Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Jong Ajax - Helmond Sport ()

Onbekend
Toeschouwers: 500

Beoordeel

Jong Ajax   Helmond Sport
Norbert Alblas -
Léon Bergsma -
Damil Dankerlui   59' -
Noussair Mazraoui   53' -
Mauro Savastano -
Deyovaiso Zeefuik -
Carel Eiting   63'   89' -
Abdelhak Nouri   19': PENALTY -
Zander Mateo Cassierra Cabezas -
Pelle Clement   39' -
Václav Černý -
Ezra Walian   53' -
Nathan Leyder   89' -
 
Stijn van Gassel -
Gillian Justiana -
Robert van Koesveld   45' -
Jason Bourdouxhe   33' -
Robert Braber -
Steven Edwards   89' -
Yael Eisden -
Maickie Fecunda   42'   77' -
Giovanni Hiwat   73' -
Teije ten Den -
Furhgill Zeldenrust -
Jordy Thomassen   33' -
Marijn van Heugten   77' -
Sam Strijbosch   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

89   Steven Edwards
Sam Strijbosch
89   Carel Eiting
Nathan Leyder
77   Maickie Fecunda
Marijn van Heugten
73   Gele kaart voor Giovanni Hiwat
63   Gele kaart voor Carel Eiting
59   Gele kaart voor Damil Dankerlui
53   Noussair Mazraoui
Ezra Walian
45   Gele kaart voor Robert van Koesveld
42   Gele kaart voor Maickie Fecunda
39   Doelpunt van Pelle Clement
33   Jason Bourdouxhe
Jordy Thomassen
19   Doelpunt van Abdelhak Nouri
Kalender / Voetbaluitslagen
28/04 19:45 Dordrecht Dordrecht - NEC NEC Dordrecht - NEC
28/04 19:45 Telstar Telstar - Cambuur Cambuur Telstar - Cambuur
28/04 19:45 AZ II AZ II - De Graafschap De Graafschap AZ II - De Graafschap
28/04 19:45 Emmen Emmen - Utrecht Utrecht Emmen - Utrecht
28/04 19:45 Almere City Almere City - FC Volendam FC Volendam Almere City - FC Volendam
28/04 19:45 FC Oss FC Oss - Eindhoven Eindhoven FC Oss - Eindhoven
28/04 19:45 Jong Ajax Jong Ajax - MVV MVV Jong Ajax - MVV
28/04 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Jong PSV Jong PSV Fortuna Sittard - Jong PSV
28/04 19:45 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Den Bosch Den Bosch Go Ahead Eagles - Den Bosch
28/04 19:45 Helmond Sport Helmond Sport - RKC RKC Helmond Sport - RKC
Stand
  Ploeg G P
1. Jong Ajax Jong Ajax 10 23
2. NEC NEC 10 21
3. Fortuna Sittard Fortuna Sittard 10 20
4. Telstar Telstar 10 17
5. FC Oss FC Oss 10 16
6. Den Bosch Den Bosch 10 15
7. De Graafschap De Graafschap 10 15
8. Emmen Emmen 10 15
9. AZ II AZ II 10 14
10. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 10 14
Topschutters

Geen doelpunten