Play-off 2

Word fan van Play-off 2!
Facebook
RSS Feed van Play-off 2 Download kalender van Play-off 2

OH Leuven - Lierse SK ()

Beoordeel

OH Leuven   Lierse SK
Thomas Kaminski -
Radek Dejmek -
Pieter Nys   62' -
Wim Raymaekers -
Koen Weuts   82' -
Frederik Boi   64' -
Cristophe Diandy -
Karel Geraerts   85': ASSIST -
Stefan Gislason -
Thomas Azevedo -
Jordan Remacle -
Derick Ogbu (Chuka)   85'   64' -
Loris Brogno   82' -
 
Eiji Kawashima -
Abdul Ibrahim Ayew   55' -
Boban Grncarov -
Karim Saïdi -
Thomas Wils   83' -
Soufiane Bidaoui -
Geoffry Hairemans   60' -
Milos Maric -
Hussein Yasser   46' -
Mohamed El Gabas   67': PENALTY   83' -
Cofie Bekoe   46' -
Wesley Sonck   60' -
Stein Huysegems   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter 4.25
 
  Algemene beoordeling 3.75
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
01/04 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden 3-0 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Sint-Truiden - Waasland-Beveren
01/04 20:00 Union SG Union SG 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
01/04 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 2-1 Moeskroen Moeskroen KV Kortrijk - Moeskroen
01/04 20:00 Eupen Eupen 2-2 Roeselare Roeselare Eupen - Roeselare
01/04 20:30 KRC Genk KRC Genk 4-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KRC Genk - Sporting Lokeren
02/04 20:00 Lierse SK Lierse SK 1-0 Standard Standard Lierse SK - Standard
Stand
  Groep A G P
1. Sint-Truiden Sint-Truiden 10 22
2. KV Mechelen KV Mechelen 10 16
3. Waasland-Beveren Waasland-Beveren 10 15
4. Standard Standard 10 14
5. Union SG Union SG 10 10
6. Lierse SK Lierse SK 10 10
  Groep B G P
1. KRC Genk KRC Genk 10 26
2. Sporting Lokeren Sporting Lokeren 10 15
3. Eupen Eupen 10 13
4. KV Kortrijk KV Kortrijk 10 12
5. Moeskroen Moeskroen 10 8
6. Roeselare Roeselare 10 7
Topschutters
  Speler Goals
1. Anderlecht Teodorczyk 22
2. Eupen Chukwuemeka Onyekuru 22
3. Standard 17
4. Zulte Waregem Leye 16
5. KV Kortrijk Saadi 16
6. Club Brugge Vossen 16