Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Valladolid   Barcelona
Javier Varas -
Javier Chica   44' -
Johan Andrés Mojica Palacio   24'   76'   77' -
Carlos González Pena -
Jesús Rueda Ambrosio -
Marc Valiente Hernández -
Oscar Javier Gonzalez Marcos   23'   42'   77' -
Andre Filipe Ribeiro Leao -
Álvaro Rubio Robles -
David Timor Copoví   83' -
Suárez Jeffrén   57' -
Julian Ramos Suarez   77' -
Zakarya Bergdich   85'   77' -
Lluis Sastre Reus   83' -
 
Adrian Ortola -
Macky Frank Bagnack Mouegni   36': OWNGOAL -
Robert Costa Ventura -
Diawandou Diagné Niang   38' -
Alejandro Grimaldo García   42' -
Gerard Gumbau Garriga -
Alen Halilović   63' -
Sergi Samper Montaña -
Adama Traoré Diarra -
Jean Marie Dongou Tsafack   46' -
Sandro Ramírez Castillo   57' -
Pol Calvet Planellas   65'   46' -
Joan Ángel Román Ollè   57' -
David Babunski   63' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/12 21:00 Malaga Malaga 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Malaga - Cádiz CF
15/12 16:00 Granada Granada 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
15/12 18:00 Numancia Numancia 1-2 Albacete Albacete Numancia - Albacete
15/12 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Reus Deportiu - Córdoba CF
15/12 20:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Sporting Gijon - Real Mallorca
16/12 12:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-3 Elche CF Elche CF Rayo Majadahonda - Elche CF
16/12 16:00 Osasuna Osasuna 2-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Osasuna - AD Alcorcon
16/12 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-1 Tenerife Tenerife UD Las Palmas - Tenerife
16/12 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Extremadura UD - Gimnàstic Tarragona
16/12 20:00 Almeria Almeria 1-1 Lugo Lugo Almeria - Lugo
16/12 20:30 Deportivo Deportivo 3-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Deportivo - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34