Wiltz

Word fan van Wiltz!
Facebook
RSS Feed van Wiltz Download kalender van Wiltz

Laatste nieuws

 
  •  

Spelers

Trainers Geboortedatum
Onbekend
België Onbekend
Keepers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Frankrijk 03/11/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Portugal 03/12/1984 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Verdedigers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Algerije 09/05/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Portugal 09/10/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Brazilië 09/01/1980 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 17/10/1990 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 17/01/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
België 31/03/1991 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Senegal 01/01/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Middenvelders Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
14 Slovenië 27/07/1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Frankrijk 14/12/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 09/05/1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 30/03/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 26/09/1983 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Argentinië 07/03/1987 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 11/09/1996 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Aanvallers Geboortedatum Wedstrijden Aantal keer titularis Aantal keer vervangen Gespeelde minuten Goals Owngoals Assists Rode kaarten Gele kaarten
Luxemburg 04/09/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Luxemburg 19/11/1989 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Frankrijk 13/05/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Guinee 13/12/1992 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Info

Volledige naam FC Wiltz 71
Website http://www.fcwiltz.lu
E-mail thines@clw.lu
Telefoon +352 957 390

Division Honour 2017 - 2018

Wedstrijden

20/08 16:00 Swift Hesperange Swift Hesperange Wiltz Wiltz
27/08 16:00 Wiltz Wiltz Norden Norden
09/09 18:00 Wiltz Wiltz Grevenmacher CS Grevenmacher CS
13/09 19:30 Union Kayl-Tétange Union Kayl-Tétange Wiltz Wiltz
17/09 16:00 Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück Wiltz Wiltz
01/10 16:00 Wiltz Wiltz Karejeng UN Karejeng UN
08/10 16:00 Mamer Mamer Wiltz Wiltz
15/10 16:00 Wiltz Wiltz Sandweiler Sandweiler
22/10 16:00 Wiltz Wiltz Erpeldange Erpeldange
05/11 19:00? Rumelange US Rumelange US Wiltz Wiltz
12/11 19:00? Wiltz Wiltz Union Mertert Union Mertert
19/11 19:00? Muhlenbach-Sandzak Muhlenbach-Sandzak Wiltz Wiltz
26/11 19:00? Wiltz Wiltz Jeunesse Canach Jeunesse Canach

Stand

  Ploeg G P
1. Karejeng UN Karejeng UN 7 19
2. Rumelange US Rumelange US 7 18
3. Etzella Ettelbrück Etzella Ettelbrück 8 15
4. Wiltz Wiltz 8 13
5. Jeunesse Canach Jeunesse Canach 7 12
6. Muhlenbach-Sandzak Muhlenbach-Sandzak 8 12
7. Mamer Mamer 8 11
8. Sandweiler Sandweiler 8 11
9. Union Mertert Union Mertert 8 10
10. Norden Norden 8 8
11. Erpeldange Erpeldange 8 7
12. Swift Hesperange Swift Hesperange 8 6
13. Union Kayl-Tétange Union Kayl-Tétange 7 6
14. Grevenmacher CS Grevenmacher CS 8 4