Weelde

Word fan van Weelde!
Facebook
RSS Feed van Weelde Download kalender van Weelde

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam KSK Weelde
Nummer 4252
Stadion Baetenheide
Website home-12.tiscali-business.nl/~tpm94310/
E-mail herm1009@pi.be
Kleuren Blauw-wit
Telefoon 014/65.80.37
Sponsors Metaalconstructies Couwenberg & Schellens

Antwerpen (2B) 2018 - 2019

Wedstrijden

01/09 18:00 OG Vorselaar OG Vorselaar 1-1 Weelde Weelde
09/09 15:00 Weelde Weelde 2-2 Verbroedering Balen Verbroedering Balen
15/09 19:30 Antonia Antonia 1-0 Weelde Weelde
22/09 17:30 Weelde Weelde 4-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna
30/09 15:00 Beekhoek Sport Beekhoek Sport 1-4 Weelde Weelde
07/10 15:00 Weelde Weelde 1-1 Merksplas Merksplas
14/10 15:00 White Star White Star 2-2 Weelde Weelde
21/10 15:00 Weelde Weelde - Wezel Sport Wezel Sport
28/10 15:00 Bevel Bevel - Weelde Weelde
04/11 14:30 Weelde Weelde - Olmen Olmen
11/11 14:30 Retie SK Retie SK - Weelde Weelde
18/11 14:30 Weelde Weelde - Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport

Stand

  Ploeg G P
1. Wezel Sport Wezel Sport 7 18
2. Bevel Bevel 7 14
3. White Star White Star 7 13
4. Antonia Antonia 7 13
5. OG Vorselaar OG Vorselaar 7 12
6. Retie SK Retie SK 7 10
7. Weelde Weelde 7 10
8. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 7 9
9. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 7 8
10. Merksplas Merksplas 7 8
11. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 7 7
12. Herselt Herselt 7 7
13. Minderhout VV Minderhout VV 7 7
14. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 7 5
15. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 7 5
16. Olmen Olmen 7 4

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Weelde Weelde 3-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
06/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 1-5 Weelde Weelde
13/08 18:00 Weelde Weelde 0-5 Branddonk Branddonk
20/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 0-3 Weelde Weelde

Stand

  Ploeg G P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Vorst Excelsior Vorst 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Vorst Standaard Vorst 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0