Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Telstar - Utrecht ()

Tolsduinerlaan 10a, 1981 EG Velsen-Zuid ,
Toeschouwers: 1444

Beoordeel

Telstar   Utrecht
Boy de Jong -
Toine van Huizen -
Donny van Iperen -
Orhan Dzepar   28' -
Frank Korpershoek -
Jordi Tutuarima -
Benjamin van den Broek -
Naoyuki Yamazaki   34'   66' -
Oussama Zamouri   81' -
Guyon Philips   12'   71' -
Fabian Serrarens   42': PENALTY -
Edo Knol   28' -
Floris van der Linden   89'   71' -
Norair Mamedov   81' -
 
Joost Meendering -
Myenty Abena -
Jelle De Lange   29' -
Tafari Lalibela Moore -
Ali Ulusoy -
Rick van der Meer   78' -
Rick Mulder -
Hamza Boukhari -
Sylla Sow   52' -
Jan-Willem Tesselaar   71' -
Mitchell van Rooijen   46' -
Dani van der Moot   46' -
Serhat Cakmak   71' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

81   Oussama Zamouri
Norair Mamedov
89   Gele kaart voor Floris van der Linden
78   Gele kaart voor Rick van der Meer
71   Jan-Willem Tesselaar
Serhat Cakmak
71   Guyon Philips
Floris van der Linden
66   Doelpunt van Naoyuki Yamazaki
52   Doelpunt van Sylla Sow
46   Mitchell van Rooijen
Dani van der Moot
42   Doelpunt van Fabian Serrarens
34   Gele kaart voor Naoyuki Yamazaki
28   Orhan Dzepar
Edo Knol
29   Gele kaart voor Jelle De Lange
12   Doelpunt van Guyon Philips
Kalender / Voetbaluitslagen
28/04 19:45 Dordrecht Dordrecht - NEC NEC Dordrecht - NEC
28/04 19:45 Telstar Telstar - Cambuur Cambuur Telstar - Cambuur
28/04 19:45 AZ II AZ II - De Graafschap De Graafschap AZ II - De Graafschap
28/04 19:45 Emmen Emmen - Utrecht Utrecht Emmen - Utrecht
28/04 19:45 Almere City Almere City - FC Volendam FC Volendam Almere City - FC Volendam
28/04 19:45 FC Oss FC Oss - Eindhoven Eindhoven FC Oss - Eindhoven
28/04 19:45 Jong Ajax Jong Ajax - MVV MVV Jong Ajax - MVV
28/04 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Jong PSV Jong PSV Fortuna Sittard - Jong PSV
28/04 19:45 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Den Bosch Den Bosch Go Ahead Eagles - Den Bosch
28/04 19:45 Helmond Sport Helmond Sport - RKC RKC Helmond Sport - RKC
Stand
  Ploeg G P
1. Jong Ajax Jong Ajax 10 23
2. NEC NEC 10 21
3. Fortuna Sittard Fortuna Sittard 10 20
4. FC Oss FC Oss 10 18
5. Telstar Telstar 10 17
6. Den Bosch Den Bosch 10 15
7. De Graafschap De Graafschap 10 15
8. Emmen Emmen 10 15
9. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 10 14
10. AZ II AZ II 10 13
Topschutters

Geen doelpunten