Weelde

Word fan van Weelde!
Facebook
RSS Feed van Weelde Download kalender van Weelde

Laatste nieuws

 

Geen nieuws gevonden.

Spelers

Info

Volledige naam KSK Weelde
Nummer 4252
Stadion Baetenheide
Website home-12.tiscali-business.nl/~tpm94310/
E-mail herm1009@pi.be
Kleuren Blauw-wit
Telefoon 014/65.80.37
Sponsors Metaalconstructies Couwenberg & Schellens

Antwerpen (2B) 2018 - 2019

Wedstrijden

07/10 15:00 Weelde Weelde 1-1 Merksplas Merksplas
14/10 15:00 White Star White Star 2-2 Weelde Weelde
21/10 15:00 Weelde Weelde 0-3 Wezel Sport Wezel Sport
28/10 15:00 Bevel Bevel 1-5 Weelde Weelde
04/11 14:30 Weelde Weelde 6-0 Olmen Olmen
11/11 14:30 Retie SK Retie SK 2-2 Weelde Weelde
18/11 14:30 Weelde Weelde 5-0 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport
25/11 14:30 Herselt Herselt 3-3 Weelde Weelde
02/12 14:30 Weelde Weelde 3-0 Minderhout VV Minderhout VV
09/12 14:30 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 2-2 Weelde Weelde
16/12 14:30 Weelde Weelde - OG Vorselaar OG Vorselaar
05/01 19:30 Verbroedering Balen Verbroedering Balen - Weelde Weelde
13/01 14:30 Weelde Weelde - Antonia Antonia
19/01 19:30 Sint-Dimpna Sint-Dimpna - Weelde Weelde
27/01 14:30 Weelde Weelde - Beekhoek Sport Beekhoek Sport

Stand

  Ploeg G P
1. Wezel Sport Wezel Sport 15 37
2. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 15 27
3. Antonia Antonia 15 26
4. OG Vorselaar OG Vorselaar 15 25
5. Weelde Weelde 15 25
6. Herselt Herselt 15 24
7. Bevel Bevel 15 22
8. White Star White Star 15 21
9. Retie SK Retie SK 15 19
10. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 15 19
11. Merksplas Merksplas 15 16
12. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 15 15
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 15 14
14. Minderhout VV Minderhout VV 15 14
15. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 15 13
16. Olmen Olmen 15 11

Beker van Antwerpen 2011 - 2012

Wedstrijden

30/07 18:00 Weelde Weelde 3-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst
06/08 18:00 Kasterlee Kasterlee 1-5 Weelde Weelde
13/08 18:00 Weelde Weelde 0-5 Branddonk Branddonk
20/08 18:00 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 0-3 Weelde Weelde

Stand

  Ploeg G P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Vorst Excelsior Vorst 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Vorst Standaard Vorst 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0