Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Fortuna Sittard - Utrecht ()

Milaanstraat 120, Bedrijvenpark Fortuna,
Toeschouwers: 1734

Beoordeel

Fortuna Sittard   Utrecht
Miguel José Oliveira Silva Santos -
Ferry de Regt -
Perr Schuurs -
Emrah Başsan   12' -
Jordy Briels   56' -
Kamen Hadzhiev   87' -
Marco Ospitalieri   81' -
Dries Saddiki -
Djibril Dianessy   66'   74' -
Finn Stokkers   26': PENALTY   82' -
Gavin Vlijter -
Vítor Rodrigues Saba   56' -
Stefan Ashkovski   74' -
Junior Torunarigha   85'   82' -
 
Joost Meendering -
Myenty Abena -
Jelle De Lange -
Tafari Lalibela Moore -
Ali Ulusoy   46' -
Rick van der Meer -
Karim Loukili   69'   55'   74' -
Rick Mulder   58'   71' -
Hamza Boukhari -
Sylla Sow -
Dani van der Moot -
Junior van der Velden   69'   46' -
Serhat Cakmak   71' -
Bram van Eijk   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

87   Gele kaart voor Kamen Hadzhiev
85   Doelpunt van Junior Torunarigha
82   Finn Stokkers
Junior Torunarigha
81   Gele kaart voor Marco Ospitalieri
74   Djibril Dianessy
Stefan Ashkovski
74   Karim Loukili
Bram van Eijk
71   Rick Mulder
Serhat Cakmak
69   Gele kaart voor Junior van der Velden
66   Doelpunt van Djibril Dianessy
58   Gele kaart voor Rick Mulder
46   Ali Ulusoy
Junior van der Velden
56   Jordy Briels
Vítor Rodrigues Saba
55   Doelpunt van Karim Loukili
26   Doelpunt van Finn Stokkers
12   Doelpunt van Emrah Başsan
Kalender / Voetbaluitslagen
23/02 20:00 Cambuur Cambuur - Emmen Emmen Cambuur - Emmen
23/02 20:00 Eindhoven Eindhoven - Dordrecht Dordrecht Eindhoven - Dordrecht
23/02 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - FC Oss FC Oss Go Ahead Eagles - FC Oss
23/02 20:00 NEC NEC - Fortuna Sittard Fortuna Sittard NEC - Fortuna Sittard
23/02 20:00 Telstar Telstar - FC Volendam FC Volendam Telstar - FC Volendam
26/02 20:00 Utrecht Utrecht - Jong Ajax Jong Ajax Utrecht - Jong Ajax
26/02 20:00 AZ II AZ II - Jong PSV Jong PSV AZ II - Jong PSV
Stand
  Ploeg G P
1. Telstar Telstar 0 0
2. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 0 0
3. Eindhoven Eindhoven 0 0
4. Cambuur Cambuur 0 0
5. Den Bosch Den Bosch 0 0
6. FC Oss FC Oss 0 0
7. Almere City Almere City 0 0
8. Helmond Sport Helmond Sport 0 0
9. Emmen Emmen 0 0
10. Jong Ajax Jong Ajax 0 0
Topschutters

Geen doelpunten