Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Oviedo - Huesca ()

Onbekend
Toeschouwers: 15727

Beoordeel

Real Oviedo   Huesca
Juan Carlos -
David Costas Cordal   29' -
Jose Manuel Fernandez Reyes -
Christian Fernández Salas   56'   56' -
Hector Verdes Ortega   23'   24' -
Saúl Berjón Pérez   82' -
Ion Erice Dominguez   34' -
Néstor Susaeta Jaurrieta -
Lucas Torro Marset -
Miguel Linares Cólera   58' -
José Verdú Nicolás   10' -
David Fernandez Cortazar   24' -
Diego Johannesson Pando   58' -
Fernando García Puchades   82' -
 
Sergio Herrera Pirón -
Carlos Akapo Martínez   79' -
Inigo Lopez Montana   37' -
Carlos David Moreno Hernandez   68' -
César Soriano Ferrero -
Juan Aguilera Aguilera Núñez   87'   89' -
David Ferreiro Quiroga -
Alexander David González Sibulo -
Gonzalo Julián Melero Manzanares   75' -
Vinícius Vasconcelos Araújo   64'   66' -
Samuel Sáiz Alonso   45+2' -
Luis Borja Lázaro Fernández   66' -
Alvaro Vadillo Cifuente   79' -
Lluis Sastre Reus   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Tenerife Tenerife 6 10
3. Numancia Numancia 5 10
4. Valladolid Valladolid 5 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Cádiz CF Cádiz CF 5 10
7. Leonesa Leonesa 5 10
8. Osasuna Osasuna 6 9
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
10. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
11. Barcelona Barcelona 5 8
Topschutters

Geen doelpunten