Beker van Antwerpen

Word fan van Beker van Antwerpen!
Facebook
RSS Feed van Beker van Antwerpen Download kalender van Beker van Antwerpen

Wilrijk SK - Maria-Ter-Heide ()

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
28/07 19:00 White Star White Star 1-0 Branddonk Branddonk White Star - Branddonk
30/07 16:00 Mortsel OG Mortsel OG 1-1 KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen Mortsel OG - KFC Olympic Essen
30/07 16:00 SC Mechelen SC Mechelen 3-2 Branst Branst SC Mechelen - Branst
30/07 18:00 Olen United Olen United 1-7 Herenthout Herenthout Olen United - Herenthout
30/07 18:00 Grobbendonk Grobbendonk 3-3 Hooikt Hooikt Grobbendonk - Hooikt
30/07 18:00 Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 2-2 Pulle Pulle Excelsior Bouwel - Pulle
30/07 18:00 Booischot Booischot 0-0 Netezonen Netezonen Booischot - Netezonen
30/07 18:00 Kessel Kessel 6-1 Racing Emblem Racing Emblem Kessel - Racing Emblem
30/07 18:00 AC Olen AC Olen 1-1 K. Lyra-Lierse K. Lyra-Lierse AC Olen - K. Lyra-Lierse
30/07 18:00 Pulderbos Pulderbos 2-4 Herselt Herselt Pulderbos - Herselt
30/07 18:00 ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4-2 KFC Heultje KFC Heultje ZW Eendr. Kessel - KFC Heultje
30/07 18:00 Houtvenne Houtvenne 4-2 Wiekevorst Wiekevorst Houtvenne - Wiekevorst
30/07 18:00 Tongerlo Tongerlo 3-0 Noordstar VV Noordstar VV Tongerlo - Noordstar VV
30/07 18:00 Hezewijk Hezewijk 1-2 Linda Olen Linda Olen Hezewijk - Linda Olen
30/07 18:00 VC Poederlee VC Poederlee 2-2 Oostmalle Sport Oostmalle Sport VC Poederlee - Oostmalle Sport
30/07 18:00 KFC Halle KFC Halle 1-5 Oevel Oevel KFC Halle - Oevel
30/07 18:00 Itegem Itegem 0-6 VC Wijnegem VC Wijnegem Itegem - VC Wijnegem
30/07 18:00 Rijmenam Rijmenam 0-2 VV Duffel VV Duffel Rijmenam - VV Duffel
30/07 18:00 SKS Herentals SKS Herentals 6-0 Ramsel FC Ramsel FC SKS Herentals - Ramsel FC
30/07 18:00 Zoersel Zoersel 2-0 Blauberg Sport Blauberg Sport Zoersel - Blauberg Sport
30/07 18:00 Punt-Larum Punt-Larum 5-5 Lentezon Beerse Lentezon Beerse Punt-Larum - Lentezon Beerse
30/07 18:00 Retie SK Retie SK 5-0 Wortel Wortel Retie SK - Wortel
30/07 18:00 Wechelderzande Wechelderzande 0-4 Ezaart Sport Ezaart Sport Wechelderzande - Ezaart Sport
30/07 18:00 Minderhout VV Minderhout VV 2-0 Sint-Jozef Sint-Jozef Minderhout VV - Sint-Jozef
30/07 18:00 HIH Turnhout HIH Turnhout 1-5 KFC Turnhout KFC Turnhout HIH Turnhout - KFC Turnhout
30/07 18:00 Wezel Sport Wezel Sport 6-1 Rauw Rauw Wezel Sport - Rauw
30/07 18:00 Vrij Arendonk Vrij Arendonk 2-0 FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen Vrij Arendonk - FC Rosselaar Hulsen
30/07 18:00 Oosterlo Oosterlo 0-5 Kasterlee Kasterlee Oosterlo - Kasterlee
30/07 18:00 Weelde Weelde 3-1 Excelsior Vorst Excelsior Vorst Weelde - Excelsior Vorst
30/07 18:00 Oosthoven Oosthoven 2-5 Olmen Olmen Oosthoven - Olmen
30/07 18:00 Standaard Vorst Standaard Vorst 1-2 Poppel Poppel Standaard Vorst - Poppel
