Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - Elche CF ()

Beoordeel

Lugo   Elche CF
José Juan Figueiras García -
Jordi Calavera Espinach   45+1' -
Marcelo Amado Djalo Taritolay -
Serge Sidoine Tchaha Leuko -
Ignasi Miquel -
Fernando Seoane Antelo   90+1' -
Antonio Campillo Medina -
Vico Villegas Federico   74'   78' -
Sergio Gil Latorre   51' -
Carlos Pita González   75' -
José Luis Moreno Barroso -
Pablo Nicolás Caballero   51' -
Yelko Pino Caride   79'   75' -
Iriome González González   78' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Urtzi Iriondo Petralanda -
Sergio Pelegrín López -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Andres Jose Tunez Arceo   55' -
Albert Dorca Maso -
Pablo Hervías Ruiz -
Pelayo Novo García -
Fabián Ruiz Peña   75' -
Borja Valle Balonga   85'   19'   85' -
Juan Francisco Martínez Modesto   26'   70' -
Guillermo Fernández Hierro   70' -
Alejandro Fernández Iglesias   75' -
José Ángel Alonso Martín   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Numancia Numancia 6 11
3. Cádiz CF Cádiz CF 6 11
4. Tenerife Tenerife 6 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Valladolid Valladolid 6 10
7. Leonesa Leonesa 6 10
8. Osasuna Osasuna 6 9
9. Barcelona Barcelona 6 9
10. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6 9
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
Topschutters

Geen doelpunten