Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - Numancia ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Numancia
Rodriguez Manolo Reina -
José María Angresola Jiménez -
Iago Bouzón Amoedo   70' -
Daisuke Suzuki -
Miguel Angel Cordero Sanchez   79'   48' -
Juan Antonio Delgado Baeza   80' -
Achille Emana Edzimbi   63' -
Lévy Clément Madinda   77' -
Luis Miguel Sánchez Benítez -
Sergio Tejera Rodriguez   89' -
Cristian Lobato Villegas -
Manuel Barreiro Bustelo   63' -
Mohamed Djetei   77' -
Alejandro López de Groot   80' -
 
Aitor Fernández Abarisketa -
Pedro Orfila Artime -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
Adrián Ripa Cruz   32'   72' -
Carlos Gutiérrez González -
Inigo Perez Soto -
Julio Alvarez Mosquera -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
Marc Mateu Sanjuán -
Pablo Valcarce Vidal   72' -
Jairo Morilla Rivero   61' -
Enrique Sola Clemente   61' -
Ignacio Agustín Sánchez Romo   72' -
Daniel Nieto Vela   72' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/02 19:00? Granada Granada - Valladolid Valladolid Granada - Valladolid
11/02 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - La Hoya Lorca La Hoya Lorca Reus Deportiu - La Hoya Lorca
11/02 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
11/02 19:00? Tenerife Tenerife - Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
11/02 19:00? Barcelona Barcelona - AD Alcorcon AD Alcorcon Barcelona - AD Alcorcon
11/02 19:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Oviedo Real Oviedo Cádiz CF - Real Oviedo
11/02 19:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Sevilla Sevilla Rayo Vallecano - Sevilla
11/02 19:00? Huesca Huesca - Leonesa Leonesa Huesca - Leonesa
11/02 19:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Lugo Lugo Real Zaragoza - Lugo
11/02 19:00? Albacete Albacete - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
11/02 19:00? Almeria Almeria - Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Numancia Numancia 5 10
2. Valladolid Valladolid 5 10
3. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
4. Leonesa Leonesa 5 10
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 5 9
6. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
7. Osasuna Osasuna 5 8
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 5 8
9. Barcelona Barcelona 5 8
10. Tenerife Tenerife 5 7
11. Almeria Almeria 5 7
Topschutters

Geen doelpunten