30/07 18:00 Flandria Ravels Flandria Ravels 1-2 Meerle Meerle Flandria Ravels - Meerle
30/07 18:00 Mol Mol 1-4 Verbroedering Balen Verbroedering Balen Mol - Verbroedering Balen
30/07 18:00 Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 0-2 Merksplas Merksplas Vlimmeren Sport - Merksplas
30/07 18:00 Netegalm Netegalm 1-1 Dosko Dosko Netegalm - Dosko
30/07 18:00 Hemiksem Hemiksem 8-1 _NIELSE SV _NIELSE SV Hemiksem - _NIELSE SV
30/07 18:00 Heibos SV Heibos SV 0-5 Olympic Deurne Olympic Deurne Heibos SV - Olympic Deurne
30/07 18:00 Lippelo Lippelo 7-2 Peulis Peulis Lippelo - Peulis
30/07 18:00 Wilrijk SK Wilrijk SK 2-2 Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide Wilrijk SK - Maria-Ter-Heide
30/07 18:00 Brecht SK Brecht SK 0-0 Kalmthout SK Kalmthout SK Brecht SK - Kalmthout SK
30/07 18:00 Wildert Wildert 2-0 Schoten SK Schoten SK Wildert - Schoten SK
30/07 18:00 Loenhout SK Loenhout SK 8-0 Hove Sport Hove Sport Loenhout SK - Hove Sport
30/07 18:00 Ranst Ranst 1-3 Wuustwezel FC Wuustwezel FC Ranst - Wuustwezel FC
30/07 18:00 Sint Job Sint Job 4-1 Rochus Deurne Rochus Deurne Sint Job - Rochus Deurne
30/07 18:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 3-0 Aartselaar Aartselaar Brasschaat KFC - Aartselaar
30/07 18:00 Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4-2 Horendonk FC Horendonk FC Tubantia Borgerhout - Horendonk FC
30/07 18:00 City Pirates City Pirates 4-1 Zwijndrecht Zwijndrecht City Pirates - Zwijndrecht
30/07 18:00 Turk Sport Turk Sport 1-1 Schilde SK Schilde SK Turk Sport - Schilde SK
30/07 18:00 FC Merksem FC Merksem 3-0 SK Donk SK Donk FC Merksem - SK Donk
30/07 18:00 VC Linkeroever VC Linkeroever 1-0 Excelsior Essen Excelsior Essen VC Linkeroever - Excelsior Essen
30/07 18:00 Achterbroek VV Achterbroek VV 1-4 VE Stabroek VE Stabroek Achterbroek VV - VE Stabroek
30/07 18:00 FC Zandvliet FC Zandvliet 0-6 Mariaburg VK Mariaburg VK FC Zandvliet - Mariaburg VK
30/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 6-2 Putte SK Putte SK KFCO Beerschot-Wilrijk - Putte SK
30/07 18:00 Borsbeek Sport Borsbeek Sport 0-1 Berendrecht Berendrecht Borsbeek Sport - Berendrecht
30/07 18:00 RB Elzestraat RB Elzestraat 2-8 Schriek Schriek RB Elzestraat - Schriek
30/07 18:00 Rapid Leest Rapid Leest 4-1 Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem Rapid Leest - Oxford Hemiksem
30/07 18:00 Hombeek Hombeek 0-1 Bonheiden Bonheiden Hombeek - Bonheiden
30/07 18:00 Putte Putte 6-0 Hingene Hingene Putte - Hingene
30/07 18:00 Heffen SK Heffen SK 3-3 Lint Lint Heffen SK - Lint
30/07 18:00 Wavria Wavria 2-0 Hallaar Hallaar Wavria - Hallaar
30/07 18:00 Blaasveld Blaasveld 2-7 Walem Walem Blaasveld - Walem
30/07 18:00 Schelle Sport Schelle Sport 2-3 Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen Schelle Sport - Turkuaz Antwerpen
30/07 18:00 KGR Katelijne KGR Katelijne 2-0 Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. KGR Katelijne - Boechoutse V.V.
