/08 19:00 Reet SK Reet SK 0-5 Walem Walem
20/08 18:00 Walem Walem 2-3 Schelle Sport Schelle Sport

Stand

  Ploeg G P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. Leest United Leest United 4 3
18. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0