Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - Elche CF ()

Beoordeel

Lugo   Elche CF
José Juan Figueiras García -
Jordi Calavera Espinach   45+1' -
Marcelo Amado Djalo Taritolay -
Serge Sidoine Tchaha Leuko -
Ignasi Miquel -
Fernando Seoane Antelo   90+1' -
Antonio Campillo Medina -
Vico Villegas Federico   74'   78' -
Sergio Gil Latorre   51' -
Carlos Pita González   75' -
José Luis Moreno Barroso -
Pablo Nicolás Caballero   51' -
Yelko Pino Caride   79'   75' -
Iriome González González   78' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Urtzi Iriondo Petralanda -
Sergio Pelegrín López -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Andres Jose Tunez Arceo   55' -
Albert Dorca Maso -
Pablo Hervías Ruiz -
Pelayo Novo García -
Fabián Ruiz Peña   75' -
Borja Valle Balonga   85'   19'   85' -
Juan Francisco Martínez Modesto   26'   70' -
Guillermo Fernández Hierro   70' -
Alejandro Fernández Iglesias   75' -
José Ángel Alonso Martín   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 15 29
2. Lugo Lugo 15 26
3. Numancia Numancia 15 25
4. Osasuna Osasuna 15 25
5. Granada Granada 15 24
6. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 15 24
7. Valladolid Valladolid 15 23
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 15 23
9. Cádiz CF Cádiz CF 15 23
10. Tenerife Tenerife 15 21
11. Real Oviedo Real Oviedo 15 20
Topschutters

Geen doelpunten