30/07 18:00 Kontich FC Kontich FC 1-4 Oppuurs Oppuurs Kontich FC - Oppuurs
30/07 18:00 Willebroekse SV Willebroekse SV 0-5 Ternesse Ternesse Willebroekse SV - Ternesse
31/07 16:00 Bevel Bevel 1-2 VC Herentals VC Herentals Bevel - VC Herentals
31/07 16:00 Wintam Wintam 2-0 Leest United Leest United Wintam - Leest United
31/07 18:00 Reet SK Reet SK 3-2 Apollo-Nielse Apollo-Nielse Reet SK - Apollo-Nielse
31/07 18:00 Heindonk Heindonk 1-1 Rumstse SK Rumstse SK Heindonk - Rumstse SK
31/07 18:00 Gierle Gierle 7-0 Oud-Turnhout Oud-Turnhout Gierle - Oud-Turnhout
31/07 19:00 Sint-Amands Sint-Amands 0-5 Grasheide vzw Grasheide vzw Sint-Amands - Grasheide vzw
04/08 19:00 F.C. Arendonk Sport F.C. Arendonk Sport 5-1 Sint-Dimpna Sint-Dimpna F.C. Arendonk Sport - Sint-Dimpna
04/08 19:00 Alberta Geel Alberta Geel 1-2 Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart Alberta Geel - Molenkring Lichtaart
04/08 19:00 Berg en Dal VV Berg en Dal VV 2-1 Zwaneven Zwaneven Berg en Dal VV - Zwaneven
04/08 19:00 Zammel Zammel 1-2 Beekhoek Sport Beekhoek Sport Zammel - Beekhoek Sport
04/08 19:00 Meer Meer 2-3 KFC Lille KFC Lille Meer - KFC Lille
04/08 19:00 RVC Hoboken RVC Hoboken 1-1 Nieuwmoer Nieuwmoer RVC Hoboken - Nieuwmoer
04/08 19:00 Nijlen Nijlen 3-1 Oelegem SK Oelegem SK Nijlen - Oelegem SK
04/08 19:00 Heikant Heikant 1-1 BO Beerzel BO Beerzel Heikant - BO Beerzel
04/08 19:00 VV Laakdal VV Laakdal 0-0 Zandhoven Zandhoven VV Laakdal - Zandhoven
04/08 19:00 Westmalle Westmalle 0-3 OG Vorselaar OG Vorselaar Westmalle - OG Vorselaar
04/08 19:00 Zoerle Zoerle 3-0 Immer-Voort Immer-Voort Zoerle - Immer-Voort
04/08 19:00 Broechem Broechem 3-0 Massenhoven Massenhoven Broechem - Massenhoven
04/08 19:00 Tisselt Tisselt 2-2 Puurs Puurs Tisselt - Puurs
04/08 19:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 7-1 Burcht Burcht s Gravenwezel-Schilde - Burcht
04/08 19:00 Ekeren Ekeren 3-2 Belgica Edegem Belgica Edegem Ekeren - Belgica Edegem
04/08 19:30 Gooreind Gooreind 5-0 Maccabi Maccabi Gooreind - Maccabi
04/08 19:30 Antonia Antonia 5-0 Westmeerbeek Westmeerbeek Antonia - Westmeerbeek
Stand
  Groep 1 G P
1. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 4 12
2. Nieuwmoer Nieuwmoer 4 10
3. Gooreind Gooreind 4 9
4. Ekeren Ekeren 4 9
5. FC Merksem FC Merksem 4 9
6. Mariaburg VK Mariaburg VK 4 9
7. Borsbeek Sport Borsbeek Sport 4 9
8. Burcht Burcht 4 9
9. RVC Hoboken RVC Hoboken 4 8
10. Olympic Deurne Olympic Deurne 4 7
11. s Gravenwezel s Gravenwezel 4 6
12. VE Stabroek VE Stabroek 4 6
13. Berendrecht Berendrecht 4 6
