Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Cádiz CF - Levante ()

Pza Madrid, 11010 Cadiz, Cadiz
Toeschouwers: 13716

Beoordeel

Cádiz CF   Levante
Alberto Cifuentes Martínez -
Javier Carpio Martin -
Brian Olivan Herrero   83' -
Khalifa Papa Sankaré -
Aridane Hernandez Umpierrez -
Ager Aketxe Barrutia -
Álvaro García Rivera -
Jon Ander Garrido Moracia -
José María Martín-Bejarano Serrano   89' -
Salvador Sánchez Ponce   57'   83' -
Alfredo Ortuño Martínez -
Aitor García Flores   83' -
Nicolás Hidalgo GArcía   83' -
Gorka Santamaría Nos   89' -
 
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
Antonio García Aranda -
Pedro López Muñoz -
Sergio Postigo Redondo   37' -
José Manuel Rodríguez Benito   78' -
Roberto Suárez Pier -
Jose Angel Gomez Campana   90' -
José Luis Morales Nogales -
David Remeseiro Salgueiro   26'   64' -
Roger Martí Salvador   40': PENALTY -
Casadesús Castaño Víctor   84' -
Esteban Ariel Saveljich   37' -
Abraham Minero Fernandez   64' -
Juan Muñoz Muñoz   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/04 20:00? Sevilla Sevilla - Granada Granada Sevilla - Granada
15/04 20:00? Leonesa Leonesa - Tenerife Tenerife Leonesa - Tenerife
15/04 20:00? Numancia Numancia - Lugo Lugo Numancia - Lugo
15/04 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - AD Alcorcon AD Alcorcon La Hoya Lorca - AD Alcorcon
15/04 20:00? Valladolid Valladolid - Sporting Gijon Sporting Gijon Valladolid - Sporting Gijon
15/04 20:00? Osasuna Osasuna - Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
15/04 20:00? Almeria Almeria - Albacete Albacete Almeria - Albacete
15/04 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
15/04 20:00? Huesca Huesca - Barcelona Barcelona Huesca - Barcelona
15/04 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Vallecano - Real Zaragoza
15/04 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Cádiz CF Cádiz CF Reus Deportiu - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Leonesa Leonesa 0 0
2. Real Zaragoza Real Zaragoza 0 0
3. Tenerife Tenerife 0 0
4. Real Oviedo Real Oviedo 0 0
5. Cádiz CF Cádiz CF 0 0
6. Albacete Albacete 0 0
7. Almeria Almeria 0 0
8. Osasuna Osasuna 0 0
9. Valladolid Valladolid 0 0
10. La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0 0
11. Granada Granada 0 0
Topschutters

Geen doelpunten