Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

ASV Geel - Knokke ()

Rauwelkoven 43, 2440 Geel, 2440 Geel

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
17/08 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 3-0 Eendracht Termien Eendracht Termien Lierse Kempenzonen - Eendracht Termien
18/08 18:00 SK Deinze SK Deinze 4-0 Luik FC Luik FC SK Deinze - Luik FC
18/08 19:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet  0-0P KSCT Menen KSCT Menen Sporting Châtelet - KSCT Menen
18/08 19:30 Daring Molenbeek Daring Molenbeek 2-0 SK Ronse SK Ronse Daring Molenbeek - SK Ronse
18/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-2 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre Hoogstraten - UR La Louvière Centre
18/08 20:00 KSK Heist KSK Heist P1-1  Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen KSK Heist - Patro Eisden Maasmechelen
18/08 20:00 Virton Virton 5-3 FC Meux FC Meux Virton - FC Meux
19/08 16:00 Nijlen Nijlen 0-1 ASV Geel ASV Geel Nijlen - ASV Geel
19/08 16:00 Knokke Knokke 3-2 nv Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Knokke - Spouwen-Mopertingen
19/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-1 SV Oudenaarde SV Oudenaarde KVK Westhoek - SV Oudenaarde
19/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport 2-1 Solières Sport Solières Sport Dessel Sport - Solières Sport
19/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom 0-2 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Rupel Boom - SK Sint-Niklaas
19/08 16:00 US Givry US Givry 1-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke US Givry - KFC Merelbeke
19/08 16:00 City Pirates City Pirates 2-0 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem City Pirates - Zepperen-Brustem
19/08 16:00 Hamoir Hamoir 1-2 Eendracht Aalst Eendracht Aalst Hamoir - Eendracht Aalst
19/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 3-1 KFC De Kempen KFC De Kempen FC Duffel - KFC De Kempen
19/08 16:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 1-5 RES Acren RES Acren Sint-Eloois-Winkel - RES Acren
19/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 2-1 Hamme VW Hamme VW KRC Harelbeke - Hamme VW
19/08 16:00 Houtvenne Houtvenne 0-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi Houtvenne - Olympic Charleroi
19/08 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 1-0 FC Gullegem FC Gullegem Olsa Brakel - FC Gullegem
19/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 2-1 Aubel Aubel Albert Quévy Mons - Aubel
19/08 16:00 Cappellen Cappellen  3-3P SV Temse SV Temse Cappellen - SV Temse
19/08 16:00 Wellen Wellen 0-1 Mandel United Mandel United Wellen - Mandel United
19/08 16:00 Stade Brainois Stade Brainois 1-0 Racing Club Gent Racing Club Gent Stade Brainois - Racing Club Gent
Topschutters
  Speler Goals
1. Union SG Niakaté 3
2. Moeskroen Benson Hedilazio 2
3. Charleroi Benavente Bristol 2
4. AA Gent Limbombe 2
5. Knokke Dhondt 2
6. AA Gent Awoniyi 2
7. Lommel SK Miramar Rocha 2
8. Virton Koré 2
9. Sporting Lokeren Skúlason 2
10. Knokke Vanfleteren 2