14. Putte SK Putte SK 4 6
15. VC Linkeroever VC Linkeroever 4 4
16. SK Donk SK Donk 4 4
17. Belgica Edegem Belgica Edegem 4 3
18. Excelsior Essen Excelsior Essen 4 3
19. Achterbroek VV Achterbroek VV 4 3
20. FC Zandvliet FC Zandvliet 4 3
21. KFC Olympic Essen KFC Olympic Essen 4 2
22. Maccabi Maccabi 4 1
23. Mortsel OG Mortsel OG 4 1
24. Heibos SV Heibos SV 4 0
  Groep 2 G P
1. City Pirates City Pirates 4 12
2. Sint Job Sint Job 4 12
3. Loenhout SK Loenhout SK 4 9
4. Rochus Deurne Rochus Deurne 4 9
5. Excelsior Kaart Excelsior Kaart 4 8
6. Wuustwezel FC Wuustwezel FC 4 6
7. Brasschaat KFC Brasschaat KFC 4 6
8. Aartselaar Aartselaar 4 6
9. Horendonk FC Horendonk FC 4 6
10. Wildert Wildert 4 6
11. Tubantia Borgerhout Tubantia Borgerhout 4 6
12. Schoten SK Schoten SK 4 5
13. Zwijndrecht Zwijndrecht 4 5
14. Ranst Ranst 4 5
15. Brecht SK Brecht SK 4 4
16. Turk Sport Turk Sport 4 4
17. Maria-Ter-Heide Maria-Ter-Heide 4 3
18. Schilde SK Schilde SK 4 2
19. Wilrijk SK Wilrijk SK 4 2
20. Kalmthout SK Kalmthout SK 4 1
21. Hove Sport Hove Sport 4 0
  Groep 3 G P
1. Wavria Wavria 4 12
2. Ternesse Ternesse 4 12
3. Grasheide vzw Grasheide vzw 4 12
4. Schriek Schriek 4 10
5. Oppuurs Oppuurs 4 10
6. Bonheiden Bonheiden 4 9
7. KGR Katelijne KGR Katelijne 4 9
8. Rapid Leest Rapid Leest 4 8
9. Hallaar Hallaar 4 7
10. Lippelo Lippelo 4 6
11. Oxford Hemiksem Oxford Hemiksem 4 6
12. Sint-Amands Sint-Amands 4 6
13. Lint Lint 4 5
14. SC Mechelen SC Mechelen 4 5
15. Heffen SK Heffen SK 4 4
16. Hombeek Hombeek 4 3
17. Boechoutse V.V. Boechoutse V.V. 4 3
18. Branst Branst 4 0
19. RB Elzestraat RB Elzestraat 4 0
20. Peulis Peulis 4 0
21. Kontich FC Kontich FC 4 0
22. Willebroekse SV Willebroekse SV 4 0
  Groep 4 G P
1. Turkuaz Antwerpen Turkuaz Antwerpen 4 12
2. Putte Putte 4 10
3. Heindonk Heindonk 4 10
4. Walem Walem 4 9
5. Hemiksem Hemiksem 4 8
6. VC Wijnegem VC Wijnegem 4 8
7. VV Duffel VV Duffel 4 8
8. Schelle Sport Schelle Sport 4 7
9. Reet SK Reet SK 4 7
10. Apollo-Nielse Apollo-Nielse 4 6
11. Itegem Itegem 4 6
12. Tisselt Tisselt 4 5
13. Heikant Heikant 4 5
14. Rumstse SK Rumstse SK 4 5
15. Wintam Wintam 4 4
16. Puurs Puurs 4 4
17. Leest United Leest United 4 3
18. BO Beerzel BO Beerzel 4 3
19. _NIELSE SV _NIELSE SV 4 1
20. Blaasveld Blaasveld 4 0
21. Rijmenam Rijmenam 4 0
22. Hingene Hingene 4 0
  Groep 5 G P
1. Houtvenne Houtvenne 4 12
2. VC Herentals VC Herentals 4 12
3. Antonia Antonia 4 10
4. Oevel Oevel 4 10
5. Herselt Herselt 4 10
6. Nijlen Nijlen 4 10
7. Linda Olen Linda Olen 4 10
8. ZW Eendr. Kessel ZW Eendr. Kessel 4 9
9. VC Poederlee VC Poederlee 4 8
10. Tongerlo Tongerlo 4 6
11. Oostmalle Sport Oostmalle Sport 4 6
12. SK Berlaar SK Berlaar 4 5
13. KFC Halle KFC Halle 4 3
14. Bevel Bevel 4 3
15. Noordstar VV Noordstar VV 4 3
16. Hezewijk Hezewijk 4 3
17. AC Olen AC Olen 4 2
18. Oelegem SK Oelegem SK 4 1
19. Wiekevorst Wiekevorst 4 0
20. Pulderbos Pulderbos 4 0
21. KFC Heultje KFC Heultje 4 0
22. Westmeerbeek Westmeerbeek 4 0
  Groep 6 G P
1. OG Vorselaar OG Vorselaar 4 12
2. Zoersel Zoersel 4 12
3. Excelsior Bouwel Excelsior Bouwel 4 10
4. SKS Herentals SKS Herentals 4 10
5. Zoerle Zoerle 4 9
6. Hooikt Hooikt 4 8
7. Veerle Sport Veerle Sport 4 7
8. Zandhoven Zandhoven 4 7
9. Pulle Pulle 4 7
10. Kessel Kessel 4 6
11. Herenthout Herenthout 4 6
12. Broechem Broechem 4 6
13. Massenhoven Massenhoven 4 5
14. Grobbendonk Grobbendonk 4 5
15. Booischot Booischot 4 4
16. Westmalle Westmalle 4 4
17. Immer-Voort Immer-Voort 4 3
18. Achter Olen Achter Olen 4 3
19. Netezonen Netezonen 4 1
20. Ramsel FC Ramsel FC 4 0
21. Racing Emblem Racing Emblem 4 0
22. Blauberg Sport Blauberg Sport 4 0
  Groep 7 G P
1. Poppel Poppel 4 12
2. Verbroedering Balen Verbroedering Balen 4 10
3. Verbroedering Arendonk Verbroedering Arendonk 4 9
4. Weelde Weelde 4 9
5. Merksplas Merksplas 4 7
6. Excelsior Vorst Excelsior Vorst 4 7
7. White Star White Star 4 7
8. Netegalm Netegalm 4 7
9. Branddonk Branddonk 4 6
10. Kasterlee Kasterlee 4 6
11. Olmen Olmen 4 6
12. Vrij Arendonk Vrij Arendonk 4 6
13. Meerle Meerle 4 6
14. Mol Mol 4 6
15. Dosko Dosko 4 5
16. Flandria Ravels Flandria Ravels 4 4
17. Vlimmeren Sport Vlimmeren Sport 4 4
18. Standaard Vorst Standaard Vorst 4 4
19. FC Rosselaar Hulsen FC Rosselaar Hulsen 4 3
20. Sint-Dimpna Sint-Dimpna 4 1
21. Oosthoven Oosthoven 4 1
22. Oosterlo Oosterlo 4 0
  Groep 8 G P
1. KFC Turnhout KFC Turnhout 4 12
2. Retie SK Retie SK 4 10
3. Lentezon Beerse Lentezon Beerse 4 10
4. Molenkring Lichtaart Molenkring Lichtaart 4 9
5. Ezaart Sport Ezaart Sport 4 9
6. Oud-Turnhout Oud-Turnhout 4 9
7. KFC Lille KFC Lille 4 8
8. Gierle Gierle 4 7
9. Zwaneven Zwaneven 4 7
10. Berg en Dal VV Berg en Dal VV 4 7
11. Sint-Jozef Sint-Jozef 4 7
12. Wortel Wortel 4 6
13. Beekhoek Sport Beekhoek Sport 4 6
14. Minderhout VV Minderhout VV 4 6
15. Meer Meer 4 4
16. Punt-Larum Punt-Larum 4 4
17. Wezel Sport Wezel Sport 4 3
18. Rauw Rauw 4 3
19. HIH Turnhout HIH Turnhout 4 0
20. Alberta Geel Alberta Geel 4 0
21. Zammel Zammel 4 0
22. Wechelderzande Wechelderzande 4 0
Topschutters

Geen doelpunten